Yumurta gelişimi

Sağol canım tavsiyen için bugünü degerlendireyim zaten bu iğneden sonra hep degerlendirmeliyiz bu iki gün kaşık ağrısından duramıyorum zaten

Sağol canım tavsiyen için bugünü degerlendireyim zaten bu iğneden sonra hep degerlendirmeliyiz bu iki gün kaşık ağrısından duramıyorum zaten
Yumurtan olgunlaşıyor ya ondan kasık ağrın inşallah çatlamıştır doğal yollarla da hiç iğneye gerek kalmaz

Yumurtan olgunlaşıyor ya ondan kasık ağrın inşallah çatlamıştır doğal yollarla da hiç iğneye gerek kalmaz
İnşallah ya acaba bu aydan sonrami gitsem doktora ya doğal oluyor zaten benim neyi catkatiyor anlamdım. Zaten aslında bugün dicektim benim oluyor zaten sadece gelişmedi o kadar

İnşallah ya acaba bu aydan sonrami gitsem doktora ya doğal oluyor zaten benim neyi catkatiyor anlamdım. Zaten aslında bugün dicektim benim oluyor zaten sadece gelişmedi o kadar
Sen yarın git bence ama yinede konuş durumu dediğim gibi iyiyse doktorun o bilir ztn

İnşallah hepimiz canım bu klomen içtikten sonra iğne şartmi oluyor yani peki canım sen ozledemi iğne vurdun ne kadar fiyatı
İğneyi onlar vurmuyor canım sen alıyorsun sağlık ocağında yada kabinde vuruyorsun benim ilk klomende vermedi 2. De ben dedim acaba çatlamıyor diye mi çünkü hiç bir sorunumuz yok doktor da hemen test fln bakmadan verdi vur dedi ama şimdi özele gidiyorum doktorum kontrol edip verdi 3 defa muane etti yumurtaları

Peki o iğne ne kadar acaba onlar vurmuyor mu yani benim ilk gittiğimde yumurtan tembel dedi özelikle sağ taraftakiler dedi o yüzden klomen verdi iğne daha bahsetmedi peki kesin vurucam demedi duruma göre bakicam dedi kotrolden sonra dedi

Öyle dediyse güven doktoruna rahat ol ben bugün 475 TL ye aldım canım biraz pahalı bir iğne normalde raporda veriyorlarmış ama raporu sadece 1 defa kullanılabilirmiş o yüzden aşılama yaparsak onda verecez dedi çünkü o zmn iğnenin fiyatı 2 buçuk bin TL civarıymış . Birde raporla alınırsa sadece 60 TL gibi birşey

İnşallah yarın için sabırsızim gerçekten fiyatı evet yüksekmiş ama inşallah faydasini goruruz ben rapor isteyeceğim. İki gündür vajinada batma oluyor ya benim

İnşallah yarın için sabırsızim gerçekten fiyatı evet yüksekmiş ama inşallah faydasini goruruz ben rapor isteyeceğim. İki gündür vajinada batma oluyor ya benim
Allah Allah doktora gidince söyle şikayetlerini canım . İnşallah canım benim rabbim isteyen herkese nasip etsin bizede kimsenin kucağını boş bırakmasın eğer aşılama yapman gerekirse ona kullanman daha iyi bence o çok daha pahalı ama aşılama düşünmüyorsan iste rapor cnm

Yok düşünmüyorum canım ya sanki adet olucam gibi ağrım var ya bir yere gidip gelsem sanki şuna adet olucam gibi

Günde 1-2 mm büyüyor.
Olma ihtimali yüksek.
Gittiniz mi doktora
ne dedi

Yok düşünmüyorum canım ya sanki adet olucam gibi ağrım var ya bir yere gidip gelsem sanki şuna adet olucam gibi
Yok canım yani eğer düzensiz değilse adetin olma ihtimalin yok ikimizin aynı gibi çünkü adet tarihi daha 15 gün fln var istersen bir acile git görün bak ne diyecekler içinde rahatlar

Kızlar burda kaç yumurta var ya birde ne yazmış doktor ya

Eklentiler

• 16871823065607405256944935284337.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 33
Yok hiç duzensiz değil ama belim ayaklarım karnım da kasıkta ağrı var ya markete gittim geldim ağrı girdi

Günde 1-2 mm büyüyor.
Olma ihtimali yüksek.
Gittiniz mi doktora
ne dedi
Evet büyümüş 22 mm olan var 21 olan var 7,8 tane yumurta vardı çatlatma iğnesi verdi dün 2 de vurdum 5,7 gibi ağrım oldu kasıkta sırtımda birde hafif sağ ayağımda ama aşırı bir akıntım gelmedi çatlamış mıdır acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…