Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

sweetycim canım yaw CADIARZUbenim şu adet tarihini değiştirsen diyom hanii..değiştirmiyoonn.:uhm:.canım inşallah bu adet gecikmesi bebektendir.:Saruboceq:.test yaptın mı bugünlerde?bazıları kist varkende hamiş kalabiliyo.yerimseniben.benim yumoş 19mm olmuş dün kontroldeydim..dr um çok güzel büyümüş dedisositososito.dün akşam 8 de çatlatma iğnemi vurundum.bakalım bu ay nolacak..hayırlısı olsun hepimiz için inşallah..:Saruboceq:.canım yeni adet tarihim 29 mayısyerimseniben..öptüm sweetyciiimm.Şeniz.

raebzahcım sen ne ara doktora gittin yine yumurtan büyümüş bile. ben yerimde sayıyorum baksana.ya adet olmadım bugün. test falan da yapmadım. gelir yarın falan heralde.kistimmi gitmedi acaba. ya da ilaç kullandım belki ondan.ya pek çalışmadık o yüzden çok umudum yok.sen de inşallah adet olmazsın canım ya

merhabalar ben bu ay ilk defa klomen kullandım 9 mayıs cumartesi saat 23:00 de çatlatma iğnemi vuruldum adet günüm 23 mayıs beni de listeye ekler misiniz?

MAYIS AYI LıSTESı ( 13-05-2009)

Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Sweetbaby17 ......... .....................16 mayıs..................23 ....................................2/ klomenli
Nergis55.......................................20 mayıs..................29........................ . ............serophone
Sessizfırtına..................................20 mayıs..................28........................ . ..............1-klomen
Nix............................................... 21 mayıs..................24........................ . .............ilaçsız 1
Deniz39........................................23 mayıs...................31...................3 klomen sonrası bu ay ilaçsız
Gülayyusuf....................................23 mayıs...................??...................1- klomen
Loveli....................... ....................27 mayıs............... ..31...................... ..... ........ 2 / klomen
Raebzah...................................... 29 mayıs.................23...................... . ................2 serophone
Modelist25.................................. ............... .........................................

HAZıRAN AYI
RüfeydaSerra ..............................3 Haziran................???........................ ................?????
Demetzeynep...............................???????. ..................25....................... . .....serophone
Melekanil......................................11 Haziran..............28...................... . ...............????

BekLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Sweetbaby ..................................12 Mayıs ..................25 ..................... bu ay tedavisiz kistim var

!!!!!!!!!!!!YENı TARıHLERıNıZı YA DA GÜZEL HABERLERıNıZı BEKLıYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi
Blue Eye..............27.................(2009 nisan hamilesi)
Kayan..................27.................(2009 nisan hamilesi)

merhabalar ben bu ay ilk defa klomen kullandım 9 mayıs cumartesi saat 23:00 de çatlatma iğnemi vuruldum adet günüm 23 mayıs beni de listeye ekler misiniz?

ekledim bile canım. umarım hakkında hayırlısı olur. umarım bebiş gelir. sen nezmandır istiyosun. kaç yaşındasın. klomene nasıl cevap verdi bünyen. kaç yumoş oldu bakem.

kızlarrrrrrrrrr kendimi bekleme listesine aldım ya. gelen giden yok bend e. sanırım kist gitmedi. ya da bikaç kez ağrı kesici içmiştim geciktirdi. ya moralim bozuk ya kistim gitmediyseeeeeeeeeeeeeeee. ya bu ayım da gidecek bekleyerek sanırım.

moralini bozma canım sen bize çok güzel moral veriyorsun kendinede ver tşk ederim güzel dileklerin için hakkımıza hayırlısı olsun ne gelirse Allah'tan canım unutma verende o alanda o ben akşam dr a gideceğim geçen ay gittiğimde serephone ve pregnly vermişti bakalım ne diyecek bu ay herşeyin hayırlısı inşallah seninde kistin gider bebişlerimizi kucağımıza alırız adet tarihimi 10 mayıs olarak yazabilirsin bide bişey sormak istiyorum canım başka yerde sordum yorum yapan olmadı ilk doğumum sezeryanla oldu ikinci bebekte tüpler tıkanırmı yoksa tüplerin tıkalı olması genelde ilk bebektemi olur geçen doktoruma gittim sizden rahim filmi istemişmiydik dedi yok dedim geri yumurta takibine başladı rahim filminden söz etmedi ama kafamı kurcalıyo 1 kere doğum yaptıktan sonra tüpler tıkanabiliyormu tüplerin tıkanmasının nedeni nedir acaba biliyorsan cevaplarsan sevinirim canım teşekkürler

Son düzenleme:
moralini bozma canım sen bize çok güzel moral veriyorsun kendinede ver tşk ederim güzel dileklerin için hakkımıza hayırlısı olsun ne gelirse Allah'tan canım unutma verende o alanda o ben akşam dr a gideceğim geçen ay gittiğimde serephone ve pregnly vermişti bakalım ne diyecek bu ay herşeyin hayırlısı inşallah seninde kistin gider bebişlerimizi kucağımıza alırız adet tarihimi 10 mayıs olarak yazabilirsin bide bişey sormak istiyorum canım başka yerde sordum yorum yapan olmadı ilk doğumum sezeryanla oldu ikinci bebekte tüpler tıkanırmı yoksa tüplerin tıkalı olması genelde ilk bebektemi olur geçen doktoruma gittim sizden rahim filmi istemişmiydik dedi yok dedim geri yumurta takibine başladı rahim filminden söz etmedi ama kafamı kurcalıyo 1 kere doğum yaptıktan sonra tüpler tıkanabiliyormu tüplerin tıkanmasının nedeni nedir acaba biliyorsan cevaplarsan sevinirim canım teşekkürler

merhaba demetzeynep bence rahim filmi çektir ilk hamilelikte de tıkanıklık olabiliyo özellikle sezeryan apandis gibi ameliyat geçirenlerde yapışıklık olabiliyo En azından için rahat olur

sweetbaby çok teşekkür ederim Ben 26 yaşındayım bir yıldır bebek istiyoruz 8. ayımda dış gebelik geçirdim ameliyat ile sonuçlandı klomen ile bir yumurta oluştu 18mm de çatlatıldı. Artık hepimiz için hayırlısı inşallahh müjdeyi veririrz.

ya ne bileyim canım işte adetim çok düzenlidir gecikince dedim sanırım kist gitmedi diye. ama bu ay biraz başım ağrımıştı bikaç kez ağrı kesici içmiştim belki onlarda geciktirmiştir. ama n kist yüzünden olmasında. bebk konusunda umutlanamıyorum hem kistim vardı hem yumurtam tembel yani bu durumda hamile olmazmışım gibi gelio. bakalım hayırlısı . hafta başına kadar olmazsam zaten giderim doktora. bu arada tüplerin tuıkanıklığı nasıl olur bilemiyorumç bikez bend ekimyasal gebelik geçirdim şu aşamada bendn daha rahim filmi istemedi. belki sen dede bikaç kez normal denemeelr yapacak olmazsa film çektirecektir. benim doktorum öle demişti. bu arada 10 mayıs geçti. 10 haziranmı demek istedin canım

sweetbaby çok teşekkür ederim Ben 26 yaşındayım bir yıldır bebek istiyoruz 8. ayımda dış gebelik geçirdim ameliyat ile sonuçlandı klomen ile bir yumurta oluştu 18mm de çatlatıldı. Artık hepimiz için hayırlısı inşallahh müjdeyi veririrz.

geçmiş olsun canım. tamam eklerim. tedaviye başladın. umarım hayırlı olur ben d e8. ayımda hamile kalmıştım ama kimyasl gebelikti. şimdi üstünden bir yılgeçti nerdeyse tıkkk yokk.ama ben d etedaviye yeni başladım

Benimde ilk doğumum sezeyendi canım.ıkinci bebeğimde normal yoldan olmayınca bende tedaviye başladım,yumurtlama tembelliğim var benim de.Bana doktor 3 ay yumurtlama tedavisi sonra sezeryenden kaynaklanan tüplerde tıkanma var mı yok mu öğrenmek için rahim filmi çektireceğiz dedi.Yani sezeyende maalesef tüpler tıkanabiliyormuş.Yalnız rahim filminden önce ilaçla bir süre tedavi deniyor doktorlar..Umarım bizim gibi olanlar filme gerekkalmadan hamile kalırız..

üff ya korkuyorum işte rahim filmindende ben ilk doğumumu normal doğumdan korktuğum için sezeryanla yaptırdım kendi isteğimle bide bu çıkarsa başıma ne yapacam inşallah gerek kalmaz sweetbaby adet tarihim 10 haziran evet bu arada dün dr gittim seropheneden 5 tane daha kullan çarşamba gel dedi bakacak yumurtalara ama ben bu ilaçtan şüpheliyim ya daha önce duymadım bunun yerine klomen kullansam olurmu acaba aslında gonaphone yazdı oda piyasadan kalkmış ondan serophene verdi eczane klomen-serophene-gonaphone aynı işlevi görür dedi

MAYIS AYI LİSTESİ ( 14-05-2009)

Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Sweetbaby17 ......... .....................16 mayıs..................23 ....................................2/ klomenli
Nergis55.......................................20 mayıs..................29........................ . ............serophone
Sessizfırtına..................................20 mayıs..................28........................ . ..............1-klomen
Nix............................................... 21 mayıs..................24........................ . .............ilaçsız 1
Deniz39........................................23 mayıs...................31...................3 klomen sonrası bu ay ilaçsız
Gülayyusuf....................................2 3 mayıs...................??...................1- klomen
Loveli....................... ....................27 mayıs............... ..31...................... ..... ........ 2 / klomen
Raebzah...................................... 29 mayıs.................23...................... . ................2 serophone
Modelist25.................................. ............... .........................................

HAZİRAN AYI
RüfeydaSerra ..............................3 Haziran................???........................ ................?????
Demetzeynep...............................10 haziran ..................25....................... . .....serophone
Melekanil......................................11 Haziran..............28...................... . ...............????

BekLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Sweetbaby ..................................12 Mayıs ..................25 ..................... bu ay tedavisiz kistim var

!!!!!!!!!!!!YENİ TARİHLERİNİZİ YA DA GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi
Blue Eye..............27.................(2009 nisan hamilesi)
Kayan..................27.................(2009 nisan hamilesi

demetcim bence endişelenmene gerek yok. doktorunun bildiği bişi vardır. ama doktorun gonophane yazmış keşke bulamayınca arasaydın hangisini alayım diye. aam burda o ilacı kullananlar da var. sanırım aynı işlevi görüyolardır. istersen sor bi doktoruna

kızlar bu arad ben hala adet olmadım. bişi var. ya. kistmi gitmeiki. ya ada yarın gelecektir. gelmezse cumartesi test yapacam. ama umudum yokki bukadar sorunun arasında olmaz diyorum.üfffff zamanında gelse neoluru. sorunlar peşimi bırakmıyo

sweetbaby bence öyle düşünme olumlu düşün bi test al yap belki hamilesindir daha önce geçiyomuydu günün

üff ya korkuyorum işte rahim filmindende ben ilk doğumumu normal doğumdan korktuğum için sezeryanla yaptırdım kendi isteğimle bide bu çıkarsa başıma ne yapacam inşallah gerek kalmaz sweetbaby adet tarihim 10 haziran evet bu arada dün dr gittim seropheneden 5 tane daha kullan çarşamba gel dedi bakacak yumurtalara ama ben bu ilaçtan şüpheliyim ya daha önce duymadım bunun yerine klomen kullansam olurmu acaba aslında gonaphone yazdı oda piyasadan kalkmış ondan serophene verdi eczane klomen-serophene-gonaphone aynı işlevi görür dedi

canım banada bundan önceki dr um gonaphene yazmıştı aynı senin gibi hap kalktığı için eczacı serophene vermiş onu içmiştim..şimdiki dr um da iki aydır serophene yazıyo onu kullanıyorum..yumurtalarımda güzel büyüyo hihoyyyta.s..merak etme kullan bence hatta bu hapın klomene göre yan etkisi daha az diye biliyorum..öptüm canım beniiimm..ŞenizŞeniz

sweety cim canım benim test yaptın mı?inşallah bebişin sana süprizyapar..öptüm canım benim..Şenizolmazsa dr una tekrar bi git ultrasonla bi baksın..a.s

kizlar ben bugun dr gittim
yumurtam 2.1 cm olmus
catladı catlayacak dedi dr. bugun iliski yaırn yok pazar iliski dedi ama
ben ara vermeden yapayım diyorum siz nedesin,z

sweetbaby bence öyle düşünme olumlu düşün bi test al yap belki hamilesindir daha önce geçiyomuydu günün
yok caım ya ben hep 27-28 günde bir adet olurum ve gecikme yaşamam genelde. ilk kez böle oldu. yarın sabah test yapcam. kötü bişi olmasından korkuyorum. adet niye gelmezki.

sweety cim canım benim test yaptın mı?inşallah bebişin sana süprizyapar..öptüm canım benim..Şenizolmazsa dr una tekrar bi git ultrasonla bi baksın..a.s
ya bilmiyorum ki. öle bebiş konusunda pek umudum yokkk ya bu ay tedavi d eolmadım. ama hayırlısı yarın test yapıcam. korkuyorum işte hiç böle gecikmezdi. korkuyorum ya bişi varsa. ne olabilir ki canı ya

Merhaba arkadaşlar,
Aranıza yeni katıldım.7 aydır korunmuyoruz.Ben 3. kez klomen kullanıyorum, ilk ay 4 yumurta gelişti ve iğne yaptırmadı doktorum.2.ay 3 yumurta oluştu ve 2 adet iğne yaptırdım.bu ilaçta son ayım ve tek yumurta oluştu ve tek çatlatma iğnesinden sonra yumurtanın çatladığını söyledi doktorum.Beklemedeyim ve adet tarihim 28 mayıs.İnşallah en kısa zamanda bebişinizi kucağınıza alırsınız , hakikaten çok zor.....:a015:
hoşgeldin aramıza canım. seni d elistemize ekliyeyim. inşalalh bu ya olur.

kizlar ben bugun dr gittim
yumurtam 2.1 cm olmus
catladı catlayacak dedi dr. bugun iliski yaırn yok pazar iliski dedi ama
ben ara vermeden yapayım diyorum siz nedesin,z

ne güzel canım ya hayırlı olsun yumoşun umarım çatlar ve bebiş gelir. valal birmiyorum ki genelde günaşırı öneriyo ya doktorlar sperm kalitesi için. yine d esen bilirsin.

X