Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

N nisanok bat ...........29.12.2015
@canegeasya ........HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ
Y yapayalniz1 ....... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ
E emebe .......... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN ÜÇÜNCÜ HAMİŞİ

3 34ebrari34 ........ BAT 05.01.2016
gibigibiyim ..........BAT 09.01.2015
no_name_ ...BAT 14.01.2016
sm34 .................BAT 15.12.2015
gulbil ..................BAT 16.12.2015
sekerpancari ....BAT 16.01.2016
Gobe ..................BAT 16.01.2016
amayaa .............BAT 22.01.2016
brnh .............. ...BAT 25.01.2016
toprak-35 .........BAT 27.01.2016
asli5361 ............BAT
sibel15 ..............BAT 27.01.2016
zeynepzumra ...BAT 29.01.2016
Sonbaharrr01 ..BAT 05.02.2016

zeynepzumra değiştirdim canım....

Ay aynen işte az önce eşim telefonumu getirdi ofise (evde unutmuşum) aşağıya indim arabayla sokakta durmuş arkadan araba gelince aldım telefonu hemen uzaklaşıyorum gel bi öpp diye bağırdı arkamdan.. gittim öptüm yıkarı çıktım.. Aradı 2 dk sonra, bişey mi oldu yüzün 5 karış bi dövmediğin kaldı beni diyo yaa yok araba gelince acele ettim falan dedim ama yemedi yani hal ve tavırlarım bildiğin bayaa değişik yaa.. İnşallah hayra alamet çıksın da başka bişey istemem.. Ben normalde regl falan olunca olmadan hiç böyle olmam.. Hatta anlaşılmaz bile benim hiç çaktırmam ama bu sefer gerçekten çok sıkıntılıyım içim böyle patlayıp inflak edicem gibi

Canım arkadaşına Allah çektiği sıkıntıların mükafatını vermiş. rabbim inşallah sana da en yakın zamanda bebiş yada bebişler nasip eder.

Yukarıdaki arkadaş hamiş olanların fsh amh ve yaşını sormuş ben atlamışım: ) bacım ya ben hamile değilim yeni uyandım farkedemedim o esnada ne yazıldığını
hahahaaa :) farkettim de çaktırmadım ben, inşallah hamişsindir aslında kırmızıları görmeden umudu yitirmemek gerek

Canım arkadaşına Allah çektiği sıkıntıların mükafatını vermiş. rabbim inşallah sana da en yakın zamanda bebiş yada bebişler nasip eder.
aminnn canım hepimize inşallah, ama bu ay da olmadı sanki benim 3 gün sonra bat, hafiften regl ağrıları gelmeye başladı,hissedebiliyorum

Yukarıdaki arkadaş hamiş olanların fsh amh ve yaşını sormuş ben atlamışım: ) bacım ya ben hamile değilim yeni uyandım farkedemedim o esnada ne yazıldığını
Allah en kısa zamanda nasip etsin inşallah, sizin sürecinizi bilmiyorum ama okuduklarımdan tüp bebekte yaşın çok avantaj olduğu sonucunu çıkardım.

günaydın canım çok şükür bunaltmıyo bulantıyla başedebiliyorum ama çok acayip halsizlik yorgunluk var akşam 21 de koltukta uyuyakalıyorum

hahahaaa :) farkettim de çaktırmadım ben, inşallah hamişsindir aslında kırmızıları görmeden umudu yitirmemek gerek
Sevgili monte ben bat ı bilmiyorum geçen ay 38 oldu ömrü hayatımda ilk olarak, sat 26 aralık, yaş 36, fsh 16, e2 36, amh 0,16 listeye yeni ekler yapmak istersen :)

Sevgili monte ben bat ı bilmiyorum geçen ay 38 oldu ömrü hayatımda ilk olarak, sat 26 aralık, yaş 36, fsh 16, e2 36, amh 0,16 listeye yeni ekler yapmak istersen :)
yapalım canım hemen, takıl bize, moralini bozma hiç..benim de yaş 38 fsh 23 tü, 10,21 e düştü çok şükür, düzelir her şey takma kafana, batı 26 ocak yazalım o halde istersen, düzenleriz sonra yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…