Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Güzel kızlar, canım arkadaşlarım, işler güçler derken çok yazamadım ama EGE ASYA nın büyük mutluluğuna yılın son günlerinde denk gelmek hem moral oldu hem de umut...
bu yıl size bize hepimize çokça sağlık, bolca mutluluk getirsin, mutluluklarımız evlerimizde duyabileceğimiz bizimkilerden başka seslerle de perçinlensin inşallah..
sevdicekleriniz her zaman yanıbaşınızda olsun..
Allah gönlünüzden geçirdiğiniz sizin içinde hayırlı olan tüm iyi niyetlerinizi gerçeğe dönüştürsün umarım..
çok farketmesekte küçük hunilerimiz var hepimizin başında, yoksa tüm bu sınavlara nasıl göğüs gererdik..
hepinizi ayrı ayrı çokça öpüyorum... kendinize iyi bakın...
mutlu musmutlu yıllar dilerim...

Canım mutlu yıllar......sizleri tanımak sizinle ağlamak, sizinle dertleşmek bana çok iyi geldi.....Güzel haberler alacağınız bir yıl diliyorum.Sağlıklı.mutlu,huzurlu bebişli yıllarınız olsun............

Allah evlatlarınla eşinle nice güzel yıllar nasip etsin inşallah... artık dökeceğimiz göz yaşı sadece sevinçten olsun inşallah....

EGE ASYA saol cnm inş hepimiz hamile.oluruz bnm bütün degerlerm. Çok guzel düzelmiş musmutlu oldum bu ay

canım hiç dert etme zaten o hormonu ama tabiki düzelmesi süper olmuş bak ben 27.3 le hamileyim bu ay.Tek dileğim sağ salim kucağıma almak pzt kan testine gidicem şu an sadece idrar testleri pozitif devamı gelsin tek dileğim bu...Allah hepinize hayırlı,sağlıklı bıcır bıcır bebişler nasip etsin....

EGE ASYA canim hayirli olsun bebisin insallah sıkıca tutunur annecigine :) bir onceki kimyasalda kac cikmisti degerin? Daha kan testi yaptirmadin sanirim

yok canım daha yaptırmadım kimyasalda 4 tane test yaptım hep silikti hiç koyulaşmadı kandada önce 14 falandı ikinci gidişimde 2 lere düşmüştü zaten o zaman zarfında kahverengiler gelmeye başlamıştı.O çok kısa sürdü reglim 3 gün falan geçti 4. gün kanama başladı canım

saol canım bu arada darısı sizlere olsun inşallah :) şu an testler koyu pzt de kanda gidişata bakıcaz artık

Bol bol dinlen canim dikkat et kendine. Bu arada adetin geçmiş miydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…