Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benimde amh 0.11 fsh 33 bende kürlere başladım yaklaşık 1.5 ay oluyor bu reglimde ölçtürsem mi diyorum ama hiç etkisi olmadıysa bu sefer yan çizebilirim zaten zor içiyorum bahanem olur oda :)
Kızlar merhaba,değerleriniz için doktorlarınız ne dedi,neler yapılabilirmiş ?Benimde fsh 18 amh 1,62 çıktı.

Kızlar merhaba,değerleriniz için doktorlarınız ne dedi,neler yapılabilirmiş ?
Benimde fsh 18 amh 1,62 çıktı.

Bana menopoz a girmen yakın vakit geçirmeden tüp bebek yapman lazım tüp bebekle bile yüzde 3 şansın var dedi bende saraçoğlu nu arayıp test sonuçlarımı söyledim ona göre kür yolladı bakalım ne olacak :) bu arada benim 9 yasinda kızım var evlendim hiç regl görmedim 9 ay sonrada doğum yaptım 28 günde bir düzenli regl oluyorum ultrason da yumurtada görünüyor ben anlamıyorum yaa o yumurtaları neden değerlendirmiyorlar da tüp bebek diyorlar

Son düzenleme:
Herkese Hayırlı sabahlar
Ara ara girip yazıları okuyorum sinavlarım yakın dersler yoğun eğer nete takılırsam derslerim kalır yeni gelen arkadaşlar var Rabbım burda bitkilerle şifa arayan arkadaşlara şifalar versin.
Bu ay bendeki tuhaflığı yazmak istşyorum, adet sonrası testeredişli aslanpençesini yumurtlama gününe kadar kullandım sonra bıraktım bu gece sabaha karşı wc ye kalktım peceteye kan gelmiş çok şaşırdım daha adetime 9 gün var yerleşme kabaması içinse çok çok erken diye düşünüyorum hamilelikle ilgili hiçbşr belirtimde yok. Kanama kafamı karıştırdı 4-5 gün hava değişikliğinden adet erken geldiği olmuştur lakın daha 9 gün var bu kanama neden geldi anlamadım ü, gelişme olursa sizlere yazıcam.
Gecmişi okuyamıyorum fazla takıp edemiyorum listeyi yenilediyseniz adet tarıhım 11.01.2016 bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler
KADER!...... Deyip geçme
Bak ne diyor sırrın sahib;
" Biz her insanın kaderini ,
Kendi çabasına bağlı kıldık" ( İsra suresi 13 )

Slm kızlar. herkesin yeni yılı kutlu olsun. göbüşleri bebişle dolsun. birşey sormak istiyorum. yumurta çatladıktan sonra sizde akıntı arttı mı? azaldı mı?
Su an kuruyum canim, yumurta çatlayana kadar 1 hafta falan minik şeffaf ve beyaz akintim oldu, 2 gundur hiç akintim yok

Slm kızlar. herkesin yeni yılı kutlu olsun. göbüşleri bebişle dolsun. birşey sormak istiyorum. yumurta çatladıktan sonra sizde akıntı arttı mı? azaldı mı?
bende çatladıktan sonra çok akıntım olmuyor, hatta kuruya yakın oluyor.çatlatma iğnesi vurulduğumda da öyleydi...

bende çatladıktan sonra çok akıntım olmuyor, hatta kuruya yakın oluyor.çatlatma iğnesi vurulduğumda da öyleydi...
ben de öyle biliyorum. geçen ay yaptığım ovülasyon testinden biliyorum. benimde geçen çarşamba dr kontrolüm vardı. iki yumurtam oluşmuş. dr tüp bebek tedavisi başlattı. perşembe kontrolüm vardı yine. yumurtalarım büyümüştü. pazartesi toplayalım dedi. dün 13 saat süren kasık ağrısı yaşadım. dünden beri akıntım yok denecek kadar azaldı. dr umun hemşiresini aradım. dr uma sormuş. drum yumurtanın erken çatlaması ihtimal dahilinde demiş. sanırım yumurtam erken çatladı. ağrı ilaçlardan oluyor desem akıntının azalması ilaçlardan olmaz.tedavimin iptal olma ihtimali çok yüksek. :KK61:

ben de öyle biliyorum. geçen ay yaptığım ovülasyon testinden biliyorum. benimde geçen çarşamba dr kontrolüm vardı. iki yumurtam oluşmuş. dr tüp bebek tedavisi başlattı. perşembe kontrolüm vardı yine. yumurtalarım büyümüştü. pazartesi toplayalım dedi. dün 13 saat süren kasık ağrısı yaşadım. dünden beri akıntım yok denecek kadar azaldı. dr umun hemşiresini aradım. dr uma sormuş. drum yumurtanın erken çatlaması ihtimal dahilinde demiş. sanırım yumurtam erken çatladı. ağrı ilaçlardan oluyor desem akıntının azalması ilaçlardan olmaz.tedavimin iptal olma ihtimali çok yüksek. :KK61:
Aaaaaa yumi oluşmuş di mi !!! Bak ama ben sana demiştim yumin oluştu bu ay diye, ne kadar helak etmistin kendini kuzummmm, bak hep boşu boşuna üzülüp strese sokuyorsun kendini ve kendine zarar veriyorsun birtanem. Azıcık rahat olsan ? İptal olursa uzulelim, henüz ihtimaller üzerine bile kahrediyorsun kendini. Bu yersiz streslerin bile yumi kaliteni düşürür, lütfen yapma bunu kendine...

yumim oluştu. iki taneydi. kendi kendine gelişmişler dr un dediğine göre. ama aslında kürlerin kerameti. ama bunu dr a diyemedim tabi ki. :KK70:haklısın canım yersiz stresler insanı yiyip bitiriyor. ama benim durumumdaki kişilerde bu endişe oluyormuş. yumi çatlama belirtilerini yaşayınca ister istemez endişelendim.

X