Yumurta takibi çatlatma iğnesi

Z123

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2022
68
26
27
Mrb kızlar 15 Nisan itibari ile klomen tadavisine başladım doktorum 5 gün kullan iki gün ara ver gel dedi yalnız arada bayram tatili olduğu için erken gittim yani adetimin 10cu günü muane oldum sol tarafta 14 mm sağda 11 mm yumurta olgunlaşmaya başlamış sizce bu sonuçlar iyimi ilk ayim tedavide.pazartesi tekrar gidicem umarım güzel sonuçla döner burayada yazarım insh bnim gibi bu ay klomen kullan varmı acaba beraber bekleyelim sonuclari

beee

been

Nasıl geçiyor süreç insllah güzel haberler ile döneriz birbirimize
amin cnm yaa aslinda daha oncede kullandim bn klomen yumurtaliklar gayet guzel buyuyup catliyo ama gebelik olusmadi uzun bi aradan sonra bu tekrar kullamiyom bklm nasip 3.gundeyim bn sen kacinci gundesin

amin cnm yaa aslinda daha oncede kullandim bn klomen yumurtaliklar gayet guzel buyuyup catliyo ama gebelik olusmadi uzun bi aradan sonra bu tekrar kullamiyom bklm nasip 3.gundeyim bn sen kacinci gundesin
Bnim 10.gundeyim bugün gittim kontrole dediğim gibi 14 ve 11 mm ikitane var bakalım sonuç ne olucak senin sorun ne canm bnim hormonel bişey yok ama adetim düzensiz doktor PCO dedi

Bnim 10.gundeyim bugün gittim kontrole dediğim gibi 14 ve 11 mm ikitane var bakalım sonuç ne olucak senin sorun ne canm bnim hormonel bişey yok ama adetim düzensiz doktor PCO dedi
bizim sükur bir sorunumuz yok cnm yaa sebepsiz 5 yildir olmuyo

bizim sükur bir sorunumuz yok cnm yaa sebepsiz 5 yildir olmuyo
Allah'ım bu ay ikimizede güzel bir mucize yollar insh pazartesi tekrar kontrolüm var süreç çok zor geçmiyor bir türlü ya bnde 1 yil denedim olmayınca doktora gittim tedavim geçen ay başladı hormonlara bakıldı bu ay klomen başladı bugün doktorum olumlu konusti flökuler gelişmeye başlamış dedi bu iyi işaret dedi bide iki tane olunca biraz daha umutlandim bakalım nolucak

hadi insallah cnm sonucu bizimle paylasmayi unutma

iliski konusunu nasil soyledi doktorun yani ne zmnlar iliski olacak ben kendi bildigimi yapicam bu ay

iliski konusunu nasil soyledi doktorun yani ne zmnlar iliski olacak ben kendi bildigimi yapicam bu ay
Bu konu hakkında hiç konuşmadık daha sanırım pazartesi soyluycek çünkü şuan küçük döllenme olmaz dedi pazartesiye kadar gelişir umarım sizin nasıldı bide sadece klomen mi kullandiniz ek başka bişey varmi

bu ay sadece klomen ama oncesinde 6 defa klomen 1 defa femara ve iki defada asılama hic biride olmadi

Zamanı varmış demekki cnm bu ay bir birimize uğur getirelim bn çok umutluyum inşallah olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…