Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Valla fıkır fıkır olmak biraz da insanın içinde olmalı... kendim ne kadar öyleyim bilmiyorum ama sizin deyiminizle böyle fıkır fıkır insanlarla, pozitif kişiliklerle bir arada bulunmaktan acayip mutlu oluyorum... tez zamanda fıkır fıkır bir bebiş gelsin size de:KK68::KK37:

Canım inan her annenin sözü pırlantadır değeri ama annem hep der yürü yeri salla yürürken hormonlarını uyuşturma canlı ol der hep önce sen canlan sonra hormonlar bi kendine gelsin amaaan de geç bak gör hemde eşin içinde iyi der fıkır fıkır ol der

Canım inan her annenin sözü pırlantadır değeri ama annem hep der yürü yeri salla yürürken hormonlarını uyuşturma canlı ol der hep önce sen canlan sonra hormonlar bi kendine gelsin amaaan de geç bak gör hemde eşin içinde iyi der fıkır fıkır ol der
İnşallah kürlerimizle o hormonlar hizaya girecekkk :KK66:

Bende de yapıyo hatta bide yanması falan da yapıyo halbuki normalde mide problemim yoktur.. Ondan olabilir canım bikaç kişiden daha duymuştum.
bnmde mıdemde bııldıgım bı problm yokk bugun yumurtlama gunumm bakalım ilşki olcak eşimden yana bu ay şanslıyım ya nazar degsmesın ilk gün zor oldu sonraları adam kudurdu resmen gün aşırı ilşki oluo bir gün bosluk kalıo ya o boslukda bılee bugun yok mu bugun yokmu dıye cılve yapıo bana:KK70: yalnızz akıntım yok bnm kuruyum çok anlamsız bı sekılde ne oldugunu anlayaamdm yumurta catladımı ne oldu hıc bılmıorm

bnmde mıdemde bııldıgım bı problm yokk bugun yumurtlama gunumm bakalım ilşki olcak eşimden yana bu ay şanslıyım ya nazar degsmesın ilk gün zor oldu sonraları adam kudurdu resmen gün aşırı ilşki oluo bir gün bosluk kalıo ya o boslukda bılee bugun yok mu bugun yokmu dıye cılve yapıo bana:KK70: yalnızz akıntım yok bnm kuruyum çok anlamsız bı sekılde ne oldugunu anlayaamdm yumurta catladımı ne oldu hıc bılmıorm
hahahaahahah :KK70: Maşallah maşallahh hep öyle olsun inşallah :KK66: canım akıntıya çok takılma bence keşke sen de ovulasyon testi alsaydın emin olurdun çatlamadan da

hahahaahahah :KK70: Maşallah maşallahh hep öyle olsun inşallah :KK66: canım akıntıya çok takılma bence keşke sen de ovulasyon testi alsaydın emin olurdun çatlamadan da
ya bu ay ben yıne yumı takıbı yapılacak sandım hsg cekıldı adetın 9.günü doktor 10 dan 16 ya kadar devam edın sonrası mühim degıl dedı ama o zaman alttan bakmamaıstı adetın 3.günü bakmıstı en son bizde sımdı verdıgı ilşki takvımıne uyuyoruz bnm şüphelendıgım tek gün yakıyı taktgm gun 11.gün ıkı parmak arassnda uzayan akıntı geldı yakıyıı taktıkdan bır saat sonra

Sayfayı boş bulmuşken hemen yapıştırayım :KK70:

Tunaibrahim05 bat 10.12.2015
sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

ya bu ay ben yıne yumı takıbı yapılacak sandım hsg cekıldı adetın 9.günü doktor 10 dan 16 ya kadar devam edın sonrası mühim degıl dedı ama o zaman alttan bakmamaıstı adetın 3.günü bakmıstı en son bizde sımdı verdıgı ilşki takvımıne uyuyoruz bnm şüphelendıgım tek gün yakıyı taktgm gun 11.gün ıkı parmak arassnda uzayan akıntı geldı yakıyıı taktıkdan bır saat sonra
Yakı çatlamayı hızlandırmış olabilirmi acaba deneseydin hemen o gün ??

maşallah bayaaa güzel düşmüş ... bence 10un altına insin öyle tedaviye başlayın...

tatlım bunlar gayet doğal... şaşması da doğal, kanama olması da doğal ama inşallah sonradan paylaştığın gibidir....hamiş olurmuşsun bide:KK68::KK68:

:KK9::KK9::KK9: bence türkiyede bizim grupta en iyi doktor kaan beydir. ben bursadayım gidip gelmem sorun bi de ev falan aptırdık krediler gırla... o yüzden şimdilik gidemiyorum, inşallah gerek de kalmıycakkk:KK36::KK36::KK36:

yapar yaparrrr...hemde nası döner:oops::oops::oops:

inşallah kuzum ya hem hiç ümidim yok hem de ümitliyim..garip bi psikolojideyim :)

o gün eşim ede yokdu işyerındeydı o akıntıdan bır gun önc ve bir gün sonra oldu ilişki acaba hızlandrdımmı dıye düşündüm ama adetın 11.gün cok erken geldı bana mesela gecen ay 16.günü catlamıstı
Canım hsg falan belki değiştirmiştir tetiklemiştir valla keşke görebilsek içimizde neler olduunu dimi yaa :)

gibigibiyim gibigibiyim kasık agrımda olmadıdeıgım gbı sadece o yakı günü ulan ne yakıymış be :d sadece ondan snra dün genıtal bölgemde sankı aşagılara dogru sag tarafta zonklama oldu şiddetli 2,3sanıyelık
Valla yakı bayaa etkili o zaman ağrı falan niye oldu ki o anda çatlama mı olduki ? İlginç yani bi yakı bu kadar etkiliyosa dediğin gibi :KK57:

X