Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

yarın aktara gt mecıtefendının hayıt suyunu al bızz o suyunn tum hormon degerlerıne ıyı geldıgını bızzat yasayarak görduk snaıyormkı amh yıde dıze getırecektır zamanlaa

canım dikkat et kendine streste yaptın bu kullandıklarından birine karşı vücut tepki vermiş olabilir.Devam ederse doktora git bence ama arada baş dönmesinin bir sürü sebebi var bunlar ufak nedenlerde olabilir. merak etme önemli birşey deildir inşallah dinlen bol bol su iç çok geçmiş olsun

[QUOTE="brnh, post: 44551153, member: 711417deneyeceğim ara gt mecıtefendının hayıt suyunu al bızz o suyunn tum hormon degerlerıne ıyı geldıgını bızzat yasayarak görduk snaıyormkı amh yıde dıze getırecektır zamanlaa[/QUOTE]

Çok teşekkürler cevap içim:) ilk fırsatta deneyeceİm. Başka napavilirim şu halimle:/

Sagol canim bende ilaclarin yan etkisi olabileceğini düşünüyorum. Ama dedigin gibi strese vücudun verdiği tepkide olabilir. Stres en büyük düşmanımız. Kafam şu an çok rahat çok sukur. Bol bol su da içeyim. Gecer diye dusunuyorum.

Canim üzülme benimde geçen pazartesi opu oldu. Iki yumurtamin ikiside boş çıktı. O an cok üzüldüm. Ama üzüntüm uzun sürmedi. ondan Iki hafta oncesinde de yumurtam yok diye çok üzülmüştüm. Bu bizim için meşakkatli bi süreç. Stres bizi olumsuz etkiliyor. Ben eminim ki seninde stresten yumurtaların buyumemistir. Elimizden geleni yapıp bol bol dua edeceğiz. Rabbim insallah bizlere kaliteli yeniler kaliteli embriyolar hayirli salih evlatlar nasip eder. Sana bir tavsiyede bulunacağım. Benimde yumurtam zor oluşuyor. Ama bu kuru 7-10 gün uyguladim mi yumurtamin oluştuğuna hatta yumurta buyuttugune inanıyorum. Sabahları ac karnına hayit suyu çörek otu yağı aksam yemeğinden sonra da aslan pençesi ile coban çantasını 5 dak kaynat. Ateşten alıp içine adaçayı ve civanpercemi at. 10 dak demle. Süzüp iç. Gece yatarken yine hayit iç. Bal tarcin çörek otuda ye.

Evet bal tarcın çörek otu bu karışım çok faydalı,hayıtda öyle.Ben çörekotunu ezdim yani kahve makinasından geçirdim eşim milyoncudan 4 liraya almış şu kahve falan çeken elle çevrilenlerden her yerde varmı bilmiyorum ama çörek otunun taze çekilmesi lazım ben 1 tatlı kaşığı çörek otu 1 tatlı kaşığı bal 1 çay kaşığı tarçın kullandım.Sabah akşam aç karna yedim 10 gün.Hayıtta sabah akşam bir su bardağı kaynamış suya 1 tatlı kaşığı hayıt tohumunu atıp 10 dk bekletip demlenince içtim.

aynenn cnmbende 3 aydırr hemen hmen hep yapıorm bu macnu bende bu ay tam on gun bırakmadım 12 gunden snra zararlı cunku bir yemek kasıgı bal bir cay kasıgı tarcın ve çörek otu karstrdım yedım sonraları bu karısıma arı polenıde ekledım sabahları ac karnına hayıt zaten 3 aydr devamlı içiorm aksamlarıda ballı ılık süt yaptım onun içinede polen attm

12 günden sonra zararlı olan ne canım?

bal tarcın karısımı canmmm 12 gunden sonra sı zararlı o yuzden ben hep kulllanmay abasladgm zamanın altını cızerım meselaa üç gundur yapmıorm artık zamanı gectı
Bilmiyordum bunu canım. Bugün 11. Günüm ama bal tarcın kaç gün oldu unuttum... yumurta çatladiktan sonra yemenin bi yararı yoktur sanirim

Bilmiyordum bunu canım. Bugün 11. Günüm ama bal tarcın kaç gün oldu unuttum... yumurta çatladiktan sonra yemenin bi yararı yoktur sanirim
yokk artık yumurta catladıkdan snra yararı ztn bu macunun amacı yumurtaları gelıstırmek kalıtesını arttrmak için adetın 11. gunundeysen daha vardır cnm yumurtaa catlayana kadr yap se n

yokk artık yumurta catladıkdan snra yararı ztn bu macunun amacı yumurtaları gelıstırmek kalıtesını arttrmak için adetın 11. gunundeysen daha vardır cnm yumurtaa catlayana kadr yap se n
Cnm büyümüş yumoslar benim. Yarın yine doktora gıdıcem. Ve iğne olucam büyük ihtimal. Yani iğne olunca 36 saat sonra catlıyor o yüzden 2 gün daha yapsam kafi sanırım.
Çok teşekkürler bu bilgi için :)

Ben corek otunu ezmeden karıştırdım. Yerken ezip karisimin icine ilace edeyim. Elle çevrilen karabiber öğütte makinasi var. Aynı şey mi bilmiyorum. Onda ezmey deneyeyim.

Ben corek otunu ezmeden karıştırdım. Yerken ezip karisimin icine ilace edeyim. Elle çevrilen karabiber öğütte makinasi var. Aynı şey mi bilmiyorum. Onda ezmey deneyeyim.

O da olur canim ben her seferinde sarimsak doveceginde ezdim. Bide karistirirken yerken falan tahta kasik kullan mutlaka

Ağzında çiğneyerekte oluyormuş ama bana zaten eziyetti zor yedim çiğnemek beni mahvediyordu ezip denedim daha iyi oldu.ezincede hemen yemek lazımmış hemen etkisini kaybediyormuşhatta aktardan çekilmiş almayın yazıyor her yerde yani senin yaptığın gibi ya çiğneyerek yada ezip hemen tüketmek gerekiyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…