Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

sweetim canımsın bak böyle ol iştee benimkiler aslında 3 aydır klomenle büyüyodu ama buay iki kutu antibiyotik klomenin etkisini azalttı şuan büyümemeside iyi oldu aslında çünkü bugün yine antibiyotiğe başlayacam zaten bebiş yasak derdi doktor ilaçla napalım hayırlısı artık dediğim gibi ya kafam rahat etti resmen tatilde gibi hissediyorum kendimi beebek beklememek çok güzelmiş:))

merhaba kıslar bende bugün gittim doktora adetimin 12. günü 8 mm bir adet yumurtam var cumartesi tekrar gideceğim usgye eşimdede hareket yok onuda ürolojiye gönderdi bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

size tavsiyem benim geçen ay 11 gün 13mm olmuştu ben arı sütü bal karışımı yedim bence çok işe yaradı 15 gün 21mm oldu..hiç bi zararı yok isteyen herkes denesin bence..

kızlar bugün doktorla randevum vardı. ne olsa beğenirsiniz.benim geçen ay iğneyle gelişen yumurtalarım çatlamış ama arkadan daha büyüyyüp yetişenler var dediği yumurtalarım büyümüşler ama çatlayamamışlar. ve tabi ki ne olmuşlar .KıSTTT. malesef bu ay tedavi iptal. adetle atılacak dedi.ama benim adetimin bugün 2. günü nie atılmadılarki. bidahaki adetle atılır dedi. atılmama ihtimali azmış. oda beni bulabilir. öle olursa bi ay doğum kontrol ilacı kullanılacak dedi. bidahaki ay Allah nasip ederse yine iğne iyi sonuç aldık dedi. hatta şüphelenmiştim çoğul gebelik olursa diye dedi. ama çatlamamış salak yumurtalar.sonra o ya da olmazsa aşılama. o da olmazsa tüp bebek dedi. ya bakalım neolcak.

yani niyeyse o an çok üzüldüm ama eşim bana moral verdi. biliyosunuz benim masrafım 600 oluyodu nerdeyse. iğne takip ücreti gel git derken. boşverrrrrrrr bu ay paramız cebimizde kaldı bak gezeriz dedi. ben d edemekki böle olması gerekiomuş dedi. ben d ebol bol bitki kürleri yapıcam. bakalım nasip artık. napabilirim ki dimi.

sweetcim o kistler genelde kendiliğinden doktorunun da dediği gibi adetle atılıyomuş güzelimm hayırlısı olsun canım benimde bu ay yumoşlar büyümedi ama inan süper kafa dinledim yaa belki önümüzdeki ay bu dinlenmeyle hamiş oluruz belli mi olur güzelimm

canım hakkında hayırlısı olsun ama moralini bozma canım kistin için soğan suyu içebilirsen iç canım

doğru ya takmıcam. gezicem. bitki kürü yapıcam. spor yapıcam . üzmicem kendimi tüm toksinleri atıcam vücudumdan.

--------------------------------------------------------------------------------

Ya Rab!

Şanını bilenlerin kıymeti için Gönül ehlinin himmeti için
Muhabbet badesinden içenlerin kerameti için
Cebrail in emanetteki sıdkı için Azrail in itaatteki hakkı için
Başımızın tacı kur ân için O kur ân a can-ı dilden iman için
Ehl-i aşkın avareliği için Ehl-i gamın biçareliği için
Bizi kendimizle baş başa bırakma . Sensizlik ateşiyle sinelerimizi yakma.
Bizi yanlış pazarlarda dolaştırma. Kapının eşiğinden başlarımızı ayırma.

ılâhi! ..

ımine muhtacız.
Has kullarının ihlâslarına uzağız.
Gerçek âşıklarının hallerine açız.
Hak dostlarının şevklerine ırağız.
Bize âhlakını , bize sevgini, bize hâyanı, bize veranı,
bize takvanı ve bize rızanı lütfeyle
Ey kalpleri eviren çeviren!
Çevir kalplerimizi.
Düzelt hallerimizi.
Sil baştan kur temellerimizi.
Kaldıramayacaklarımızla imtihan etme bizi Ve sensizlik buhranıyla .. helak eyleme hiçbirimizi.
bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine,
Bizlere hayırlı evlatlar ver,öncelikle anneliği hiç tatmamış olanlara
daha sonrada yavrularımıza kardeş isteyen biz kullarına hayırlı,sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip et...
Amin..

cumanız hayırlı duanız bereketli olsun Allah(c.c) kabuletsin....
__________________--------------------------------------------------------------------------------

seninde cuman hayırlı olsun arkadaşım inşallah Allah hepimizin gönlüne göre verir.

sever arkadaşım inciri 2 gün de olsa dene bilmiyorum tabi kullanıyomusun ama ben etkisini gördüm

adet oldu klomende bu ay 3. ayım olcak.bu ay bal tarçın çörekotu kürü uyguluyacam.bakalım işe yarıyacakmı?

kızlar klomen göğüste şişlik,ucunda az bir sızı ve kasıkların üst tarafında iğne batması gibi şeyler yapar mı?

canım ağzına sağlık seninde cuman mübarek olsun

sever arkadaşım inciri 2 gün de olsa dene bilmiyorum tabi kullanıyomusun ama ben etkisini gördüm

denizciğim incirin işe yaramasına çok sevindim

kızlar klomen göğüste şişlik,ucunda az bir sızı ve kasıkların üst tarafında iğne batması gibi şeyler yapar mı?

canım göğüsleri bilmem ama bu tip haplar kasıklarda ağrı ve batma yapabiliyo yumoşların büyümesinden dolayı:lepi:

kızlar Rabbim dualarımızı kabul eylesin...dualarım hepinizle inşallah..Allah hepinizden razı olsun...:Saruboceq::Saruboceq:Şeniz

hayırlı cumalar kızlarrrr rabbim bu güzel günlerin hatrına bebişlerimizi göndersin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…