Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Soğanın bi yabancı maddeleri atma durumu beni biraz korkuttu ama madem sakıncasız diyolar yapallım o halde 30unda tekrar soğan kürü yapayım bakalım 1 hafta :)
bayanın biri soğan suyu içerken hamile kalmıştı, soruyordu devam edeyimmi yoksa bırakayımmı diye.hamilelik ortaya çıktıktan sonra kürlerin uygulaması sonlandırılıyor.çünki istenilen elde edilmiş oluyor....saraçoğlunun bizzat kendisinden dinledim canım.

Yumurtlama dönemi akıntısın da kötü bir koku geliyor mu arkadaslar?
Ve ya adet olmaya bir kaç gün kala olan akıntı da?

Tşk ederim arkadaşlar :) sizi cok tatlı iyi insanlarınız burdan hep birbirinize yardımcı oluyorsunuz ne güzel ya inşş inşş Allah hepimizin gönlüne göre versin şifa arayanlara şifa bebek isteyenlere saglıkla bebek nasip etsin innşşşş çok dua ediyorum

O zaman hamilelik testinde pozitifi görene kadar kür manyağı olmaya devammmm

mrb arkadaşlar :)
adet olmadım hala 31.gün bugün
akşamdan beri bacaklarımda belimde ağrım ,adet sancımda var ben sabaha adetim başlar diyordum o sancıyla ..
normalde öyle oluyordu ..ama şimdi baktım peçeteye açık renkte pembe gibi leke geldi sancımda devam ediyo hala
ne bu şimdi anlamadım dostinex mi yapıyo acaba
benim gibi bu durumu yaşayan oldumu aranızda ?

canım gebelikte de tam regl günlerinde sancı oluyor ama pembe akıntı kafamı karıştırdı biraz daha bekle bakalım.. İnşallah devamı gelmez

Tamam canım kusura bakmayın yanlıs yere yazdığım bir de sende yumi çok dedin ya o ne demek canım? Ben yeni evlendim tedirginim cok Allah hepimize şifa versin sizlere de banada hepimizin duacısıyım
bizde yumurta her ay 3-5 adet iken sizlerde 15-50 arası değişiyor. sizdeki sorun, o kadar folikülün içinde büyüyen folikül olmaması canım.... pkolu olup doğal gebe kalan çok var tatlım, endişe etme.... umarım kırılmamışsındır; durumuna uygun yerde yazarsan daha doğru cevaplar alırsın demek istedim sadece...

Bununla ilgili bir paylaşım buldum
Soru:
Dostinex kullanıyorum, yapılan son tahlilde prolaktin normal seviyede çıktı. Adetlerim hep düzenli olurdu fakat bu ay gecikti (1 hafta). Hastalığıma rağmen hamile olma riskim var mı?
Cevap:
Bunun tek yolu gebelik testi yaptırmaktır, ancak sorun prolaktin hormonunun tekrar yükselmiş olması da olabilir.

Yok yok canım hayır kırılmadım tabiki cok tsk ederim bilgilendirdiğin için

hapımı düzenli kullandım ama stres sinir çoktu bu ay bende ondan yükselmişte olabilir
sancımda devam ediyo hala kötü bişey olmasından korkuyorum ,biraz daha bekleyip test yapayım olmadı ..
teşekkür ederim canım

toprak-35 bat 25.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
gibigibiyim bat 09.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
monte cristo prensesi BAT 15.01.2016
amayaa BAT 22.01.2016
bernuş bat BAT 25.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
sekerpancari bat 19.12.2015 REGL OLDU

Haydi kızlar yeni arkadaşlar nerde BAT larınızzzz????

Yarın regli günüm 5 günden beri bel ağrısı kasık ağrısı , göğüs ağrısı ve şişkinlik vardı.. Regli olcam onun belirtileri dedim.. Bugün ise hepsi geçti gitti.. Hiç bir ağrım yok... Neden böyle oldu anlamadım gitti.. Bu ağrılarala reglimin başlaması gerekirdi..

Belki de hamilesinizdir

benim adetim başladı bugün
gelicek bat 27 ocak canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…