Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

sakınn korkabılırsn azcık bende tırstım hatta mıonteyle bızz yıne aynı tek basımıza gttık cektrmeyee ben sallana sallana gerı döndüm hatta bıyerde otrdum yemek yedım cayımı vs ıctım dolandım hsg sonrası hsg topıklerınde gezme arastrma hıcbısey okumaa
okudum bile :KK57: gözüm korktu iyice ..doğumdan bile zor yazmışlar ..gerçi tüpleri tıkalı olanların ağrısı oluyomuş heralde bilmiyorum
keşke bende sizin gibi cesaretli olabilseydim biraz :KK52:

benim bu sitede yazıştığım kişilerde kasık ağrısı olmuş. hatta bayanın biri opu olalı 10 gün olmuş kasık ağrısı halen devam ediyormuş. acaba bünyeden bünyeye değişiyor mu ki? yarına kadar geçmezse dr umu bir arayayım.
canım tamda sana yazıyordum... yumurtaları almak için bayağı kazır gibi işlem yapıyorlar normal diye biliyorum ama sürmesi halinde tabiki dr una görün...
ben ilk opumda neredeyse hiç hissetmedim hatta işe geldim ama 2. de öldüm ağrıdan,kişiden kişiye hata opu dan opu ya farklı

Merhaba arkadaşlar. Çok sayfa ilerlemis okuyamıyorum hepsini işteyi.
Güzel haber var mı :)
Bugün çok durgunum neden bilmiyorum. .
G gulbil10 erken yumurta yetmezliği nedir?
Bende de var mı acaba..

okudum bile :KK57: gözüm korktu iyice ..doğumdan bile zor yazmışlar ..gerçi tüpleri tıkalı olanların ağrısı oluyomuş heralde bilmiyorum
kızz ne cesaretı bnm bı parmagımın ucu çizilse cnm yanar kaş aldırrken gözümden yaş gelır o derece :KK70: alattan muayenede rahatsan sıkıntı yaşamazsın evet tüpleri kapalı olanlarn cok agrısı oluyo

tatlı çok korkuyorsan kendine eziyet etmeye gerek yok,anestezili ol,inşallah yollar apaçıktır :KK52:

canım tamda sana yazıyordum... yumurtaları almak için bayağı kazır gibi işlem yapıyorlar normal diye biliyorum ama sürmesi halinde tabiki dr una görün...
ben ilk opumda neredeyse hiç hissetmedim hatta işe geldim ama 2. de öldüm ağrıdan,kişiden kişiye hata opu dan opu ya farklı
benim pazartesi idi. pazartesi çok hafif bel ağrısından başka birşeyim yoktu. dünde iyiydim. bu sabaha karşıdan beri kasık ağrım var. biraz halsizlikte yapıyor.

Bende tam sana cevap yazıyordum evet gittim canım 2 günde 2 ye katlanmış yengeme sordum 6. haftada gitki karından baksın dedi kese için bende aslında erken gidicektimde görünmez falan diye bekliyim diyorum.
Çok heyecanlı :) 6. Haftada görünür kese sonra kalp atışları pit pit :) inşallah sağlıkla alırsın kucağına dualarını bekliyorum bende :)

Merhaba arkadaşlar. Çok sayfa ilerlemis okuyamıyorum hepsini işteyi.
Güzel haber var mı :)
Bugün çok durgunum neden bilmiyorum. .
G gulbil10 erken yumurta yetmezliği nedir?
Bende de var mı acaba..
canım benim işte benim mesela fsh ım yüksek amh ım düşük ayrıca yaşımda 33,bu durumun 45ten sonra falan olması lazım.o yüzden erken yumurta yetmezliği bu durum

Çok heyecanlı :) 6. Haftada görünür kese sonra kalp atışları pit pit :) inşallah sağlıkla alırsın kucağına dualarını bekliyorum bende :)

Canımmm Allah sizede bu günleri hesaplamak,hafta saymak nasip etsin dualarım sizinle.Gönlünüzdekini kucağınıza versin Rabbim....

benim pazartesi idi. pazartesi çok hafif bel ağrısından başka birşeyim yoktu. dünde iyiydim. bu sabaha karşıdan beri kasık ağrım var. biraz halsizlikte yapıyor.
ağrı hali halsizlikte yapabilir...ama dediğim gibi devam ederse ve Allah korusun şiddetlenirse dr.a görün.yaşadığın stresli durumunda bir sonucu olabilir... umarım herşey sizin adınıza bir an önce düzelir...

kızz ne cesaretı bnm bı parmagımın ucu çizilse cnm yanar kaş aldırrken gözümden yaş gelır o derece :KK70: alattan muayenede rahatsan sıkıntı yaşamazsın evet tüpleri kapalı olanlarn cok agrısı oluyo
aynıyız senle ozaman benimde yaş gelir utanırım kaş aldırırken hep :KK48:
muayne daha 1 kere oldum canım oda rahat geçmedi maalesef ..o yüzden aneztezili olcam mecbur diğer türlü çok zor benimo_O

X