Yumurta takibi çatlatma iğnesi

Dualrim sizlerle Allah'ım sizede nasip etsin inşallah saglıkla🤲❤️
İnşallah 💞 bişey aorucam bugün tüm gün kasığımda ağrı oldu hiç böyle olmazdı her iki tarafta ağrı var sabah sağ tarafta vardı sadece şuan iki tarafta da var acaba ilacın etkisimi sağ ve solda iki yumurta gördü doktor 11 ve 14 acaba büyüdükleri icinmi ağrım oluyor sizde nasıl olmuştu bide kaç ay kullandınız rica etsem biraz anlatır mısınız

İnşallah 💞 bişey aorucam bugün tüm gün kasığımda ağrı oldu hiç böyle olmazdı her iki tarafta ağrı var sabah sağ tarafta vardı sadece şuan iki tarafta da var acaba ilacın etkisimi sağ ve solda iki yumurta gördü doktor 11 ve 14 acaba büyüdükleri icinmi ağrım oluyor sizde nasıl olmuştu bide kaç ay kullandınız rica etsem biraz anlatır mısınız
Kuzum aynı belirtiler bendede olmuştu inşallah hayirli güzel haberler alırsın yumurtaların büyüyor bence

Canim nasıl gidiyor ne durumdasın varmı ilaç ile ilgili belirtin bnim çok fazla kasık ağrım var ve belimde ağrıyor yumurtalarmi büyüyor acaba yarın gidicem haataneyw

belirtiler falan olursa paylas benim mutlaka olurmu belki ikimizinde olur yada birimizden biri olur belki

Canim nasıl gidiyor ne durumdasın varmı ilaç ile ilgili belirtin bnim çok fazla kasık ağrım var ve belimde ağrıyor yumurtalarmi büyüyor acaba yarın gidicem haataneyw
Nasıl oldunuz gebelik var mı acaba bugün bende klomene başladım

Nasıl oldunuz gebelik var mı acaba bugün bende klomene başladım
Ya cnm bnim durum çok karışık ya bn adet oldum bir hafta önce ama doktorum teste yaptı 9.28 çıktı bir gün sonra tekrar yaptım 11.78 oldu iki gün sonra yaptım 11.11 oldu kimyasal heralde dedim çünkü adette olmuştum yani ilaçtan diye düşündüm bugün pembe renk akıntım oldu test yaptım evde pozitif hemde baya belirgin şimdi kav verip geldim değer 45.78 olmuş doktorum Çarşamba gelicek ozamana kadar bekliycek yani hamilemiyim onu bile bilmiyorum 🥺bir türlü sevinemedim hala test sonucunda ekledim bak aynı durumu yaşıyan varmı kızlar yardım edin klomende kullandım ondan mı acaba

Eklentiler

• IMG20230521180124.jpg
    IMG20230521180124.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 18
Ya cnm bnim durum çok karışık ya bn adet oldum bir hafta önce ama doktorum teste yaptı 9.28 çıktı bir gün sonra tekrar yaptım 11.78 oldu iki gün sonra yaptım 11.11 oldu kimyasal heralde dedim çünkü adette olmuştum yani ilaçtan diye düşündüm bugün pembe renk akıntım oldu test yaptım evde pozitif hemde baya belirgin şimdi kav verip geldim değer 45.78 olmuş doktorum Çarşamba gelicek ozamana kadar bekliycek yani hamilemiyim onu bile bilmiyorum 🥺bir türlü sevinemedim hala test sonucunda ekledim bak aynı durumu yaşıyan varmı kızlar yardım edin klomende kullandım ondan mı acaba
Canım benim bir çocuğum var normal
Yoldan oldu benim ilk 4 ay kanamam oldu. Adet kanaması değil de oturma kanası gibi bir şey
Olabilir hamile iken adet görmeye devam eden de çok duydum iki günde bir testleri yenile ilkinde bana geç döllenme olduğu için yanlış teşhis konulmuş sağlıklı gebelik olmadığını söyleyip aldırmak istemişti doktorlar ama çok şükür şu an oğlum 7 yaşında ☺️ iki günde bir kan testi ver yükselme görebilirsin belli olmaz geç döllenme de
Olabilir

Allah bağışlasın cnm sana sağlıkla büyüt inşallah umarım sağlıklı bir gebeliktir 1 yıldır istiyorum geçen ay tedaviye başladım adet oldum ama bildiğim normal adet 5 gün sürdü bitti dün hafif bir pembe leke oldu pecetede sadece bu sabah tekrar var yok arası çok ufak bir leke vardı sanki her an adet olucak gibi hissediyorum

X