Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

i

ş güç canım ya gelen giden çoktu bugün bi de toplantılar vs.. neyseki bitmek üzere artık... senin de misafirin gelecekmiş, döktürmüşsündür yine, ellerine sağlık
aayayy hemde n e döktürrmee ama gelemıcek galıba esım gecıkcekmıss cunku yıne aksılık olmadı hapur hupur sinirden ben yerım

saol cnm besamel sosu kullanann varmı aranızda ben kullanıorm cokda sevıorm bugun yıne yaptm fakat saat oglen 1 de hazırladımm sımdı yemegımde kullandım yemegımı sulandrmıss ve rengı degısık nedenını bılenınızz varmı

maalesef canım, araştırsana googledan... buarada kaçtım ben, akşam fırsat bulabilirsem yazarım, öptüm çok

Benim amh 0,08 çıktığında de bana direkt tüp bebek merkezine gitmemi hemde hiç vakit kaybetmeden.Tabiiki dr.dinledik ve ilk tüp bebeğimi yaptık.Allaha sığındım dualarla Dr.bile şaşırdı ama gebe kaldım.Maalesef 20 gün sonra düşük oldu.Şimdi düşünüyorumda dr.lar ne söylerse söylesin rabbim isterse olur.
Sende üzülme kardeşim elbet bizlerin de yüzümüz gülecek kucaklarımız dolacak.
Allah bizlerle olsun.

canım şimdi yazıyordum ben de... :) özledim vallahi hepinizi çook...

E emebe kuzum inşallah hamişsindir tatlım yaaaa...inşallah değerlerin normal seyrinde artış göstermiştir...
canim benim tesekkur ederim insallah yukselmistir yarin yaptircam uyuyamiyorum heyecandan dua edin nolur

Topikteki herkese Hayırlı sabahlar,
Bu ay yumurtlama günüm adetimin 15. Gündü belirtilere yanı akıntıma dayanarak tahmını söylüyorm lakin bu günlerde yine yumurtluyomuş gibi belirtilerim var demekki kürlerin etkisi var çünkü sürekli bı akıntı hissi oluyo ve kasıklarda yumurtluyormuş gibi sızlamalarım var.
Diyette yapıyorum bi 10 kilo versem sanki daha da faydasını görcem, mart ayına kadar faala kilolarımdan kurtulmuş olucam, herkesin bünyesi bir olmasığına inanıyorum bende hamile kalmama kilo engel oluyo gibi geliyo çok kilom yok lakın yapı olarak alt göbeğimde fazlalık var eee tamda yumurtalarıma yakın yerede acaba diyorum yağ fazlalığındanmı rahat çalışmıyordu yumurtalamalarım 2 aydır diyetisyene gidiyorum 5 kilo verdim artı kürler akıntımda coğaldı 10 kilo daha verince hamile kalırım herhalde kilo vermekte zaman istiyo, kilo vermeye çalışırken inş. Hamile kalırım burdaki herkes inşallah

Aşırı kilo hamileliğe engel oluyor malesef...ama ben zayıflamaya çalışırken ve henüz 4-5 kilo verdikten sonra bile hamile kalanları okudum...o nedenle azmi elden bırakma derim canım inşallah güzel haberlerle gelirsin bir gün.

Hayırlı sabahlar. ...Kaç kilosunki canım

evet neler yapıosunuzz kürlere devamm mı bende aynenn devam fakat balım bitmiş daha dışarı almaya cıkamadım yapamadm kac gundur yumoslar içinn
Valla ben soğan kürüne devam canım.. Adetim gelince de hayıta başlıycam işte.. arada ben de atlıyorum ihmal ettiğim oluyo biyere falan gidince yapamıyorum akşam yemeğinden öncekini ama öğlenleri kesin içiyorum hergün hiç atlamadım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…