Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

sweetbaby, hamile yazabilirsin bana. Umarım bu sefer aksilik çıkmadan kavuşabiliriz meleğimize. Hepinizi öpüyorum..

canım çok tebrik ediyorum seni. umarım sağlıcakla bebeğini 9 ay sonunda kucağına alırsın darısı başımıza. böylelikle listemiz ilk hamilesine kavuşmuş oldu. canım ama böyle hemen kaçmak yok,kurtulamazsın. anlat bakalım. ne kadardır bebek istiyodun. ne bebek sahibi olmanı sağladı.yumurta takibi,ilaç anlatki biz de umutlanalım.kaydirigubbakcemile3

kızlar yarın sabah erkenden yine doktora gidicez.inşallah yumoşum daha da büyümüştür. bu ayımda boşa geçmesin.13 mm di cumartesi. yarın kaç olcak acaba.

canım anlatmıştım daha önce, tekrar edip ekleyeyim madem :)
6 yıla yakındır evliyim, korunuyorduk. İlk yıl bir kürtajım olmuştu sadece..
Geçen Mayıs ayında da ikizlerim düşmüştü (2,5 aylık kadarlardı)

Neyse, işte o gün bugündür heyecan ve hüsranlarla dolu geçti. Yumurtalık takibine başlamayı düşünüyordum, sizlere yazmıştım ama kararsızdım. Biraz kafa dinleyeyim dedim sonra. Sınavlar da yormuştu beni.
Bir de kızmayın ama ben hiç Kasım ayını sevemedim, bu ay biraz da ondan bebek olmaz diyodum, istemiyodum içten içe :tomato:

geçen hafta perşembe - cuma hastalanmam gerekiyordu ama bir önceki haftadan beri göğüslerde şişkinlik ve acı... damarların belirginleşmesi, ara ara kasık ve bacaklara giren giren sızılar... bir de özellikle hani şu belde gamzeli yerler var ya, oralara nokta şeklinde keskin bir ağrı giriyordu...

salı günü dayanamayıp erkenden test yaptım, pozitifti.
Çarşamba ve cuma günleri de kan testi yaptırdım. Biri 267 diğeri 1058 çıktı.

Geleyim yaptığım şeye; ben tarçın ve balın, uzakdoğuda yüzyıllardır kısırlık tedavisinde kullandığını okumuştum geçen ay. Kısırlığa iyi geldiğine göre bana da faydası olur dedim. 30 Ocak'ta adetim başladığında tarçın yoğurt ve bal karıştırıp (meyveli yoğurt gibi oluyo) yemeye başladım. 1 hafta kadar her akşam, yatmadan önce yedim. Adet bittikten 4 gün sonra yumurtalıklarımda tatlı bir ağrı hissetim, o malum akıntıyı da ilk defa görmüştüm, 2 gün boyunca hem ağrı hem de akıntı oldu. Sonrası malum :)
Ben inatla tarçına bağlıyorum, hala da arada bir yiyorum, çünkü bebek için rahmi hazırlayıp güçlendiriyormuş .. Benden bu kadar kızlar, umarım yakında sizlerin de güzel haberlerini alırız ..:asigim:

selam arkadaşlar 3 mart olan tarihimi 31 mart olarak degiştirebilirmisiniz ben adet oldum.birdaha aslı klomen kullanmıcam vucudumun dengesini bozdu valla.

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 02 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
Deniz588.................14 Mart....................23...................... ............2/ ilaçlı
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????.....................2 4............................2/ srophen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1
Gul_tamer...............24 şubat......................23.................... ......klomen/ganophane
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???

:CüvCüv:Hamilelerimiz:CüvCüv:

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi) :hooray:

arkadaşlar sabah randevum vardı yumoşum 15 mm olmuş,perşembe yine rndevum var 18 olursa çatlatma iğnesi vurlcam. olmamışsa bidaha gidicem.bua y şansım az biliyorum 1 tane yumoşum var ama ben yine de umutluyum. artık üzülmek yok,kendimi iyi hissediyorum.bitane de olsa yumoşumun olması bile beni mutlu etti. bidahaki ay hem klomen hem iğne olucam.ya klomen benim bünyemi hiç etkilemedi.okadar ki pek etki bile etmedi. sadece 1 yumurtam oldu.

selam arkadaşlar 3 mart olan tarihimi 31 mart olarak degiştirebilirmisiniz ben adet oldum.birdaha aslı klomen kullanmıcam vucudumun dengesini bozdu valla.

canım sen klomeni günde 2 defa mı kullandın.5 gün dimi.kaç yumoşun olmuştu. ya ben 5 gün günde 2 tane kullandım ama bana hiç etki etmedi,dengemi sarsmadı. okadar ki sadece bi yumoşum olmuş. doktorum dediki bu yumurtayı belki kendin ilaç olmadan da geliştirecektin dedi.anlayacağımız klomen beni kesmedi. fisfisfis

sweetbaby dün benimde dr randevum vardı ben günde 1 tane klomen aldım 4 yumurtam oluşmuş zaten ilaçsızda düzenliydi benim yumurtlamam ama bana yine kal geldi dr da boyutlarını sormadım ama bi tanesi ön plana çıkmıştı vve çatlatma iğnesi verdi vurludum dün 10.günümdü çrş sabahı tekrar çağırdı bakalım yarın için ne diyecek sanırım ilişki gününü söyler

selam arkadaslar bende yumurta takıbı yaptırıyorum bu ıkıncı ayımız ama yıne olmadı dun adet oldum bakalım bu ay noolcak klomen ve catlatma ıgnesı ovıtrellı kullandım ufff bılmıyorum bakalım noolcaak

canım onlar perşembeye kadar en az 18mm olurlar tatlımmmmm

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 02 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
Deniz588.................14 Mart....................23...................... ............2/ ilaçlı
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Cimbomlu.................18 Mart..................???..................................... klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????.....................2 4............................2/ srophen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
Nazey......................22 Şubat.....................24...................... ...1
Gul_tamer...............24 şubat......................23.................... ......klomen/ganophane
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)

bugün rahim filmi çektirdim tahlilleri yaptırdım bua ya bakalım ne olacak inşallah güzel şeyler olur

ve ilk hamişimizi gördüm nesli canım allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Kızlar hamileyiiiim.Bugün kan testi yaptırdım.Ama hala inanamıyorum.Saırım daha 2 haftalık.Tahmin ettiğim gibi bir sonraki adet tarihime yakın bir zamanda yumurtlama oldu galiba.Güzel ALLAH ım isteyen herkese tatdırsın bu duyguyu.Hepiniz için dua ediyorum.İnşaallah nesli ve ben uğurlu geliriz.

ve ilk hamişimizi gördüm nesli canım allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah...
teşekkür ederim tatlım, inşallah bu son olur da kazasız belasız kavuşuruz miniğimize:)
nazey, canım tebrik ederim :) Kaç çıktı kan değerin?? Ben de o tarihlerde bekliyordum adeti. Geç olduğunu düşünüyorsun ben de erken olduğunu sanıyorum.. Yine çok uzattım, tekrar tebrik ederim kuzum a.s.

sweetbaby, hamile yazabilirsin bana. Umarım bu sefer aksilik çıkmadan kavuşabiliriz meleğimize. Hepinizi öpüyorum..

Canım tebrik ediyorum.Hayırlı ve sağlıklı bir bebek dünyaya getirirsin inşaallah.Benim de bugün hamileliğim kan testi ile kesinleşti.Bende tuhaf bir heyecan var.

Sağol canım benim.:1hug: Kan değerim 2225 çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…