Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Kızlar yarın kese görmeye gidecektim ama bugün kanamam oldu. Ne yapmalıyım elim ayağıma dolaştı
Canım geçmiş olsun. Yazdın mı hemşireye?
Proluton veya prolutex iğne önerebilir belki. Genelde kanamalarda onu öneriyorlar. İnşallah geçer hemen , sıkıntısız atlatırsın

Yazdım ama görmedi daha canım
Ara istersen, ama çok gelmiyorsa telaş etme . Ayaklarını dik ve uzan. Forumdan takip ettiğim kadarıyla oluyor ara ara kanamalar başkalarında da. Hemşire Sana büyük ihtimalle prolutox iğne vurmanı önerecek. Dur bakalım içini ferah tut. Ama sen bence ara onu whatsapptan direkt.

Kızlar yarın kese görmeye gidecektim ama bugün kanamam oldu. Ne yapmalıyım elim ayağıma dolaştı
Tebrik ederimm cnm çok sevindim benimde oldı korkma tutunma belirtisi, bana progestan iğne başlmışlardı.coraspini bırak birde bir kaç gün istersen, hemşirene sor sen. Geç yazdım galiba, şuan nasılsın

Tebrik ederimm cnm çok sevindim benimde oldı korkma tutunma belirtisi, bana progestan iğne başlmışlardı.coraspini bırak birde bir kaç gün istersen, hemşirene sor sen. Geç yazdım galiba, şuan nasılsın
Allah razı olsun canım inşallah öyledir canım. Yarın tekrar muayeneye gideceğim inşallah her şey yolundadır

Kızlar bir şey soracağım. Dün (6. haftamda) özele gittim vajinal ultrasonla bakıldı ve kalpleri dinletildi. Bugün devlette gittiğim doktor çok kızdı. Bebeğe zarar veriyor dedi. Aynı durumu yaşayan var mı? Çok üzgünüm çok kötüyüm.

Canım kendimden örnek vererek anlatayım sana benim rahmim ters olduğu için iki aya kadar benim karından ultrosan ile bebeğim zor göründü ama kalp atışı duyulmadı vajinal ultrason ile baktı doktor ama çok kısa bir süre uzun süre dinletilirse sıkıntı oluyor ben çok tedirginlik yaşayıp doktora kızıyordum bebeğimi tehlikeye atıyorsun diye hiç birşey olmadı dakiklarca dinlemiyor ki sadece beebk iyi mi diye en fazla 5 sn falan için rahat olsun korkma bebeğin sana sımsıkı tutunsun

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun içim rahatladı

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun içim rahatladı
Ben tek bir doktor ile bağlı kalmadım başlarda bizim hamileliğimiz özel çok zor yollardan geçiyoruz o yüzden tedbirli ilerlemekte fayda var Protestan fitil kullanıyordum ben çok kanamam oluyordu başka bir doktora muayne olduğumda fitil olarak değilde hap olarak kullanmamı söylemişti nedenini sorduğumda kanamayı tetiklediğini söylemişti o doktorun dediği gibi hap olarak kullandım bir süre kanama alanım kapanmıştı

Aslında en güzelini yapmışsınız. Doktorlar bazen bizi tedirginliği izi anlamıyorlar

Rahim filmii istediler önce onu çektirdim iki ay ara vermemiz gerekiyor filmden sonra temizlensin dediler 2 ay süreyi bekliyorum şuanlık ilgileri falan güzeldi

Bende bugün transferimin 6. Günü dayanamadım test yaptım ama ara ara kanamam oluyor çok tedirginim

Eklentiler

• IMG_8015.jpeg
    179,2 KB · Görüntüleme: 20
Haftaısnı hatırlamıyorım ama erken dönemdi, 6-8 hafradır. Benimde vajinal ultrason yaptı, çünkü karından görmek için çok erken oluyor. Çok da iyi bir doktor, sıkıntı olmadı merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…