Yumurta gelişimi

Evet canım yeni geldim iğne yi vurdum çok şükür artık güzel haberler. Alırız beraber şikayetlere normal dedi yumurtan büyümüş dedi o yüzden bu seferde bu dedi sol taraf dedi yumurtan bu dedi acaba iğne bunumu catkatiyor

Eklentiler

• 16872467964233034646181755064552.jpg
    128,8 KB · Görüntüleme: 31
Bana bazı kan testleri.verdi orda yapmadım devlete gidicem birazdan birde dedimi oraya anlatayım çünkü hamileliklerim zor geciyor peki kanda bir sıkıntı çıkarsa hamilelik onerilmese iğne vurdum bir sıkıntı olurmu acaba ya

Onu bilmiyorum canım ama doktor işini biliyordur bence risk olsa vermez diye düşünüyorum

[/QUOTE] Banada ayın 28 de progesteron testi yap dedi normal hastanede nasıl yapabilirim acile gidince hemen yaparlar mı

Onu bilmiyorum canım ama doktor işini biliyordur bence risk olsa vermez diye düşünüyorum
Bende devlete gidicme bir bu kanlara baksın bunlar önemli şeyler baktım çevirisine önemli bir baksınlar olmadı tedavi orda devam edicem infertilite bölümü aldım randevu dogrumu wcaba

Banada ayın 28 de progesteron testi yap dedi normal hastanede nasıl yapabilirim acile gidince hemen yaparlar mı
[/QUOTE]
Onu bilmiyorum canım ama bir randevu al öyle git olmaz ben yapmıyorum derse bir şey kaybetmesin ordan da acile sorarsın yani başka türlü bilmiyorum gercekten

Banada ayın 28 de progesteron testi yap dedi normal hastanede nasıl yapabilirim acile gidince hemen yaparlar mı
Onu bilmiyorum canım ama bir randevu al öyle git olmaz ben yapmıyorum derse bir şey kaybetmesin ordan da acile sorarsın yani başka türlü bilmiyorum gercekten
[/QUOTE]
Anladım canım

Daha önceki iğne tecrübemde inanın hiç anlamadım ne zaman çatladığını.
Sadece 36 saat sonra ilişki diyorlar

Çok ağrım oldu adetim 3 gün geciktikten sonra geldi ve çok fazla kanamam oldu korktum hatta hastaneye gittim bir sorun yok dediler
Yumurtlama olduğu için kanama oluyor
Aslında bu iyi birşey
Ben de yumurtlama gördüğüm aylar çok kanama yaşıyorum.
İğneden bi 16.gün adet olmuştum
Diğer iğne ayımda da 18

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…