Yumurta gelişimi

Bende dün femaraya başladım kızlar. Bu süreçte neler yapıyorsunuz. İlk olunca birazda heyecanlı oluyor insan
Ya şöyle diyeyim çok şey denedim ben ama akışına bırakıp Rabbime tamamen teslim olunca geldi bana mucizem o dönem sadece incir kürü ile ilikşki sırasında kayganlaştırıcı olarak doğal hindistan cevizi kullandım bol bol tövbe ettim zikir çektim

Tşkr e

İlk 3 muaneme özeldeki doktoruma gittim şimdi devlete gidiyorum elhamdülillah rahat geçiyor sadece ara ara kasığımda ağrılar oluyor adet dönemlerimde ve baskı oluyor o da normaldir herhalde
Ben de kalp atışı duyana kadar hep özele gittim ondan sonraki kontörlerim hep devlette oldu inan ki o kasık ağrıları hep oluyor adet sancilari gibi adet dönemine girince özellikle çok oluyor

Tabikii her şeyin Rabbimden geldiğini unutmamak lazım

Özeller çok pahalı ya mümkün değil muayene olmak doğum yapmak birde şimdi ev sahibimiz bizi evden çıkarıyor ev kiraları ateş pahası napacağız bilmiyorum
Ay çok üzüldüm canım ya evet kiralar çok yüksek siz de belki daha uygun bir yer bulursunuz İnşallah uygun bir yer bulursunuz kendi strese sokma evet özeller çok pahalı muayeneler 1000 liradan başlıyor burada o yüzden en iyisi devlet daha güvenilir bence

Devlet işini daha iyi yapıyor bence kan tansiyon doğum konusunda benim ilk zammanlar riskliydi o yüzden randevu yoktu diye özele gidiyorduk ama artık devletteyim doğumum da orada olacak hayırlısıyla inşallah

Aynen öyle benim eşimin indirimi olduğu halde 600 TL di sadece muayene

Devlet işini daha iyi yapıyor bence kan tansiyon doğum konusunda benim ilk zammanlar riskliydi o yüzden randevu yoktu diye özele gidiyorduk ama artık devletteyim doğumum da orada olacak hayırlısıyla inşallah
Ben çok beğenmiyorum burdaki devlet hastanelerini ama el mahkum gidiyorum benim özeldeki doktorum çok çok iyi

İnşallah ama ümitsiz vaka her geçen gün artıyor kiralar 15 den aşağı kiralık ev yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…