Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar selamlar...
iş yerimizin bulunduğu yerdeki telefon ve net kabloları çalındığından:63::KK11: ve telefonla takip çok zor olduğundan ayrıca üstüne yıl sonu yoğunluğu eklendiğinden bayağıdır yazamadım, umarım herkesler iyidir, geçmişi çok okuyamadım :KK23:
hepinizi çokça ve kocaman öpüyorum....
canım ben de merak etmeye başlamıştım seni,biz iyiyiz aynen devam... özletme kendini,kopma bizden...

saol canım yaa, ellerine sağlık, ben geçen ay zaten yakalayamamışımki ovulasyonu,sonrada vayy 3 ay oldu neden bebiş yok! kızım 3 ayın 1 ini kaçırmışın zaten,e 1inde de fsh 23 küsürlardaydı... neye hayıflanıyorsun!!!! AAA Bİ DE KASIMDA KİMYASAL GEBELİK OLDU???
Üzülme ...çok yol katettin ama ...az kaldı çok yakında bekliyorum senden güzel haberler:KK66:

Olur mu canım yine de olabiliyo bazen geç de çatlama oluyo adet gününde bile olabiliyo vücut düzenimiz çok değişik.. Mesela geçen k.validem biriyle tanıştırmıştı beni kadın 36 yaşında ikizleri var ve aralarında 10 gün varmış bebeklerin.. Ayrı ayrı zamanlarda çatlayan yumurtalardan olmuşlar.. Olabiliyo böyle şeyler :)
Rabbim istesin yeterki...olmayacak şeyler olur.Ümitsizliğe yer yok

Üzülme ...çok yol katettin ama ...az kaldı çok yakında bekliyorum senden güzel haberler:KK66:
inşallah canım yaaa,ben de bu ay ümitliyim-gerçi ben her ay ümitliyim ya--- :p en azından adetin 8.günü ilişki başladı,tabi yumi varsa ve kaliteliyse ve döllenirse ve spermler iyi durumdaysa ve doğru anda karşılaşırlarsa ve döllenip tutunabilirse bu ay hamileyim inşallah :) bu arada yazarken yoruldum yahuuu :p

canım ben de merak etmeye başlamıştım seni,biz iyiyiz aynen devam... özletme kendini,kopma bizden...
Yok yokkk kopmam da aklım sizlerde hep ancak yazabildim, şu anda hala yoğunum ama güzel haberler bekletmez anında görürüm biliyorum, yeni yılda en güzel haberleri bekliyorum sizlerdende...

inşallah canım yaaa,ben de bu ay ümitliyim-gerçi ben her ay ümitliyim ya--- :p en azından adetin 8.günü ilişki başladı,tabi yumi varsa ve kaliteliyse ve döllenirse ve spermler iyi durumdaysa ve doğru anda karşılaşırlarsa ve döllenip tutunabilirse bu ay hamileyim inşallah :) bu arada yazarken yoruldum yahuuu :p
Bende tekerleme okuyor gibi hissettim.:KK48: Herşey nasip canım. olacak olduktan sonra şu yazdıklarının hiç bir önemi yok inanki:KK66:

Kızlar çok acil bişey sorcam şimdi ben solg.. marka folik kullanıodum bugün bitti eşime aldırcam yine aynısını mı aldırsam siz ne kullanıyosunuz?

kızlar çok acayip yaaa, günlerdir dikkat ediyorum, ne zaman 1 fincan adayı çayı içiyorum kendimi şaka gibi ama daha bi kadınsı hissetmeye başlıyorum içtikten yarım saat sonra falan..kesinlikle psikolojik değil gerçekten östrojeni etkiliyor , inanıyorum ben buna

bu ay adetimin üçüncü gününden itibaren her gün aslan pençesi ile birlikte civanperçemi, adaçayı demleyip içtim. her gün incir de yedim. bal polen karışımı da yedim. çörekotu da tükettim. arı sütü bilumum aklıma ne gelirse yaptım şekerim.

X