Yulaf diyetine başlamak isteyenler var mı aranızda ?

cnm bnm daha diyetin ilk günlerindeyiz simdiden bozmayın kızlar yaa :KK31::KK31::KK31::KK31:

haklısın canım :KK17: hayatımda ilk defa diyet yapıyorum çok zormuş dışardaydım bugün birde pizza kokusuna dayanamadıım niyetide bozdum diyetide:KK25::84:
yarın yeniden başlıycam diyete :KK14:

haklısın canım :KK17: hayatımda ilk defa diyet yapıyorum çok zormuş dışardaydım bugün birde pizza kokusuna dayanamadıım niyetide bozdum diyetide:KK25::84:
yarın yeniden başlıycam diyete :KK14:

takibe aldım seni lavanyaaa :KK1::KK1::KK1::KK1:

sizin için girdim hemen çıkacağım :KK52: yarın yeni kararlar alıyoruz kızlar size süper araştırmalarla geleceğim.

yarın sabahtan buradayım öpüldünüzzzzzzzzz :KK16:

evet yok bak ben salatalıkları uuzn uzun dğrayıp bardaga dolduruyorum gidipgelip giyorummm :KK60:

bende öle yapıodum aslında ama işte şeytan dürtüverdi midemi bugün :KK47:şu midemiz iki üç günde küçülse ufalsa şöle minicik olsa ne güzel olur dimi :KK53: ondan sonrada dilediğimizi yesekte kilo almasak hem salatalıkta yeriz yine :KK56:

bende öle yapıodum aslında ama işte şeytan dürtüverdi midemi bugün :KK47:şu midemiz iki üç günde küçülse ufalsa şöle minicik olsa ne güzel olur dimi :KK53: ondan sonrada dilediğimizi yesekte kilo almasak hem salatalıkta yeriz yine :KK56:

bende bugün ilaç içmek zorunda kaldım ve yemek yedim akşam :KK14:

sizin için girdim hemen çıkacağım :KK52: yarın yeni kararlar alıyoruz kızlar size süper araştırmalarla geleceğim.

yarın sabahtan buradayım öpüldünüzzzzzzzzz :KK16:
sabah buluşalım burda o zaman :KK16::KK52:
bende bugün ilaç içmek zorunda kaldım ve yemek yedim akşam :KK14:
seninki mecburiyetten olmuş canım benimki biraz bayıla bayıla oldu :KK56::KK9: bir öğünden birşey olmaz artık yarın telafi ederiz dimi :KK34: :KK8:

Sabah kahvaltim 1/2 salatalik 1/2 domates avuc icimden daha ufak yagsiz beyaz peynir 1/2 dilim ekmek ve sekersiz cay :KK16: oglende yulafa devam

Günaydın :KK3:
ben sabah 1 dilim kepekli ekmek peynir çay içinede sadece 1 kaşık şeker :KK56:

X