Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

benide 1 hafta sonrasına yani önümüzdeki pazartesi gününden için erkenden gel dedi 7.30 gibi...sanırım yumurtaların büyümesine bakıcak.ona göre iğneyi yazacaktır

canım birşey sorucam iğne yapacağı zaman önceden söylüyormu yada direkmi yapıyorlaar ben dahas 10 gündür gidiyorum doktora birşey demedi iğne falan diye.Yada bakıp ilişkimi önericek acaba ilaç falan hiçbirşey vermedi folik asit yazdı sadece.

Ne kadar ücret odedin sen peki doktorum yapisiklik vs yok dedi ama korkum var napayim

canım anestezisiz 250 tl ödedim,anestezili 350 tl idi... bilemiyorum durumunu tam olarak, biz 2 aydır deniyoruz olmuyor, her şey normal tüplere bakalım dedi doktor, o önerdi...
bu gittiğiniz dr inferilite uzmanımı? amh testini önerdimi peki? çünkü benimde usg görüntümle fsh ve amh testim ters orantılı, tedaviye başlarken en az 8-9 yumurta görülüyor.(reglin2. ve 3. günü)ancak iğnelerle bile çok zor gelişiyor. o yüzden soruyorum. zaten bi 6 ay doğal deneme süresi var.
en sevdiğim sözdür: takdir-i ezele teslimiz ama gayretede aşığız...

yok canım değil galiba emin değilim, amh istemedi. hormon değerlerime baktı,yumurtalıkları kontrol etti, yaşım 38 ondan dolayı acele etmek istemiş olabilir, hsg çekelim dedi, istersen hemen tüp bebeğe yönlendirebilirim hemen olsun istersen acelem var dersen ama bence gerek yok normal yolla hamile kalabilirsin ters bir durum yok dedi..ben tüp istemediğimi söyledim hsg çektik bu ay 5 yumin var,değerlendir,normal yolla hamiş kalacaksın dedi, o aşamada kaldık

o zaman kürlerle dualarla bekleyelim, tez zamanda en organiğinden gelsin miniş

o zaman kürlerle dualarla bekleyelim, tez zamanda en organiğinden gelsin miniş
inşallah tatlım eşimde ben de illa olsun, olmazsa dünyanın sonu düşüncesinde değiliz...o yüzden tüp bebek istemiyoruz.. gelirse kendi gelsin,gelmezse vardır bunda bi hayır biz böyle de pek mutluyuz hamdolsun,şükürler olsun...

Allah daim etsin inşallah mutluluğunuzu huzurunuzu, aslolan sizsiniz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…