Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

senin dr unda gerçekten çok acımasızmış. amh değerin çok iyi. yumurtan varsa bence diğer sorunlar faso fiso. hepsi hallolur. bak bende erken yumurta yetmezliği var. onun telafisi de yok.
Aynen ya,adam benden nefret ediyor sanki...Mucize beklemeyin dedi ya.

G gulbil10 Kuzum ya yazdiklarina cok cok uzuldum belkide esinin boyle yapmasi olayi daha da cikmaza sokuyor. Kadin hormonlari tamamen strese bagli sonucta. Bir insanin boyle cumleler kurmasi icin aski sevgiyi gectim merhametsiz olmasi lazim ya sonucta sen aman bosver demiyorsun ugrasiyorsun. Esinin yaninda olmasi gerekirken daha da yalniz birakmasi cok cok uzdu beni :KK43: insallah rabbim en kisa zamanda mucizeni gobisine kondursun insallah...

Doktor gördü tatlım beni tüp bebek doktoruna gönderdi oradaki doktorda bi öleceksin demediği kaldı menopoza girmişsin dedi ki ben 28 günde bir düzenli regl oluyorum
Hah işte tamda bunu söylüyordum...Yahu yol göster yol,çare bul ya,yok ancak moral bozuyorlar.

G gulbil10 Kuzum ya yazdiklarina cok cok uzuldum belkide esinin boyle yapmasi olayi daha da cikmaza sokuyor. Kadin hormonlari tamamen strese bagli sonucta. Bir insanin boyle cumleler kurmasi icin aski sevgiyi gectim merhametsiz olmasi lazim ya sonucta sen aman bosver demiyorsun ugrasiyorsun. Esinin yaninda olmasi gerekirken daha da yalniz birakmasi cok cok uzdu beni :KK43: insallah rabbim en kisa zamanda mucizeni gobisine kondursun insallah...
zaten o yüzden ciğerim çok yandı. hamiş kalmayı o kadar çok istiyorum ki eşimin o laflarından dolayı utanmasını. benim hamile kalma ihtimalim tıbben o kadar az ki. ama rabbim istedikten sonra hiçbirşey engel değil. rabbim o mucizelerinden bana da nasip eder mi bilmiyorum. canımsın nolur benim için çok dua et. hamişlerin duası çabuk kabul olurmuş.

zaten o yüzden ciğerim çok yandı. hamiş kalmayı o kadar çok istiyorum ki eşimin o laflarından dolayı utanmasını. benim hamile kalma ihtimalim tıbben o kadar az ki. ama rabbim istedikten sonra hiçbirşey engel değil. rabbim o mucizelerinden bana da nasip eder mi bilmiyorum. canımsın nolur benim için çok dua et. hamişlerin duası çabuk kabul olurmuş.

Edecegim canim gonlunu ferah tut lutfen. Bundan 10 gun once bende baska topikte benim hamile kalmam imkansiz yaziyordum ama rabbim ol derse olur canim her sey yaradandan... O ne nasip ederse kabulumuz insallah cok mutlu olacagin gunler gelecek canim her sey guzel olacak :)

Hah işte tamda bunu söylüyordum...Yahu yol göster yol,çare bul ya,yok ancak moral bozuyorlar.
Evet canım ben orada bana yaşın genç önce menopoz olayını erteleyelim sonra bebek için uğraşalım demesini beklerken bi dahaki ay reglinin 2.gunu gel 8.750 TL tutarı 15 gün iğne falan filan ve tüp bebek bile yuzde 3 şansın var dedi

Edecegim canim gonlunu ferah tut lutfen. Bundan 10 gun once bende baska topikte benim hamile kalmam imkansiz yaziyordum ama rabbim ol derse olur canim her sey yaradandan... O ne nasip ederse kabulumuz insallah cok mutlu olacagin gunler gelecek canim her sey guzel olacak :)
ama bende erken yumurta yetmezliği var. oluşan yumurtalar da içi boş oluyor. dünden beri o kadar çok ağladım ki... ay artık mutluluktan ağlamayı o kadar çok istiyorum ki.inşallah canım benim rabbim o günleri yaşamayı nasip eder.

Evet canım ben orada bana yaşın genç önce menopoz olayını erteleyelim sonra bebek için uğraşalım demesini beklerken bi dahaki ay reglinin 2.gunu gel 8.750 TL tutarı 15 gün iğne falan filan ve tüp bebek bile yuzde 3 şansın var dedi
Vay be,bunlar insan değil makine olmuş,robot olmuş...

Vay be,bunlar insan değil makine olmuş,robot olmuş...
Diyorum ya işi ticarete dökmüşler orda bi bayanla sıra beklerken muhabbet ettik tüp bebek diyip şirin masum bir şeymiş gibi gösterecekler komplikasyonları cok agir benim yengem olumlerden dondu doktorla mahkemeligiz suan dedi yaşın genç bi tane olmuş bi tane daha olur o kadar korunmuşsun yumurtalar tembellesmistir acele etme hemen tüp bebek yapma dedi bende kürlere başladım işte Allah tan ümit kesilmez olursa olur olmazsa bi tane var sıpam kocaya gidene kadar onu sevmeye devam ederiz :) aslında kimsesiz çocuklardan almak istiyorum en azından koruyucu aile olarak bakalım zaman neyi gösterir

ben ona insanların yaşadığı bir sürü mucizeleri de anlattım. ben inançlı bir insanım. eğer ki rabbim bana yazdıysa bir şekilde olacak bunu çok iyi biliyorum. ama yazmadıydsa da tevekkül edip kabülleceğim. ama işte bu yıpratıcı süreçte eşimin bu tavırları bitiriyor beni.
sen onun anladgı dilden bı konus cnm o zamn bakalım halıne tavrına

canım sakın gitme başka bir doktor bul lütfen..........anlaşmalılar hep para dertleri....bir başka doktorda bu şekilde konuşursa o zaman bir yolu bulunur hemen tüp bebek ne ya hepsi aynı ezber gibi.ayrıca senin değerlerle benim değerlerim hemen hemen aynı galiba

Ankara da olan varsa nato med taner akçalı öneririm adam ne moral bozuyor ne ilaç yüklüyor boş yere.Çok olumlu ben çok beğendim açıkcası.

Selam kizlar bakamadim bi suredir... Evde telden zor oluyo iste de yohunum bir suredir. Bugun il merkezde toplanti vardi hic bakamadim. Nedir son durumlar EGE ASYA EGE ASYA test yapti mi sonucu ne taze haberler var mi... Cok yazilmis okuyamadimmmm

X