Yumurta çatlatma iğnesi

hacer6813

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2022
20
4
22
Merhaba arkadaşlar pcos var femara kullandım yumurta çatlatma iğnesi vurdum benim gibi olup hamile kalanların ilk belirtileri ne çok merak ediyorum

Merhabala, ayın 7 ile 11 arası letu kullandım ve ayın 16 sında çatlatma iğnesi oldum. (Ben ve eşimden yana herhangi bir problemimiz yok) daha sonra 18 inden itibaren sıvı bir akıntı ve alt karında ağrı var ve kendimi çok halsiz hissediyorum bunun sebebini bilen var mı? Neden böyle oluyor ?

Ben femara kullandım sonra meriofert iğne ile 20mm oldu çatlatma iğnesinden sonra o iki gece baya ağrım vardı 24 saat sonra ve 36 saat sonra ilişki denedik, 12.gün idrarda pozitif çıkınca kan verdim orada da pozitif 63 çıkmıştı, ama 7. Günden itibaren hep karnım ağrıyordu göğüslerimin ucuna hiç dokunamıyordum hala da ağrılar geçmedi hep adet sancısı beta hcg yükselişini bekliyoruz şuan Allah her isteyene yardımcı olsun dua edelim birbiirmize 🌹

Merhabala, ayın 7 ile 11 arası letu kullandım ve ayın 16 sında çatlatma iğnesi oldum. (Ben ve eşimden yana herhangi bir problemimiz yok) daha sonra 18 inden itibaren sıvı bir akıntı ve alt karında ağrı var ve kendimi çok halsiz hissediyorum bunun sebebini bilen var mı? Neden böyle oluyor ?
Benimde karnımda ağrı oluyo

Ben femara kullandım sonra meriofert iğne ile 20mm oldu çatlatma iğnesinden sonra o iki gece baya ağrım vardı 24 saat sonra ve 36 saat sonra ilişki denedik, 12.gün idrarda pozitif çıkınca kan verdim orada da pozitif 63 çıkmıştı, ama 7. Günden itibaren hep karnım ağrıyordu göğüslerimin ucuna hiç dokunamıyordum hala da ağrılar geçmedi hep adet sancısı beta hcg yükselişini bekliyoruz şuan Allah her isteyene yardımcı olsun dua edelim birbiirmize 🌹
İlk denemeniz mi

Kizlar özür dilerim ben igne hap filan kullanmadm ama bisey sormam gerek
Sat 29 haziran Bat 29 temmuz
Ovulasyon testi yapmadim ama Pepapp uygulamasini baz alırsak;
10-16 temmuz arasi yumurtlama dönemim gözüküyor.
Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamışım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmış.
17 temmuzun gecesi lekelenmem olmus hafif bi sekilde o günee ilişkimiz oldu.
18 temmuzda leke yoktu
19 temmuzda hastaneye gittim hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.
20 temmuzda yine cok hafif lekelenme oldu ve iliskimiz oldu,
suan ise kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif

Neden böyle oluyor acaba, bu arada en son care adetimin baslayinca hsg randevusu alacağım. Yine test yapicam ama korkuyorum da basina boyle bisey gelen var mi

Merhaba arkadaşlar bende de yumurta TEMBELLİĞİ var 3 yıldır evliyim gebelik oluşmadı bu ay doktorum fenada verdi ve ovitirelle çatlatma iğnesi vuruldum yumurtlama günlerini değerlendirdik şu sıralar bazen karnım ve belim ağrıyor sonra geçiyor ve sarı beyaz karışık akıntım oluyor durumu böyle olup hamile kalanlar var mı lütfen cevap verin gerçekten stresten patlayacam

Arkadaşlar 19 temmuzda çatlatma iğnesi oldum şuan aşırı şekilde kaşık ve bel ağrım var sizce normal Mİ lütfen bilenler cevap versin çok stresliyim

Arkadaşlar merhaba bende polikistik over teşhisi konuldu adetimin 3.günü gittim muayene oldum suan letu kullanıyorum 4 agustosta doktor tekrar çağırdı yumurta catlatma iğnesi tedavisi göreceksin dedi catlatma iğnesi nedir hiç bir fikrim yok 1 senedir hiç korunmadik ama olmuyor bana yardımcı olur musunuz ?

Merhaba sonucunuz ne oldu merak ettim Sizinle aynı durumdayım polikistik var geçen ay çatlatma iğnesi yaptık 14 gün sonra test yaptım silik çıktı ama şuan tam bir ay oldu iğne vuralı adet olalıda bir buçuk ay oldu ve hala adet görmedim Kasık ağrım var çok ince baş dönmem var göğüslerde ağrı var iğne klomen etkisinde olabilir tekrar test yapıp kendimi özmek istemiyorum

X