Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

sabah iş dönüşü tenhada kıstır tatlım :)
Ben işe gidiyorum o geliyor eve yarın akşama kaldı. . Hayırlısı bakalım.
Ya işi zorunlu onun elinde değil ama ben sinir oldum yinede... Çok şükür uflamiyor şimdilik. . Yaaa amaaa... Dedim anladı hemen yarın akşama kaldı napalım dedi. :)
Of ama çok sinirliyim (((

adetın kacıncı gunu kız bugunn önmlı gunler gectımı sıkma canını aksama belkı olur gec gelsede

bugun bat günü çok yüksek değilmi yaaa Allah korusun sorunmu var acaba
benimde aklıma ilk ikiz geldiii :) tatlım biz de hsg çekildik,antibiyotik kullandık korunmayın dedi doktor kötü bi durum olsa bize de korun derlerdi...

olsnn cnm sıkma canını sabaha karsı yapabılıosann da yap erkekler fantazıye düşkünlerr o anlamda bişeyler dersen agına düşücektir
:)) ağıma düşürcem de kayınvalide sultan geliyor nasıl olcak haftaya işler bilmiyorum. Gerçi daha adet yeni bitti niye üzüyorsam kendimi ... sinir oluyorum her şey karşı sanki bizim bebiş işine. . Önce eş uf puf ederdi şimdi iş. . :)

adetın 12 gününden sonra basla ilşkiye 14,20 ye kadar

Canım benim doktor FSH la falan ilgilenmiyor.. Ekim ayında 3 yumurta il e tedaviye başladı.. Yumurtalar büyümedi iptal oldu tedavim. O ay FSH 40 çıkmıştı.. Geçen ay 18 di..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…