Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Insallah bir daha yasamazsin. Rabbim tez zamanda bebisine kavustursun seni.

yakı yapıştırınca bel ağrısı falan kalmıyor kuzum tavsiye ederim acayip rahatım bugün..hep oturarak çalışınca belim çok ağrıyor
su torbam hiç eksik olmaz akşamları...yakıyıda bir defasında yapıştırtmışlardı ama sıcağı bir başka onun sanki biber sürmüşler gibi olmuştum öyle hatırlıyorum...bir zararı varmı peki şu dönemlerde

hayır canım yok, topiği de var yakı ile hamile kalanlar diye, yumişleri sıcak tutuyormuş, ben sakıncası olduğunu düşünmüyorum hem bel ağrılarıma çok iyi geliyor

Allah bi daha yaşatmasın canım o acıyı inşallah

sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

"Ben adetime en bikacgun sonra yapıştırın yumurtlama ma 4gun vardı 2 gün birlikte oldum bigün arayla devam ettim. Yakı isittigi için erken yumurtayı geliştirip catlatiyor denedim ay hamile kaldım. 6aydir deniyodum bu yöntemle oldu çok şükür inşaallah sen de faydasını görürsün"

yazmış biri bence benim de yumiler çatlamadı daha,akıntı belirti yok,belki bu sıcaklıkla bu arada çatlayıp döllenir...

bende bu ay yanlış uyguladım. ovülasyon esnasında ve yumurta çatladığının ertesi günü de yakı vardı. yanlış yaptığımı yumurtlamam geçtikten sonra öğrendim.

canım inşallah güzel haberlerini bu ay alırız.

bende bu ay yanlış uyguladım. ovülasyon esnasında ve yumurta çatladığının ertesi günü de yakı vardı. yanlış yaptığımı yumurtlamam geçtikten sonra öğrendim.
bence yanlış değil kuzum yaaa, yumiler sıcak sıcak daha kolay döllenir belki,sıcağı çok seviyor bu meretler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…