Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Aynen öyle çok sıkıldım artık. Omuzlarımdan yükü almıyor kimse
Herkes kendi derdinde.

Herkes kendi derdinde.
Merak etme sen
Allah kimseye çekebileceğinden fazla dert vermezmiş...
Bu sadece senin imtihanın sabret canım...biliyorum zor ama biz zoru başarmaya çalışanlardanız

Herkes kendi derdinde.
sen öyle davrandığın ve öyle alıştırdığın için herkes kendi derdinde....
valla benim her zaman söylediğim bi şey, ben olmasam da dünya dönecek; hiç bi iş de kalmayacak... mutlaka birileri yapacak...
azıcık bencil olun ayol, sizin sizden başka hazineniz yok....
tüm mal varlığım kendim, o yüzden gözümün içine bakıyorum kendimi mutlu etmek adına....

başkalarından beklemek yerine, bi kere önce sen kendini düşüneceksin, şımartacaksın, değer vereceksin...
sonra başkasından bekleyeceksin.

siz kendini hırpaladığınız sürece hiç kusura bakmayın, başkalarının size değer verip şımartmasını beklemek hata.üzerinizden yük almasını da beklemek hata....

hatta şöyle diyim belki de siz yapıyorsunuz nasılsa diye o kişi o işe yeltenmiyor belki izin verseniz o yapacak zaten.... İZİN VERİN!!!!

Merak etme sen
Allah kimseye çekebileceğinden fazla dert vermezmiş...
Bu sadece senin imtihanın sabret canım...biliyorum zor ama biz zoru başarmaya çalışanlardanız
Bir tane beni anlayalım olsa belki daha kolay olacak..
Eşim ailesinin derdinde... demiştim küçük kardeşi var çocuğa ihtiyacı yok.
Benim de çocuk olsun da hayata tutunacak bir sebebim olsun düşüncem.
İş ev vs hep sıkıcı ((((

Nasıl başarıcam bunu? Nerden başlamalıyım. Şuan çok güçsüz hıssedıyorum kendimi. Çokça imtihan us üste geldi

evet yeni ewliyim daha :)

canım amh a baktırdın mı ?
benimde yaşım 25 ve 1 yıllık evliyim. benim fsh ım 2 ay önce 12 çıktı. Bir daha tekrarlamadım. Ben sana bu durumum için yaptıklarımı yazayım sende hemen başla bence. Ben sabahları aç karnına polen kullanıyorum akşamları ise yine aç karnına arı sütü kullanıyorum. Bide akşam yemeğinden 2 saat sonra testere dişli aslan pençesi demleyip içiyorum. Onun dışında beslenmeme çok dikkat ediyorum. Kahve aşığı ben artık kahve içmiyorum hazır şeylerden uzak duruyorum. Her gün sabah kahvaltıda köy yumurtası yiyorum. İncir ceviz badem tüketiyorum. Bir de bu ay ilk defa adetin 2.gününden 12. gününe kadar bal tarçın çörekotu karışımı kullandım. 5 aydır deniyoruz bizde. İnşallah rabbim bize de bu mucizeyi yaşatır bizde anne oluyoruz. Rabbim hayırlısını versin inşallah...

Adet düzenin nasıl ? normal ve zamanında oluyor musun?

Gunaydin canlarm bugün basladm ufakdan kur lere polen i suya atıp ictim bal tarçın cogrek otu birde hayıt malum.köy De imkânlar kısıtlı
daha ne olsun kuzum, şifa olsun inşallah, ben de 2 gün önce başladım tekrar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…