Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hani biri olmazsa diğeri olur diye 2 tane falan olaydı iyiydi :) ama yarına kadar büyüyen olur belki aradan dereden gelir. Sağda yumurta... yumurtanın sağda ya da solda oluşuna göre cinsiyet belirtiyorlar bi yerde duymuştum :) sağ kız galiba
spermınn x ve ya y kromozomyla birleşmesiyle cinsiyet ilk andan belli olur

Daha önce soldaydiyumurta ve kurtajdan sonra doktor erkek olabilir demişti. Birkaç kişiden daha duymuştum. Neyse cnm cinsiyet kız olsun erkek olsun önemli değil yeterki bebiş olsunnnnn :))
Tek yumurtam olunca üzüldüm kafa dağıtmaya çalışıyorum

günaydın kızlarrrr :KK66:

siz bu eşlere yeterli kür uygulamıyorsunuz sanırım benimki ilişki anını iple çekiyor..dayıyorum çakşırı,keçiboynuzunu adamcağız enerji patlaması yaşıyor... bugün sabah ilişki oldu sonra gelmiş bana bi kat daha çıksak mı ki diye soruyor :p bence yeterli kür uygulamadığınız için pilleri bitiyor, dayayın kürleri, koşsun peşinizden ;P

günaydın kızlarrrr :KK66:

siz bu eşlere yeterli kür uygulamıyorsunuz sanırım benimki ilişki anını iple çekiyor..dayıyorum çakşırı,keçiboynuzunu adamcağız enerji patlaması yaşıyor... bugün sabah ilişki oldu sonra gelmiş bana bi kat daha çıksak mı ki diye soruyor :p bence yeterli kür uygulamadığınız için pilleri bitiyor, dayayın kürleri, koşsun peşinizden ;P
eee yapıormm bende bnmmkınde etki etmio heralde

X