Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Öyle tabi de biz € göre hareket ediyoruz ₺ çevirince müthiş paralar kolay olmuyor toplaması
O yüzden platformu iyi okumak lazım, size manyakça gelebilir, tek tek merkezleri yadım nick bick + _ olanları yazmıştım, pozitifleri çok olanı tespit etmek içintabi burayı takip edip hiç yazmayanlar da az değildir

Açıkcası doktoru ilk gittiğimde kısa bir an gördüm sonrasında sadece transferde. İşini yapıyor. İletişim çok yok, ama hemşiren ver sürekli irtibattasın, her saat her konuda, gerektiğinde doktorla görüşüp dönüyor. Fazla beklentim yoktı bu konuda

Ayy bende taaa 2013te ki yazıları falan okudum en son midem bulandı ekrana bakmaktan

Herşey güzel olumlu olsun da gerisi önemli değil tabi

Merhaba ben de hitte yaptırdim yumurta donasyonu dün negatif sonuç aldım ve hala bana dönüş yapmalarını bekliyorum hitte yakın dönemde yaptıran var mı? ve ne yaşıyorsunuz

Üzüldüm üstüne düşmek lazım demek ki sorgulamak gerek
bana bir açıklama yapılmadı aranmayacak mıyım diyince msj yoluyla negatif olmuş üzgünüz bisey diyemiyoruz bir dahakine olacaktır çünkü herkesi oluyor zaten . bugün 4 hastam vardı 4 üde pozitif gördü oysa ki diye mesaj attiklarinda sorgulayamuyorsunuz da. bütün problem bendeymis demek ki herkesinki oluyormus benimki olmamis sebebi de bilinemezmis. o kadar büyük bir bikkınlik var ki ...

Çok kötü hissettiriyordur o kadar zaman ve emek çok kolay söylüyorlar bir dahakine olur diye bide sana sorsalar var mı imkanın ve mecalin diye çok üzgünüm

Arkadaşlar herkese merhaba elinde kullanılmayan fazladan progestan dex olan var mı acaba

Arkadaşlar merhaba elinde donasyon sürecinde kullanılan ilaçlardan fazla olan var mı buraya ilaç ismi yazdım ama silindi

Merhaba ben de hitte yaptırdim yumurta donasyonu dün negatif sonuç aldım ve hala bana dönüş yapmalarını bekliyorum hitte yakın dönemde yaptıran var mı? ve ne yaşıyorsunuz
Merhaba oncelikle cok uzuldum negatif sonuc almaniza. Insallah biran once yuzunuzu gulduren bir sonuc alip en kisa surede bebisiniz kucaginiza saglikla alirsiniz. Mumkunse Hit teki deneyiminizden bahsedermisiniz zira bizde orayi dusunuyorduk, Ayrica fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz? Yumurta donasyonu tedavisi kaca mal oldu size? Simdiden tesekkurler.

Merhabalar 5000 euro tedavi ücreti . Ulaşım otel diğer her şey size ait oluyor. Ben şu an ikinci transferi bekliyorum, hazırlık aşamasındayım. Negatif olduktan sonra aranmadim ilgilenilmedi. Ama burada bazı arkadaşlar doktorun ve hemşirenin birlikte arayıp bilgi verdiğini bile söylüyor. Sizinle ilgilenen hemsire sizin için çok önemli. Tavsiyem başlarsanız Ege Hanimla başlayin ondan herkes çok memnun. Bir de su konuda uyarmak isterim ilk seferinde beklenti söyledikleri kadar yüksek asla degil. Benim gibi rahminde problem olmayan yüzde 80 sans verdikleri bisurü tanidigimin ilk transferde olmadi. İkinci üçuncüde olma oranı daha yuksek buna hazirlikli gidin ki hayal kıriklığı olmasin. Özetle şikayetim hemsirem gülşenin ilgisjzligi ve verilen basari oraninin doğru olnadiği . Doktora güvendigim icin devam ediyorum hakkinizda hayirlisi biritishlede konusun

Cok tesekkur ederim bu bilgiler icin. Hitte bu 5000 euro icin kac yumurta veriliyor acaba? Birde cift embriyo transferi oluyor mu? Dedigim gibi Hit dusunuyoruz ama alternatif olarak Miracle Dr Firdevs ile de gorusmeyi dusunuyorduk. Dr Firdevs hakkinda her hangi bir bilginiz var mi acaba? Bu arada Kibrisa gidip gelecegimiz icin kac gun orada kalmaniz gerekiyor soylermisiniz? Ayrica tavsiyeniz icin tesekkurler. British ilede bir gorume yapacagiz. Tavsiye edebileceginiz doktor yada hemsire varmi orada? Kusura bakmayin cok sordum galiba. Donasyon ile ilgili bilgi almaya ilk kez basliyorum bu yuzden bu konuda fazla bilgim yok malasef. Tekrar tesekkurler

bana 7 embriyo verildi bi arkadaşına 8 ortalama bu şekilde. Genelde çift embriyo tercih ediliyo evet. Firdevs hanimla ilgili de arastirirken olumlu şeyler okumuştum. Önden eşiniz gidip sperm veriyor tabii yumuta donasyonuysa 5 gün sonra da siz gidip transfer oluyorsunuz. Biz eşimle iki kez gidip geldik hic kamadik orda ama gidip 5 gün kalanlar da varmis . Ola ki hite giderseniz kesinlikle ege hemşireyi arayin ilk onunka devam edin benim hemşirem beni çok ihmal etti ama onun hastalari çok memnun doktorla bile görustuyormuş. Diliyorum her sey gönlünüzce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…