Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aahhh aaahh allah bızlerede yaşatsın ınsallah bu mutlulugu sabaaha kadar merakdan ölebilirsin ama dayan artık hamişşşşşşşşşşşşsin sen anlat kız hemen ne yedın ne ıctın
brnh bizde yaşayacak mıyız bu mutluluğu yaaaaaaa

Basliyorum anlatmaya 1.5yillik evliyiz 8aydir korunmuyoruz temmuzda kimyasal yasadim insallah bir daha yasamam sonraki ay adetin 3. Gunu fsh 9.8 amh 2.9 cikti 2farkli dra gittim biri tup bebek uzmani hemen gittigim gun tup bebek yaptirmaniz gerek rezervin dusuk amh yanlis bakilmis dogru degil dedi muhasebeye goturdu ben aglamaktan oldum 5yas yaslandim desem yanlis olmaz bende hemsireyim bu arada baska drdan fikir alayim dedim yine 3.gun gittim cok sasirdi direk tup demedine dr un yumurta takibi yapalim dedi klomen kullandim 1 ay kasimda yani olmadi bu ayda hsg cekildi alternatif tipa gelelim sabah aksam hayit suyu testeredisli aslanpencesi keciboynuzu ozu arisutubalpolenpropolis ve gingseng karisimia yeni baslamistim incir kurusu yedim d vitamini omega3 q10 kullandim

Süper canım zaten maşallah sende hiçbir sorun yok,daha ne olsun.Bak bende yok yok...Yine de umut dünyası işte.Benim ki olmayacak dua ama,bile bile bekliyor insan işte.

brnh sende ne sıkıntı var canım
cnm cok sukur bende suan sorun yok fsh bnmde E emebe la aynıydıı 9,75 bn onu 6,78 düşürdüm ıkı ay yumurta takıbı yapıldı klomen kullandım ama olmadı hsg cekıldım gecen ayda tüplerde acık beklemedeyız anlıcan yemedıgımız içmedgmz sey kalmadı suan da hayıt suyu ıcıyorum sabah aksam sabahları bal tarcın çöğrek otu polen karısım yıyorum baska bısey yapmıorm folıc trıo kullanıorm bır adette

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…