Yumurta gelişimi

Tabi ki sorabilirsiniz
Veya özelden de mesaj atabilirsiniz
Burdan sorayım da belki başkalarına da fikir olur . Hani doktor düzenli ilişki diyor ya o dönemde eşinin de sperm kalitesini yükseltmek için birşeyler kullanıyor mu veya kullanılsa bir sorun olur mu

Burdan sorayım da belki başkalarına da fikir olur . Hani doktor düzenli ilişki diyor ya o dönemde eşinin de sperm kalitesini yükseltmek için birşeyler kullanıyor mu veya kullanılsa bir sorun olur mu
Yoo kalite için istediğini kullan
Biz hiç kullanmadık
Eşimin sperm testi yeterli çıktı
Ekstra birşey yapmadık
Ama hergün ilişki sperm kalitesini düşürüyormuş
Bir dolu bir boş gitmek gerek

Yoo kalite için istediğini kullan
Biz hiç kullanmadık
Eşimin sperm testi yeterli çıktı
Ekstra birşey yapmadık
Ama hergün ilişki sperm kalitesini düşürüyormuş
Bir dolu bir boş gitmek gerek
Benim eşiminde yeterli çıktı ama ne bileyim işte daha fazla napabilirim tutsun diye düşünmekten yapamıyorum. Evet bizde gün aşırı yapıyoruz

Benim eşiminde yeterli çıktı ama ne bileyim işte daha fazla napabilirim tutsun diye düşünmekten yapamıyorum. Evet bizde gün aşırı yapıyoruz
Seni anlıyorum
Ben de sürekli eksik tamamlamaya çalışıyorum saçma sapan

Kızlar ben yeni geldim doktor kan almadı ya boş giitim boş geldim yani özelin.verdi bu teknikleri acilde yaparlarmi yada sağlık ocağında falan benim iki. Kürtaj oldu arastirmadan bugün çatlatma iğnesi vurdular daha yeni teknik raporu veriyor bu tesleri ver diye ben araştırdıktan sonra ilişki olsa yani bu iğne boş oluyor dimi bazilarida diyor nasip hep olucak diye bir şey yok diyorlar patolojilerde temiz çıktı iki kürtajın bugünde çatlatma iğnesi oldum yarın akşam ilişki dedi ama ikisinin de nedeninj bilmiyorum ya üç ay oldu ikici kürtaj

Kizlar bnde dün vuruldum iğneyi solda ki yumurta çatlmaya müsaitmiş onu çatlattk dün toplamda üç yumurtam olduğnu söyledi doktor artık bu ay tutsun noluur ya allahım🥲

X