Yulaf diyetine başlamak isteyenler var mı aranızda ?

cnm bnm daha diyetin ilk günlerindeyiz simdiden bozmayın kızlar yaa

haklısın canım hayatımda ilk defa diyet yapıyorum çok zormuş dışardaydım bugün birde pizza kokusuna dayanamadıım niyetide bozdum diyetide:84:
yarın yeniden başlıycam diyete

haklısın canım hayatımda ilk defa diyet yapıyorum çok zormuş dışardaydım bugün birde pizza kokusuna dayanamadıım niyetide bozdum diyetide:84:
yarın yeniden başlıycam diyete

takibe aldım seni lavanyaaa

sizin için girdim hemen çıkacağım yarın yeni kararlar alıyoruz kızlar size süper araştırmalarla geleceğim.

yarın sabahtan buradayım öpüldünüzzzzzzzzz

evet yok bak ben salatalıkları uuzn uzun dğrayıp bardaga dolduruyorum gidipgelip giyorummm

bende öle yapıodum aslında ama işte şeytan dürtüverdi midemi bugün şu midemiz iki üç günde küçülse ufalsa şöle minicik olsa ne güzel olur dimi ondan sonrada dilediğimizi yesekte kilo almasak hem salatalıkta yeriz yine

bende bugün ilaç içmek zorunda kaldım ve yemek yedim akşam

sizin için girdim hemen çıkacağım yarın yeni kararlar alıyoruz kızlar size süper araştırmalarla geleceğim.

yarın sabahtan buradayım öpüldünüzzzzzzzzz
sabah buluşalım burda o zaman
bende bugün ilaç içmek zorunda kaldım ve yemek yedim akşam
seninki mecburiyetten olmuş canım benimki biraz bayıla bayıla oldu bir öğünden birşey olmaz artık yarın telafi ederiz dimi

Sabah kahvaltim 1/2 salatalik 1/2 domates avuc icimden daha ufak yagsiz beyaz peynir 1/2 dilim ekmek ve sekersiz cay oglende yulafa devam

gunaydiiin :)
bende daha kahvalti yapmadim
dünkü kacamaktan sonra yulaf sut karisimina mahkumum bende oyle yapicam kahvaltimi :)

ama yapmamız gerekiyor amacımız böyle kilo vermek değilmi

kendimizi şartlandırıp hazırlamazsak başaramayız...

Günaydın
ben sabah 1 dilim kepekli ekmek peynir çay içinede sadece 1 kaşık şeker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…