Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ben de öyle biliyorum. geçen ay yaptığım ovülasyon testinden biliyorum. benimde geçen çarşamba dr kontrolüm vardı. iki yumurtam oluşmuş. dr tüp bebek tedavisi başlattı. perşembe kontrolüm vardı yine. yumurtalarım büyümüştü. pazartesi toplayalım dedi. dün 13 saat süren kasık ağrısı yaşadım. dünden beri akıntım yok denecek kadar azaldı. dr umun hemşiresini aradım. dr uma sormuş. drum yumurtanın erken çatlaması ihtimal dahilinde demiş. sanırım yumurtam erken çatladı. ağrı ilaçlardan oluyor desem akıntının azalması ilaçlardan olmaz.tedavimin iptal olma ihtimali çok yüksek. :KK61:
hiç stres yapma bunlar sonradan ortaya çıkan şakacı yumiler... evet dr un dediği ihtimal dahilinde, ama yumurtlama ağrısı olabiliyor canım yaa.biz iğne ile büyümeye zorluyoruz onları ve bu onun ağrısı ancak usg ile bilinir..
canını sıkma, inşallah kan can olacak o yumurtalar...

yumim oluştu. iki taneydi. kendi kendine gelişmişler dr un dediğine göre. ama aslında kürlerin kerameti. ama bunu dr a diyemedim tabi ki. :KK70:haklısın canım yersiz stresler insanı yiyip bitiriyor. ama benim durumumdaki kişilerde bu endişe oluyormuş. yumi çatlama belirtilerini yaşayınca ister istemez endişelendim.
Bence iptal olmayacak boşuna endişeleniyoruz, olumlu düşünelim olumlu olsun insallah

Bence iptal olmayacak boşuna endişeleniyoruz, olumlu düşünelim olumlu olsun insallah
inşallah tatlım. en azından bir embriyom olsa o kadar mutlu olacağım ki. iyi mi yapıyorum kötü mü bilmiyorum ama bilinç altımı olumsuza da alıştırıyorum. çünkü diğer türlü hayal kırıklığı yaşıyorum. dün eşime dedim ki yumurtam şayet erken çatladıysa yumurtaya yazık olmasın değerlendirelim şunu dedim değerlendirdik :KK70:

inşallah tatlım. en azından bir embriyom olsa o kadar mutlu olacağım ki. iyi mi yapıyorum kötü mü bilmiyorum ama bilinç altımı olumsuza da alıştırıyorum. çünkü diğer türlü hayal kırıklığı yaşıyorum. dün eşime dedim ki yumurtam şayet erken çatladıysa yumurtaya yazık olmasın değerlendirelim şunu dedim değerlendirdik :KK70:
Bakarsın kendiliğinden olur :KK66: çok iyi yapmissin tatlim...

hiç stres yapma bunlar sonradan ortaya çıkan şakacı yumiler... evet dr un dediği ihtimal dahilinde, ama yumurtlama ağrısı olabiliyor canım yaa.biz iğne ile büyümeye zorluyoruz onları ve bu onun ağrısı ancak usg ile bilinir..
canını sıkma, inşallah kan can olacak o yumurtalar...
çarşamba günü gittiğimde 14 mm idi. iğne ile ertesi günü 17 mm oldu. kaan bey lh testi istedi. lh değerim en yüksek noktaya ulaşmamış. pazartesi toplarız dedi. normalde yumi lh en yüksek değere ulaştığında çatlar diye biliyorum. hastaneden geldiğimin gecesinde sabaha karşı başladı kasık ağrım. dün aşkama kadar da devam etti. akıntım yok denecek kadar azaldı. diyelim ki yumim çatlamış olsa lh değeri bir anda çatlamaması için iğne yapmam rağmen yükselmiş olabilir mi?

çarşamba günü gittiğimde 14 mm idi. iğne ile ertesi günü 17 mm oldu. kaan bey lh testi istedi. lh değerim en yüksek noktaya ulaşmamış. pazartesi toplarız dedi. normalde yumi lh en yüksek değere ulaştığında çatlar diye biliyorum. hastaneden geldiğimin gecesinde sabaha karşı başladı kasık ağrım. dün aşkama kadar da devam etti. akıntım yok denecek kadar azaldı. diyelim ki yumim çatlamış olsa lh değeri bir anda çatlamaması için iğne yapmam rağmen yükselmiş olabilir mi?
Cnm doktorun çok profesyonel bi doktor, carsambadan pzt ye çatlama ihtimalini gözönünde bulundurmuştur bence, vardır bi bildiği...

çatlatma iğnesi vurdunuz mu peki...malum 36 saat önceden vuruluyor...birde değerlendirmekle iyi yapmışsınız.
lh pik yapar yumurta çatlar.. inşallah pazartesiye kadar bişeycik olmaz.. kaan bey işinin ehli bir dr.bütün ihtimalleri göz önüne almıştır.normalde yükselmez ama işin açığı ben çatladığını düşünmüyorum...pazartesi kaçta opu

evet tatlım dr um çok iyi bir dr. illaki göz önünde bulundurmuştur. çatlamaması için iğne veriyor. ama yumurtası erken çatlayan hastaları var. rezervi düşük kişilerde olabiliyormuş. neyse pazartesi netleşir.

çatlatma iğnesi vurdunuz mu peki...malum 36 saat önceden vuruluyor...birde değerlendirmekle iyi yapmışsınız.
lh pik yapar yumurta çatlar.. inşallah pazartesiye kadar bişeycik olmaz.. kaan bey işinin ehli bir dr.bütün ihtimalleri göz önüne almıştır.normalde yükselmez ama işin açığı ben çatladığını düşünmüyorum...pazartesi kaçta opu
yumurtamın erken çatlama ihtimaline karşı biz dün değerlendirdik. çatlatma iğnemi bu gece 1 de yapacağım. 10.30 da opum var. lh yükselmez biliyorum ama ben bi eşeklik yaptım. dr dan geldiğimin perşembe günü akşamı bal tarçın çörekotu yedim ve hayıt suu içtim. o gece sabaha karşı kasık ağrılarım başladı. bunlar erken yumi çatlaması yapmış olabilir mi acaba? çok kızıyorum kendime. niye kullandıysam bunları.

yumurtamın erken çatlama ihtimaline karşı biz dün değerlendirdik. çatlatma iğnemi bu gece 1 de yapacağım. 10.30 da opum var. lh yükselmez biliyorum ama ben bi eşeklik yaptım. dr dan geldiğimin perşembe günü akşamı bal tarçın çörekotu yedim ve hayıt suu içtim. o gece sabaha karşı kasık ağrılarım başladı. bunlar erken yumi çatlaması yapmış olabilir mi acaba? çok kızıyorum kendime. niye kullandıysam bunları.
hiç sıkma canını, aslında iğne ile tedavi görürken diğer alternatif ürünleri kullanmasan iyi olur ama olmuş artık, biz önümüze bakalım.. ha bu arada benimde mesela 2. tedavimde 3 yumurta görülüyordu,dr 6 toplamıştı, bu işler belli olmuyor arkadan gelen büyüyebiliyor.sen içini ferah tut, inşallah pazartesi güzel olacak herşey
bir arkadaşımın daha opusu var pazartesi.inşallah güzel güzel embriyolar olur sana

perşembe günü çok fazla incir tüketmiştim. iğnelere geçildiği zaman bu tür alternatif ürünlerin kullanılmaması gerektiğini öğrendim ama bir defaya mahsusta olsa kullanmış bulundum. o yüzden bu kadar stres oldum. bunları kullanmamış olsaydım belki de herşey şu an normal olacaktı. 1 tane embriyom oluşsun ona da razıyım. sadece akıntımın çok azalmış olması beni korkutuyor. inşallah korkularım yersizdir. yumim çatlamamıştır.

Canlarımmm nasılsınız?bendenizi soracak olursanız işi gücü bıraktım uyuyorum daha gelen giden yok...bel ağrım var hafif sadece tedirgin eden o dierlerri normal rutin belirtiler zaten.Sürekli yatsamda bel kalkınca hafiften ağrıyor bu normalmi diye girmediğim site kalmadı normalmiş ama yinede tedirginlik yapımda var işte....

Canlarımmm nasılsınız?bendenizi soracak olursanız işi gücü bıraktım uyuyorum daha gelen giden yok...bel ağrım var hafif sadece tedirgin eden o dierlerri normal rutin belirtiler zaten.Sürekli yatsamda bel kalkınca hafiften ağrıyor bu normalmi diye girmediğim site kalmadı normalmiş ama yinede tedirginlik yapımda var işte....

Canim azimle test yaptirmamana hayran kaldim :) idrar testi yaptin mi yine koyulasma var mi ?

Canim azimle test yaptirmamana hayran kaldim :) idrar testi yaptin mi yine koyulasma var mi ?

Bir önceki olay bana ders oldu.Ama pzt tabiki gidicem mecburen ama idrar testlerine devam ediyorum normal seyrinde gidiyor yani pozitif ama tabiki kan testi daha önemli pzt çünkü önemli olan kaç haftalık vr değerler haftayla uyumlumu az kaldı bi yarın kaldı

Bir önceki olay bana ders oldu.Ama pzt tabiki gidicem mecburen ama idrar testlerine devam ediyorum normal seyrinde gidiyor yani pozitif ama tabiki kan testi daha önemli pzt çünkü önemli olan kaç haftalık vr değerler haftayla uyumlumu az kaldı bi yarın kaldı

Aynen canim az kaldi en iyisini yapiyorsun bence de ne kadar gec o kadar az stresli

Uyu kuzum uyu, bebis uykuyla büyüyecek, bol bol taze sebze meyve ye, muz, yumurta besliyormus bebisleri... Rabbim korusun seni ve bebisini

X