Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

30 Ocak'tı 25 gün kadar sürüyo, erken öğrenmişitm ben, hafta başında. Cuma 1058 di değerim, yakın olmalı tarihlerimiz :) Cumaya kese görmeye gidicem inşallah..:nazar:

kızlar mrh benide ekleyin listeye bende bugün başladım takibe dr klomen ve ovilveıle iğne verdi adetimin 3. günüydü 5.gününde ilacı sabah akşam kullan 12.gel iğne yapılcak dedi.inş. işe yarar 19aylık evliyim ama 8 aydır korunmuyoruz bebiş olmadı dr gittik eşimin değerleri normel bendede rahim yumurtalık hiç bir problem çıkmadı takibe aldı.hayırlısı Allah isteyen herkese biran önce verir inş. burdan nesli ve nazeyi tebrik ediyorum dua etsinlar hepimiz için bizde tadalım...

bende yumurta takibi yapıyorum bizde sorun eşimde tüp bebek yaptırdık sonra düşük yaptım doktorum gebelik oluşmuşken biraz tedaviyle deneyelim dedi ilk denememizde günüm geçti ama olmadı bu ay ikinci denememiz ve bugün adet günüm belirtimde yok geçen ayki kötü günlerden sonra umutlanamıyorum sanırım yine hüsran test yapmaya gücüm yok şuan yine negatise çok üzülecem sizlerdede böyle gecikmeler oluyormu bide ben çatlatma iğnesi yamıyorum sadece klomen kullanıyorum yumurtalarım kendiliğinden çatlıyor çatladıktan sonra progestan kullanıyorum ve tam yatak istirahati veriyor doktorum

arkadaşlar hamişleri çok çok tebrikederim, inşallah bebişlerinize sağsalim kavuşursunuz kızlar, darısı bizlerin başına...

Kızlar hamileyiiiim.Bugün kan testi yaptırdım.Ama hala inanamıyorum.Saırım daha 2 haftalık.Tahmin ettiğim gibi bir sonraki adet tarihime yakın bir zamanda yumurtlama oldu galiba.Güzel ALLAH ım isteyen herkese tatdırsın bu duyguyu.Hepiniz için dua ediyorum.İnşaallah nesli ve ben uğurlu geliriz.

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallah sorunsuz sağlıklı bi şekilde:nazar:..sanırım mart ayı uğurlu gelicek inşallah Allahım bizede isteyen herkesede nasip eder..

İSİM.......................TARİH:................. ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 02 Mart 2009)

MART AYI LİSTESİ

Blue Eye................. 7 Mart ................... 26 ........................ .........4
Deniz588.................14 Mart....................23...................... ............2/ ilaçlı
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Sweetbaby ..............17 Mart ..................25 ....................... .............1/ klomen
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Reyyan86 ...............22 Mart .................. 23 .....................................3 / klomen+menogon
Ceylan ....................22 Mart ................... 26 ...................................1 / klomen
Ukla ..................... 25 Mart ......................30.......................... ....... ..2/ ilaçlı
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Loveli......................27 Mart.....................31...................... ..... ........ 2/ilaçsız
Ceylan83................30 Mart....................26...................... .................3/ klomen
hulyaeyup...............31 Mart.....................26....................... ................2
Yüzdeyüzakrep........???????.....................2 4............................2/ srophen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25...................... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?................... ........1 / klomen
Kedi79 ..................07 Şubat ....................29 ....................... 1
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
Gul_tamer...............24 şubat......................23.................... ......klomen/ganophane
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???

:CüvCüv:Hamilelerimiz:CüvCüv:

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi) :CüvCüv:
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi):CüvCüv:

Sağol canım benim.:1hug: Kan değerim 2225 çıktı.

canım çok sevindim seni de çok tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin. darısı başımıza. adetin geçmiş ama idrar testi negatif çıkmıştı sanırım öyle hatırlıyorum. sen kaç aydır istiyodun canım. senin sanırım ilk yumurta takibindi.ilaç kullanmışmıydın. kaç yumurtan olmuştu.

kızlar mrh benide ekleyin listeye bende bugün başladım takibe dr klomen ve ovilveıle iğne verdi adetimin 3. günüydü 5.gününde ilacı sabah akşam kullan 12.gel iğne yapılcak dedi.inş. işe yarar 19aylık evliyim ama 8 aydır korunmuyoruz bebiş olmadı dr gittik eşimin değerleri normel bendede rahim yumurtalık hiç bir problem çıkmadı takibe aldı.hayırlısı Allah isteyen herkese biran önce verir inş. burdan nesli ve nazeyi tebrik ediyorum dua etsinlar hepimiz için bizde tadalım...

canım aramıza hoşgeldin. bak nesli ve nazey yumurta takibinin faydasını gördüler. genelde hepimiz daha yeni başlayanlarız. biz de görürüz inşallah bu ay olman gereken adet tarihini.yaşını tedavibilgilerini yaz da seni de ekliyelim.

bende yumurta takibi yapıyorum bizde sorun eşimde tüp bebek yaptırdık sonra düşük yaptım doktorum gebelik oluşmuşken biraz tedaviyle deneyelim dedi ilk denememizde günüm geçti ama olmadı bu ay ikinci denememiz ve bugün adet günüm belirtimde yok geçen ayki kötü günlerden sonra umutlanamıyorum sanırım yine hüsran test yapmaya gücüm yok şuan yine negatise çok üzülecem sizlerdede böyle gecikmeler oluyormu bide ben çatlatma iğnesi yamıyorum sadece klomen kullanıyorum yumurtalarım kendiliğinden çatlıyor çatladıktan sonra progestan kullanıyorum ve tam yatak istirahati veriyor doktorum

belki ilacın etkisiidr canım.bir-iki gün daha bekle sonra yap testini bence. önemli olan senin bünyen hep gecikmeler oluyosa bekle ama hep günü gününe oluyosan yapabilirsin.bilgilerini ver de seni de listemize ekleyelim.

kızlar umarım herkes iyidir bugün.mart ayı uğurlu gelicek sanırım.umarım hepimiz hamiş oluruz. mart aı ya bakıyorum tüm kediler kocaman olmuşlar, karınlarında bebişleriyle. ya biz de öyle oluruz inşallah bu ay bize uğurlu gelir. benim de yarın randevum var. 15 mmdi salı günü bakalım kaç oldu. çatlatma iğnesi vurulcam eğer büyümüşse. inşallah ben de hamiş olurum.

kızlar feci moralim bozuk.yumurtam salı günü 15 mmdi. bugün gitti gerilemiş,13 mm olmuş yine. çok üzüldüm.bidahaki ay hem klomen hem iğne kullanıcam. bakalım işe yarcakmı. ya yine olmazsa korkuyorum. bitane yumurta beni çok sevindirmişti ama şimdi tepetaklak oldum

Canım hayırlı olsun seninle aynıyız 12.gün iğne için erken değil mi:uhm:??
bende klomen içiyorum yarın 14.günüm dr.a gideceğim büyüdüyse yumoşlarım iğnelerimi vurulacak :sm_cool:

kızlar feci moralim bozuk.yumurtam salı günü 15 mmdi. bugün gitti gerilemiş,13 mm olmuş yine. çok üzüldüm.bidahaki ay hem klomen hem iğne kullanıcam. bakalım işe yarcakmı. ya yine olmazsa korkuyorum. bitane yumurta beni çok sevindirmişti ama şimdi tepetaklak oldum

Canım benim .. 1 tane yumurtanın şansı çok düşük boşuna beklememiş olursun sevinmelisin geçen ay benim tek yumurtam 18 mm olmuştu iğne vuruldum yine kısmet değilmiş..Rabbim sağlıklı melekler versin üzülme yafrum a.s.

sweetcim sana tavsiyem incir ye ..çok yararı oluyor bu klomenle beraber hergün adaçayı içtim arada içmekten bıksamda + incir bal tarçın yedim bakalım ne olmuş yumurtalar

:asigim:sweetcim sana tavsiyem incir ye ..çok yararı oluyor bu klomenle beraber hergün adaçayı içtim arada içmekten bıksamda + incir bal tarçın yedim bakalım ne olmuş yumurtalar:asigim:

Canım kusura bakma gözümden kaçmıştır.adet tarihin yaşın tedavi bilgilerini yaz da ekliyim canım.

sorun degil canim...
17 mart adet tarihim,23 yasimdayim..2 senelik evliyim...
bende pcos var,yumurtlama takibi yapiliyor 2 aydir..puregon igneler vuruyorum..ayni zamanda glukofen,dexamethason ve folik plus kullaniyorum...
az önce doktora gittim geldim,20 tane yumos var..haftaya persembeye kadar büyümelerini bekliyoruz,persembe günüde kalcadanda ignelere baslicaz...a.s.

Son düzenleme:
X