Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

fundacım nasılsın canım hoşgeldin topiğimizee nası gidiyo hamilelik bebiş yaramazlık yapmıyo dimi:))

sweetcim evet evet toplanalım bi ara ben bu ara hasta olduğum için pek giremedimm

kızlar yarın ben yumoşlar büyümüş mü diye kontrole gidicem nolur..bu mübarek günde birbirimiz için bol bol dua edelim..inşallah yarın yumoşlar beni mutlu eder..öptüm canlarııımm..

raebzeh canım hadi bakalım hayırlısıyla inşallahh güzel güzel yumoşların olmuştur canımmmm

raebzeh canım hadi bakalım hayırlısıyla inşallahh güzel güzel yumoşların olmuştur canımmmm

çok saol canım benim yaaa valla çok merak ediyom..çünkü benim yumoşlar çok tembelmirmirmirmir haplarla doping etkisi yapıp kuvvetleniyolar:roflol::roflol:öptüm canım benim..Şeniz

güzel düşün güzel olsun canımmm tembel olsun büyüsünde keşke ilaçlara razıyız öle değilmi benim yumoşlarda çok tembel pko var bendede maalesef allaha çok şükür ki ilaçlarla büyütebiliyoruzz

sweetbaby ben klomen kullandım dr adetin 12.günü çağırdı sol tarafta bi sürü yumurta var dedi ama sağda yok bişey dedi dün şeffaf akıntı geldi tabi dr bize ilişki günleri verdi onlarıdeğerlendiriyoruz eşim de evicap içiyor hayırlısı artık rabbime sığınıyorum

kızlar bende bugün umutsuzluğa düştüm göğüslerrim ağrımaya başladı genelde adet olmazdan 3-4 gün önce böle olurum bu ay doktor bana çok ümit verdi ayın 15.de kan testi yaptır inşallah olumlu sonuç alcaz dedi ama çok kötü oldum ağrı başlaığından bu yana

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 10 nisan 2009)

NİSAN AYI LİSTESİ

asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Blue Eye................. 13 Nisan.................. 26 ........................ ..............5
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Sweetbaby ..............15 Nisan ..................25 ....................... .............2/ merional
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Deniz588.................17 Nisan....................23...................... ............3/ ilaçlı
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Kayan......................23 Nisan................ ....27...............................2/ klomen
Loveli....................... 24 Nisan............... ......31...................... ..... ........ 1 / klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
MAYIS AYI LİSTESİ
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Raebzah.......................................1 Mayıs....................23...................... . ................1 serophone
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen

kızlar haber verin lütfen bizeeeeeeeeeeee

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi)

inşallah olumlu sonuç alırsın canım ya. bakalım hepimiz beklemedeyiz. umarım olur.

ban da doktorum gebe kalmadan gelme demişti. ben de ümitlenmmiştim. birkaç gündür ben de bacaklarımda ağrı var. göğüslerim de şişkinlik bir haftadır var nerdeyse.bugün de ara ara adet olcakmışım gibi krmp hisssediyorum özellikle sağ tarafımda. bilmiyorum ki ya adet olucam heralde diye çok umutlanmak istemiyorum ama vazgeçmicem ve devam eicem çünkü çok istiyorum anne olmayı.eylül gelmeden hamile kalmalıyım hayırlısıyla. artık. okuldaki arkadaşların hani bebek sorularını çekemicem

ya kızlar sanki adet olcakmışım gibi hissediyorum ama hayırlısı eylüle kadar şans tanıyorum kendime.

ya kızlar sanki adet olcakmışım gibi hissediyorum ama hayırlısı eylüle kadar şans tanıyorum kendime.

tabi canım kendine biraz zaman tanı bekle ver gör bebişin seni bekletmeden gelecek.ama öncelikle beyinden neden olmuyor ve offf yine olmadı düşüncesiniat ve bekle canım

kızlar ben bugün dr kontrole gittim..yumoşum sanırım bi tane 16mm olmuş..p.tesi çatlatma iğnesi ovitrelle vurunucam ..Rabbim hepimizin hakkında hayırlısı olsun...amiiinn..öptüm canlarıımm..

hayır canım neden böle oldu hiçbi fikrim yok. doktoruna sorsaydın keşke seni bilgilendirirdi.neyse üzülme hayırlısı buymuş. şansını denemeye devam etmelisin başka çaremiz yok malesef.

kızlar ben bugün dr kontrole gittim..yumoşum sanırım bi tane 16mm olmuş..p.tesi çatlatma iğnesi ovitrelle vurunucam ..Rabbim hepimizin hakkında hayırlısı olsun...amiiinn..öptüm canlarıımm..

hadi hayırlısı canım. inşallah yine hemen hamile kalırsın.sevindim ii geliştine. bitane mitane sen yumurta olduğuna bak dimi amam. ii çalışın hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…