Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ben fsh yükselmesinin birazda strese bağlıyorum şöyleki ilk dr gittiğimde testler yaptı fsh 6.5 di eve gelip araştırmaya başladıkça kahroldum sonraki ay bakıldığında 10 üstü 5 6 ay sonrasında 25 düşünüyorum da bazen dr lar ne dese arastirmamakmi lazim acaba akışına mi bıraksak e öyle olsa her ihtimale çareleri ogrenemyiz

Herkese selam Ben 36 yasinda yumurta rezervlerinde azalma olan ve buguneKadar cok AZ adet goren biriyim.3 ay oncebasarisiz tup bebek denememiz ve histeropkopi ameliyati yasadim. Son iki,aydir da beslenmeme dikkat ettim ve bol su ictim 2 gun once adet oldum vegencligimde oldugum gibiydi. Kanamam oldukca fazlalasti . Sormak istedigimseacaba beslenme ve bol suyla yumurta rezervlerindeki azalmayi yenmis olabilirmiyim bu ay adetimin iyi olmasi iyiyumurtladigim anlamina mi geliyor sizce

Merhaba hanımlar. Ben yeni üyeyim de. Sizlere bir şey sorucam yardımcı olur musunuz lütfen. 3 düşük yaptım ve Dr gittim bebek düşüyo diye. Genetik test yaptık çok şükür iç bir sıkıntı yok. bende an pıhtılaşması varmış. Dr bana B12 Folikasit ve kan sulandırıcı ecopirin verdi Adetim 30 32 gün sürüyo. Ama bu ilaçlardan sonra 45 gün sürdü. Sizce ilaçlardan mı öyle gecikme oluyor.. Ve halen hamile kalamadım :KK43::KK43::KK43:

Merhaba hanımlar. Ben yeni üyeyim de. Sizlere bir şey sorucam yardımcı olur musunuz lütfen. 3 düşük yaptım ve Dr gittim bebek düşüyo diye. Genetik test yaptık çok şükür iç bir sıkıntı yok. bende an pıhtılaşması varmış. Dr bana B12 Folikasit ve kan sulandırıcı ecopirin verdi Adetim 30 32 gün sürüyo. Ama bu ilaçlardan sonra 45 gün sürdü. Sizce ilaçlardan mı öyle gecikme oluyor.. Ve halen hamile kalamadım :KK43::KK43::KK43:
nasıl yani adet olunca 32 gün mü sürüyor ama bu normal degilki eğer böyleyse iyi bir hastane yada tüp bebek merkeze gidin

X