Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

geçmiş olsun canım. hayırlısı belki ilaçsız da gelir bebişin. bak ilaçsız da gelişmiş ekledim seni canım.haberlerini bekliyoruz.

yok canım varikosel degil çok şükür eşimde bi sorun yok
fıtık ameliyatı olacak
hayırlısıyla atlatırız inşallah

hıııı. iii bakalım. Allah şifa versin.

canım seni ekledim ama muhtemel adet tarihini bilmediğimden onu yazamadım. kabul etmezmiyiz canım. niye öle dedinki.

canım inşallah kırmızıların gelmez ve müjdeli haberi verirsin. evet canım zaman çabuk geçiyor dediğin gibi

inşallah canım ya. ama bu aydan umudum yok. dileğim şu kistin gitmiş olması ve tedavime devam etmem ve umutlanmam.

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip

KIZLAR ŞU BEKLEMEDEKıLERE BAKIN. YA NıYE LıSTEYE YAZILIP HABER VERMıYOSUNUZ KIZLAR. SıLEYıMMı BU ARKADAŞLARI SıZCE

NıSAN AYI LıSTESı (09.05.2009)

MAYIS AYI LıSTESı

Sweetbaby ..................................12 Mayıs ..................25 ..................... bu ay tedavisiz kistim var
Demetzeynep...............................13 mayıs...................25....................... . .....serophone
Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Sweetbaby17 ......... .....................16 mayıs..................23 ....................................2/ klomenli
Nergis55.......................................20 mayıs..................29........................ . ............serophone
Sessizfırtına..................................20 mayıs..................28......................... ..............1-klomen
Nix............................................... 21 mayıs..................24........................ . .............ilaçsız 1
Deniz39........................................23 mayıs...................31...................3 klomen sonrası bu ay ilaçsız
Loveli....................... ....................27 mayıs............... ..31...................... ..... ........ 2 / klomen
Raebzah.......................................Mayı s....................23...................... . ................2 serophone

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Melekanil......................................8 Mayıs....................28...................... . ...............ilaçsız

!!!!!!!!!!!!YENı TARıHLERıNıZı YA DA GÜZEL HABERLERıNıZı BEKLıYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi
Blue Eye..............27.................(2009 nisan hamilesi)
Kayan..................27.................(2009 nisan hamilesi)

canım UMUT kaybetmek yok.inşallah kistin falan yoktur

SWEATBABY teşekkürler canım eklemişsin,

bu c.teside smear testi için gittim yumurtam çatlamış bile, kaç aydır ne ilaçlar kullandım ne hormon ilaçları yüklendim , Allah ol demeyin ce olmuyo
ama aklıma takılan bir konu daha var: ben bu ay biliyosunuz ilaç falan kullanmadım hiç bişi, rolantiye aldım, 11. gün gittiğimde yumurtam vardı ve aynı zamanda yara varmış,( benneyaptımki) yarayı donduralım dedi ama yumurtan var bu hafta ilişki zamanı haftaya 16 sında dondurma işlemi yapalım dedi, 3 hafta ilişki yasağı olacakya, bu c.tesi de muayeneye gittim baktı yumurtan çatlamış bile dedi, smear alındı , haftaya da dondurma işlemi olacak, şimdi ben hamileysem daha belli olmuyo ya o zamana bişi olur mu, 3.hafta bitiminde olacak yani arkadaşlar, bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olur musunuz????

bir de adet olduktan sonra yapsam yine yumurtlama dönemi kaçacak, napıım sizce oluyum mu ? bir de yarayı ihmal etmeyin diyolar. ondan da korkuyorum, lütfen samimi tavsiyelerinize ihtiyacım var. adet tariihim 23 mayıs, 16 mayıs da yara dondurma işlemi yapsam sakıncası olur mu? sizin bilginiz varmı????

kızlar adım hamişler listesinde kalmış malesef kese vardı ama gelişme göstermemişti ordan silerseniz sevinirim

benıde yazarmısınız lısteye..........ben bugun gıttım doktora yumurtalarım ıstenılen buyukluge gelmıs son ıgnemı verdı doktorum yarın tekrar gıdıcem asılama yapıcagımız zamanı soyleyecek cok heyecanlıyım...:dance:

ben cuma gittim dr yumurtlalar büyümüş kocaman olmuşlar dün acaip ağrım oldu otururken bile ağırdılar ama bugün bişey yok normalde bugün yumurtlama günüm acaba yumurtladım mı c.tesi günü akıntı beyaz olarak geldi azıcık şeffaf yoğunluk beyazdı acaba o gün mü yumurtladım

kızlar adım hamişler listesinde kalmış malesef kese vardı ama gelişme göstermemişti ordan silerseniz sevinirim

tamam canım silerim.bilmiyodum kusurabakma canım ya.hayırlısı canım artık. ben de bi düşük yapmıştım ben d ekese de görünmemişti. neyse napalım Allahın takdiri.

mrb canım tabi eklerim. yeterki gerekli bilgilerini ver. yaşını. olman gereken adettarihini. tedavi bilgilerini. sanırım aşılma olcak.sen iğne mi kullandın yumurta gelişimi için. ben d eöle ama ben takip yaptırdım sadece. rahim filmi çktirdinmi aşılama içinn. anlat biraz kendini. hangi iğneyi ya da ilacı kullanıyorsun kaç yuömoşun var nekadar büyüdü işte anlat

olabilir canım yeteri kadar büyüüşse çatlamış olabilirler. sen listemizdeydin diilmi.

NİSAN AYI LİSTESİ (11.05.2009)

MAYIS AYI LİSTESİ

Sweetbaby ..................................12 Mayıs ..................25 ..................... bu ay tedavisiz kistim var
Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Sweetbaby17 ......... .....................16 mayıs..................23 ....................................2/ klomenli
Nergis55.......................................20 mayıs..................29........................ . ............serophone
Sessizfırtına..................................20 mayıs..................28........................ . ..............1-klomen
Nix............................................... 21 mayıs..................24........................ . .............ilaçsız 1
Deniz39........................................23 mayıs...................31...................3 klomen sonrası bu ay ilaçsız
Loveli....................... ....................27 mayıs............... ..31...................... ..... ........ 2 / klomen
Raebzah.......................................Mayı s....................23...................... . ................2 serophone
Modelist25.................................. ............... .........................................

HAZİRAN AYI
RüfeydaSerra ..............................3 Haziran................???........................................?????
Demetzeynep...............................???????...................25....................... . .....serophone
Melekanil......................................11 Haziran..............28...................... . ...............????

BekLEMEDE OLANLAR

!!!!!!!!!!!!YENİ TARİHLERİNİZİ YA DA GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Canım benİm reglİm de 3 hazİran bu ay tedavİ yok benİde yazar mısın lİsteye

hııııı neden tedavi yok canım dinlenmeye mi karar verdin canım. tamama ekledim

sweetbaby beni silebilirsin arkadaşım dün hasta oldum bu ay gene boş

olsun canım ya napalım elimizden geleni yapıcaz. adet olmak da bi nimet bunu unutma. olamayanlar olmak için tedavi görüyo bunu unutma canım. önümüz yaz denicez artık.

canım UMUT kaybetmek yok.inşallah kistin falan yoktur

umarım canım ya baklaım inşallah gitmiştir. yarın adet lmam gerek . olayım da hemen soğan suyu içicem umarım gitmiştir ve ben de tedavime kladığım yerden devam ederim

Merhaba kızlar

Bende reglı oldum maalesef (( Benıde 11 hazirana yazarmısın canım..

tamama canım ekledim. yeni takip sürecini bizimle paylaş lütfen.

valla canım böle bişi gelmedi başıma hiç. yanlış bilgi vermek istemiyorum. doktorun bi zararı olsa yapmaz sanırım. yumurtanın çatladığını hamilelik ihtimalinin olduğunun biliyo sonuçta yapalım dediyse bi bildiği vardır.böylelikle bi daha ki ayımnda boşa gitmez. doktoruna sor bence canım

Kızlar sizler iyi bilirsiniz yumurtlamayı düzenleyici yada arttırıcı ilaçlar var mı?Hamilelik tarihinden önce başlasam olurmuki acaba temmucza hamile kalmak isityorum da

Kızlar sizler iyi bilirsiniz yumurtlamayı düzenleyici yada arttırıcı ilaçlar var mı?Hamilelik tarihinden önce başlasam olurmuki acaba temmucza hamile kalmak isityorum da

keşke canım herkes hamile kalmayı planladığı ayda hamile kalbilse. ama malesef olamayabiliyo.yani olmazsa ilk seferde moralini bozma.yumurtlamayı artırıcı ilaçlar tabiki var. ama bu ,ilaçlar hormonlarla ilgili ilaçlar olduğu için kesinlikle doktor kontrolünde kullanılan ilaçlar. doktorlar dozunu sana ve ihtiyacına göre belirliyo. yani belirli bir kullanım şekli yok önce gidip muayene olman gerek. zaten genelde 1 yıl düzenli ilişkiye rağmen hamile kalamayanlar da bu yöntemler uygulanıyor. yani kendin kullanma sakın.

kızlar günaydınnnnnnnnnnnn. ya benim bugüna adet tarihim ama henüz gelen giden yok. ama bacaklarım sinyal vermeye başladı gelir heralde. bi de bu ay ilaç içtim ağrı ksici falan etkilemiş olabilir. gelsin de şu kistten kurtulup doktora gideyim. dimi amamaaaaaaaa

sweetycim canım yaw CADIARZUbenim şu adet tarihini değiştirsen diyom hanii..değiştirmiyoonn.:uhm:.canım inşallah bu adet gecikmesi bebektendir.:Saruboceq:.test yaptın mı bugünlerde?bazıları kist varkende hamiş kalabiliyo.yerimseniben.benim yumoş 19mm olmuş dün kontroldeydim..dr um çok güzel büyümüş dedisositososito.dün akşam 8 de çatlatma iğnemi vurundum.bakalım bu ay nolacak..hayırlısı olsun hepimiz için inşallah..:Saruboceq:.canım yeni adet tarihim 29 mayısyerimseniben..öptüm sweetyciiimm.Şeniz.

Canım yumurtan çok güzel büyümüş inşallah bu ay hamile kalırsın.

sweetbaby beni silebilirsin arkadaşım dün hasta oldum bu ay gene boş
Canım üzülme ne olur bidahaki aya inşallah.Bende serophen kullanıyorum ama bakalım hayırlısı.
Canım çok geçmiş olsun allahım bidaha bu acıyı yaşatmasın.

İnşallah hamile kalırsın canım.

Canım kendi başına başlama sakın bi doktora git mutlaka bu ilaclar yan etki olarak kistte yapabiliyo unutma.

NİSAN AYI LİSTESİ (11.05.2009)

MAYIS AYI LİSTESİ

Sessizfırtına..................................20 mayıs..................28........................ . ..............1-klomen
Raebzah...................................... 29 mayıs.................23...................... . ................2 serophone
Modelist25.................................. ............... .........................................

HAZİRAN AYI
RüfeydaSerra ..............................3 Haziran................???........................ ................?????
Demetzeynep...............................???????. ..................25....................... . .....serophone
Melekanil......................................11 Haziran..............28...................... . ...............????

BekLEMEDE OLANLAR

!!!!!!!!!!!!YENİ TARİHLERİNİZİ YA DA GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…