Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

merhabe arkadaşlar
bugün doktora gittim sadece bir tarafımda çok küçük yumurtam varmış.bugün 16.günümdü.daha büyük olması gerekiyormuş.klomene başlıcam adet olunca.daha öncede 4 ay kullanmıştım.bakalım bu sefer olacakmı.16.günden sonra yumurtanın büyüme ihtimali varmı.

c.tesi adetin 10 günüydü dr gittim ...1 tane yumurtam varmış ama etrafı pek düzenli değilmiş..dr da net bişey söylemedi...p.tesi gel yine bakıcam dedi..bugün 17:30 da yine gidicem..

İnşallah pazartesi düzelir canım moralini bozma hemen

Büyüyebilir canım ama büyümezsede doktor daha güçlü bi ilaç verir bidahaki ay merak etme

c.tesi adetin 10 günüydü dr gittim ...1 tane yumurtam varmış ama etrafı pek düzenli değilmiş..dr da net bişey söylemedi...p.tesi gel yine bakıcam dedi..bugün 17:30 da yine gidicem..

canım olabiliyo işte bi dahaki ay dozunu artırabilir ilacın daha iyi yumurtalar elde etmek iin canım

evet canıım daha yksek doz ya da iğne denenebilir. sıkma canını. bana da öle olmuştu.
ya üçgündür KK sız hayat çok sıkıcıydı iyiki sitemiz düzeldi

evet ya bi problem vardı sanırım.hi giremedik dimi ya

İnşallah pazartesi düzelir canım moralini bozma hemen
dün gittim dr. a...ama bi düzelme yok olması gerekenden küçükmüş yumurtam...yarın yine gidicem...benneyaptımki
canım olabiliyo işte bi dahaki ay dozunu artırabilir ilacın daha iyi yumurtalar elde etmek iin canım

canım ben ilaçsız takipteyim....bidahaki ay ilaçlıya başlıcaz ...hayırlısı hepimiz için:teselli:

selam kızlaarr.a.s..ben de bu ay tekrar serophene içmeye başladım günde iki tane..inşallah bu ay yumoşlar büyür.:Saruboceq:.incir yemeye başlıycam...suyunu içmesemde kuru inciri yıkayıp yiyorum baya faydası oluyo büyümelerine.a.s.nix canım sende dene istersen.CADIARZU.benim normalde pek çabuk büyümez yumoşlarım tam tembeller yanimirmirmirmir,ama geçen ay büyüdüler iğnemi vurunmuştum.a.s.ama olmadı :çok üzgünüm:(hayırlısı olsun canlarıımmm..ŞenizŞeniz

kızlar ya adetime 6 gün var. geçen ay çatlamayanlar kist olmuştu. yine sağ tarafımda bi ağrı var. batma. yine kistmi oldu acaba.soğan suyu içtim ilk 10 gün.acaba şimdi yine başlasammı varsa kist gitsin diye.çünkübu ay tedaviyi yine iptal etmekistemiyorum

canımhadi hayırlı olsun yeni takibin. tarihini vermişmiydin. ya mayıs başındakilerden yine haber yok

NİSAN AYI LİSTESİ (05.05.2009)

MAYIS AYI LİSTESİ

Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama
Melekanil......................................8 Mayıs....................28...................... . ...............ilaçsız
Sweetbaby ..................................12 Mayıs ..................25 ..................... bu ay tedavisiz kistim var
Demetzeynep...............................13 mayıs...................25....................... . .....serophone
Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Nergis55.......................................20 mayıs..................29........................ . ............serophone
Nix............................................... 21 mayıs..................24........................ . .............ilaçsız 1
Loveli....................... ....................27 mayıs............... ..31...................... ..... ........ 2 / klomen
Raebzah.......................................Mayıs....................23...................... . ................2 serophone

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama

!!!!!!!!!!!!YENİ TARİHLERİNİZİ YA DA GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi
Blue Eye..............27.................(2009 nisan hamilesi)
Kayan..................27.................(2009 nisan hamilesi)

Aranıza bende geldim arkadaşlar.Kızıma da 5,5 yıl sonra hamile kalabilmiştim.Şimdi yine 1,5 senedir korunmuyoruz ve bebiş olmuyor maalesef..:çok üzgünüm: Bugün doktora gittim ve yumurtlama takibine başladık,çünkü normal yoldan hamile kalamıyorum.Yeniden tedavi gördüğüm günlerime ve o psikolojiye döndüm,tek farkı Allah'a şükür bir evladım var.Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin evlat sahibi olmayı.

canım hoşgeldin aramıza. ama tabi sen bize göre şanslısın bi evladın var. biz de uğraşıyoruz bakalım. tezzamanda gzel haberler alırsın inşallah. nasıl olmuştu kızın . hangi tedavi sonuç vermişti. bu arada yaşını adet tarihini tedavi türünü yaz da listemize ekleyelim

sweetbabycim canım nasılsın? inşallah batmalar gebeliktir bende de oluyordu çünkü sakın soğan suyu içme ya hamileysen kötü tesir edebilir sakın...

sweetbabycim canım nasılsın? inşallah batmalar gebeliktir bende de oluyordu çünkü sakın soğan suyu içme ya hamileysen kötü tesir edebilir sakın...

canım ya ama biliyosun benim yumurtlamamda problem var. ilaç kullanmada hamilelik olurmuki sanmıyorum.ya nebileyim 5-6 gn var adetime bugün sağ kasığımda batmalar var. korkuyorum sanırım kistim geçmedi diye. öfffffffffffffffffff. bu ayım da umarım gitmez kist yüzünden canım ya. sen nasılsın bebişin kesesini görmşsnüzdür.

canım aramıza hoşgeldin..Şenizbizim diğer topiğede uğra,ikinci bebiş isteyenler topiğine gelşutarafagitti...benimde kızım 2,5 yaşında,tedaviyle hamile kaldım kızıma..şimdi 2. bebiş için uğraşıyoz..tekrar hoşgeldin canım..a.s.Şeniz.

sweetycim canım benimŞeniz,çok saol iyi dileklerin için,Allah razı olsun bitanem.:1hug:.yeni tarihim 29 mayıs..öptüm canım benim.Şeniz..

QUOTE=gulde;6688189]kızlar bir yardımcı olabilirmisiniz[/QUOTE]

günaydııınn kızlaaarrr..canım ne konuda yardım istiyosun?CADIARZUsöylememişsin..:uhm:öptüm canlarııımm..ŞenizŞeniz

Canım merhabalarrrr beni listeden sil maalesef olmadı aşılamam tutmadı :1no2:
neyse bu gün reglimin 3. günü zaten atlattım ilk şoku biz biraz ara veriyoruz tatlım
dr lada konuştuk zaten oda ara verelim sürekli iğne ilaç hormonlarda etkileniyor dedi
ara verdiğimiz sırada olmazsa sonrasında ya 2. aşılama yada büyük ihtimal tüp bebeğe geçilecek sen beni listeden tamamen çıkar aksi durum olursa haber veririm buralardayım yine görüşürüz
bu arada kist için fazla takılma adet olmuşsun zaten kist olsada hamile kalabiliyorsun
adet olmasaydın belki daha düşündürücü olabilirdi ama adette oldun belki bebeğin gelir
batmalarda onun habercisidir inşallah... :Saruboceq:

Hoşbulduk, bu içten karşılamalarınız için teşekkürler..a.s.Kızım için tam 5,5 sene doktor doktor gezdik desem yeridir.ılk önce ploraktin hormon bozukluğu tedavisi gördüm,sonra birsüre yumurtlama tedavisi gördüm.ıki kez mikroenjeksiyon deniyecektik,yumurtalar çatlamadı maalesef.En son hastaneden çıktığımda bir kaldırım kenarına oturup hüngür hüngür ağlamak istemiştim.Tabi bu arada rahim filmide çekildim,onda bir sorun çıkmadı.Sizin çok iyi anlıyacağınız üzere psikolojik olarak çok kötüydüm,o kadar süre hap iç,iğne vurul,film çektir ve her ay yine adet gördüğün an yıkıl..ınanın sizi o kadar iyi anlıyorumki,tedavi süresi sıkıntılı ve ruhsal yöndende çok zorluyor insanı.Ancak yaşayan bilebilir bunu..Allah hepinizin Yardımcısı olsun.Devam edeyim ben,daha sonra 1 sene hipertroid tedavisi gördüm sadece.Düzeldi çok şükür.Eşim askerliğini yapmamıştı,hem aradan çıksın hem sen biraz rahatla,zamana bırakalım dedi ve askere yolladım eşimi.Kısa dönem gittiği için 3 hafta sonra dağıtıma geldi eşim.Benim günüm 20 gün geçmişti ama,hiç inancım yoktu hamilelik için.Eşim acemiliğini yaparken,sürekli dua ettim bebek için.Çünkü maaalesef kayınvalidemin bir lafı çok zoruma gitmişti,az ağlamadım.Mübarek bir zatın türbesinde dua ettim,eşim dahil kimseye bahsetmedim bu duamdan.Eşim izne gelince ısrarla test alalım dedi,bende öyle bir psikoloji varki hala inanmıyorum,belki günüm geçmiştir diyorum.Neyse eşim iki tane test almış,eve geldik ilkini yptım iki çzigi,inanmadım ikincisini yaptım,yine inanmadım görümcemi çağırdım,o çığlığı bastı tabi,yenge hamileisn diye.O ağlar,kayınvalidem ağlar,bense şoktayım.Eşim evde değildi,tel.de söyledim kornaya basarak uçarak geldi adeta.Yani duaların mucizesi benim bebeğim.
Bugün doktora sonuçları göstermek için gittik,eşimin tahlilinde sorun yok,benim hormon tahlilim iyi.Sadece doktor senin yumurtalıkların yaşına göre yaşlı dedi,destek lazım dedi.Bu ayın 20 si adet günüm,tabi aynı gün olursam.Ve klomen içmeye başlayacağım adetimin 5.günü.6.gün ultrasona gideceğim.Hayırlısı bakalım.Allah'ım çektiğimiz bu sıkıntıların meyvesini tez zamanda verir inşallah..Bu arada ben 28 yaşındayım..Sevgilerimle..a.s.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…