Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Selam kizlar bakamadim bi suredir... Evde telden zor oluyo iste de yohunum bir suredir. Bugun il merkezde toplanti vardi hic bakamadim. Nedir son durumlar EGE ASYA EGE ASYA test yapti mi sonucu ne taze haberler var mi... Cok yazilmis okuyamadimmmm
hsg cnm bu ay uc tane hamişimizz varr gözmz aydın

Bernusss bide su yaki olayini sorcam... Simdi sizin link attiginiz topigi sonuna kadar okudum hatunlar regl bittikten 3 gun sonra yapistirip 3 gun tutuyomus ama siz ovulasyon gunu yapistiriyodunuz... Hangisi dogru bunun... Bende regl 7 gun surdu 10. Gun taktim 10-11-12. gun kaldi bugun cikardim

Bernusss bide su yaki olayini sorcam... Simdi sizin link attiginiz topigi sonuna kadar okudum hatunlar regl bittikten 3 gun sonra yapistirip 3 gun tutuyomus ama siz ovulasyon gunu yapistiriyodunuz... Hangisi dogru bunun... Bende regl 7 gun surdu 10. Gun taktim 10-11-12. gun kaldi bugun cikardim
hımm bende adetın 11. gunu taktım gecen ay yumı hemen catladı benm ama döllenme olmadı sımdı bnmm yarın adetın 14.günü ovulasyon testı aldım çift çizgiyi gördüğüm an takcam yakıyı senın sımdı ortalama yumurtan ne zaman catlıyo bılıyomusun

perşembe hsg çekileceğim kızlar çok heyecanlıyım ve korkuyorum
vajinismus geçmişim var muayneyi bile 1 kere oldum daha oda zor olmuştu ..narkozlu istiyorum bu yüzden
ama yan etkileri çokmuş sanırım onunda
narkozlu olan varmı aranızda hsg öncesi bir işlem yapılıyormu bilgi verebilirmisiniz biraz bana o_O

birde sormayı unuttum :)
hsg adet bitiminden sonra hemen çekiliyormuydu?öyle bişey okudum biyerde
adetim cumartesi bitti benim ..perşembede hsg çekilecek
eşim o güne izin alabildi iş yerinden ..geç olurmu sizce

perşembe hsg çekileceğim kızlar çok heyecanlıyım ve korkuyorum
vajinismus geçmişim var muayneyi bile 1 kere oldum daha oda zor olmuştu ..narkozlu istiyorum bu yüzden
ama yan etkileri çokmuş sanırım onunda
narkozlu olan varmı aranızda hsg öncesi bir işlem yapılıyormu bilgi verebilirmisiniz biraz bana o_O
Canım ben 9 aralık ta narkozlu oldum,aç gittim sadece,zaten çok az bir süre ve narkoz,kendimi birde o yüzden strese sokmak istemedim.Çekileceği odaya geçtik,altınızı çıkarın deyip bir önlük verdiler,sonra böyle düz bir masa gibi bir yere yattım,o arada damar yolu açtılar elimin üzerinden,hemşire bacak pozisyonumu verdirdi,böyle topuklar birbirine değiyor çapraz açıyorsun.Sonra hoooop başım dönüyor gibi oldu,sonrada derin bir uykudan uyanır gibi uyandım.Ne ağrı ne sızı hiçbir şeyim yoktu,sadece kanamam vardı,oradan ped verdiler,sadece bir 5 dakika başım sersem gibi oldu o kadar.Ben hiçbir şey hissetmedim inan.Sadece sonuç kötü çıktı umarım senin herşey yolinda çıkar canım...

birde sormayı unuttum :)
hsg adet bitiminden sonra hemen çekiliyormuydu?öyle bişey okudum biyerde
adetim cumartesi bitti benim ..perşembede hsg çekilecek
eşim o güne izin alabildi iş yerinden ..geç olurmu sizce
Doğru canım adet bittikten sonra ki 5 gün içinde çekiliyor demişti doktorum,benim ki adet bitiminden 3 gün sonraydı mesela.

Canım ben 9 aralık ta narkozlu oldum,aç gittim sadece,zaten çok az bir süre ve narkoz,kendimi birde o yüzden strese sokmak istemedim.Çekileceği odaya geçtik,altınızı çıkarın deyip bir önlük verdiler,sonra böyle düz bir masa gibi bir yere yattım,o arada damar yolu açtılar elimin üzerinden,hemşire bacak pozisyonumu verdirdi,böyle topuklar birbirine değiyor çapraz açıyorsun.Sonra hoooop başım dönüyor gibi oldu,sonrada derin bir uykudan uyanır gibi uyandım.Ne ağrı ne sızı hiçbir şeyim yoktu,sadece kanamam vardı,oradan ped verdiler,sadece bir 5 dakika başım sersem gibi oldu o kadar.Ben hiçbir şey hissetmedim inan.Sadece sonuç kötü çıktı umarım senin herşey yolinda çıkar canım...
canım teşekkür ederim :KK200:
ne olacağını bilmediğimden heyecan yapıyorum ama şimdi azaldı biraz çok sağol narkozla kolay geçiyo demekki ..
inşallah o mutlu haberi bizde veririz arkadaşlara en yakın zamanda
hakkımızda hayırlısı artık :KK51:

canım teşekkür ederim :KK200:
ne olacağını bilmediğimden heyecan yapıyorum ama şimdi azaldı biraz çok sağol narkozla kolay geçiyo demekki ..
inşallah o mutlu haberi bizde veririz arkadaşlara en yakın zamanda
hakkımızda hayırlısı artık :KK51:
Aynen bende çok feci stres yapmıştım,aaaa bu muymuş dedim.Tabii narkoz olunca hiçbir şey duymuyorsun,herşey bittikten sonra uyanıyorsun.Bu bir nimet yani.

sen onun anladgı dilden bı konus cnm o zamn bakalım halıne tavrına
dün gece geldiğinde bundan önceki gittiğim muayene ücretini banka hesabıma yatırmış. onu söyledi. senden para istemiyorum moral bozma yeter dedim. ben ne dedim ki sana dedi. hiçbirşey demedim. sanırım kendini haklı görüyor.

ooff off eşlerın destegği çok önemli yaa valla allah kolaylık versınn cnm
her şeyi çeken bizleriz kendileri rahat
alışmış bunlar hazıra konmaya azıcık gayret yoruyor beyefendileri...
Vallaha dövesim geliyor böylelerini

Şimdi ben listenin neresinde ve nasıl yer alcam:))))
Yine aynı yerde adet olana kadar...ama sakın sıkma canını 3 aydır yaşıyorum bende bu duyguları
her ay bizim için yeni bir umut sağlıklı beslen kürlerine devam et Allah a sığın

X