Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Evet erkek için olanı da var , kadın için olanı da var. Genelde erkekler kullandığı için bu tip takviyeleri ben de nette yorum bulamadım. Ben kullanayım yorum yazarım ilaçla ilgili. 30 tablet + 30 kapsül şeklinde. Kapsül sabah , tablet akşam içilecekmiş. İnşallah hayırlısıyla işe yaradığını , gebe kaldığımı yazarım .

Doktor yumurtalarımı güçlendireceğini , vücut direncimi arttıracağını söyledi. Bi umut aldık biz de ..
inşallah ise yarar canım fiyat nedir acaba bide dha mi ne vardi diom alim bisiler

mrb arkadaslar...

Yumurta rezervı azlıgı sonucu ben dün iğnelere başladım çrs gunu kontrol var.. önerebileceğiniz bişeyler ,alabılceğim yararı olur dıyecegınız yada besınler bılgı verırsenız sevınırım..

Merhaba arkadaşlar ne zamandır takip edemedim sayfayı. Endometriyum hiperplazi (rahim kalınlaşması) ile başım dertte . 17 gündür kanamam var, kansızlıktan ölücem. Dün gittiğim doktor, primolut n verdi. Sizce kac günde kanamamı durdurur. 3 ay adetlerimin düzelmesi için ilaç kullanıcaz. Sonra bebek için yumurtlamayı sağlayıcı iğnelerden vericek. Kendiliğinden hamile kalmamı ümit edicez. Amh çok düşük. Bana önerisi olan var mı? Benim gibi bu sorunla uğraşan var mı?

Merhaba arkadaşlar ne zamandır takip edemedim sayfayı. Endometriyum hiperplazi (rahim kalınlaşması) ile başım dertte . 17 gündür kanamam var, kansızlıktan ölücem. Dün gittiğim doktor, primolut n verdi. Sizce kac günde kanamamı durdurur. 3 ay adetlerimin düzelmesi için ilaç kullanıcaz. Sonra bebek için yumurtlamayı sağlayıcı iğnelerden vericek. Kendiliğinden hamile kalmamı ümit edicez. Amh çok düşük. Bana önerisi olan var mı? Benim gibi bu sorunla uğraşan var mı?

Geçmiş olsun, nasıl oldun? Çok zaman geçmiş umarım her şey yolundadır.

geeelll vatandaş gelllll,

hey sen, oradaki, bebek sahibi olmaya çalışıyorsun değil mi? belki de yaşının geç olduğunu düşünüyorsun...belki de kariyer için yıllarca öteledin bebek sevdanı... yumurta kapıya geldi ve sendeki yumurta rezervi mi azaldı yoksa????fsh mı yüksek???? amh mi düşük??? yumurta rezervin bitmek üzere, menopoz lafları mı dolaşmaya başladı doktor görüşmelerinde....!!!!

dur, sakın panik yapma, yok öyle bir şey! gel takıl bize.... 10 ay boyunca denenmiş kürlerrr, vitamin takviyeleri, doktor tavsiyeleri, ne ararsan bu topikteeee....

biz başaracağız, buna inanıyoruz, sen de inanıyorsan bu topik tam sana göre :KK66:
Ne yaptiniz dogal kurler banada soyleyin suan okadr ihtiycm varki kist gordu doktor esimin spermleri dusuk cikti :KK43:(( ya okadr moralm bozuldki 2 gun agladim saolsn doktor fsh ne ki ve tsa neki

Geçmiş olsun, nasıl oldun? Çok zaman geçmiş umarım her şey yolundadır.
Şimdi iyi sayılırım canım. Teşekkürler. Primolut n kullandım 10 gün. 3 gün sonra yeniden kanamam başladı, o da 10 gün kadar sürdü. Kansızlıktan yorgun düştüm. Şimdi 16. günü başlıycam ilaca. 10 gün içicem. 2 ay böyle devam et dedi doktorum. Sonra bebek için uğraşıcam bakalım. Umarım yumurtalarım olur ve büyür. Bana bugünlerde sıcak basmalar başladı, gece de terliyorum. Nasıl geçiricem bu sıcak basmalarını bilmiyorum. Benim gibi olanlar ne yaoıyo bana da söyleyin. Çok korkuyorum tamamen menopoza girmekten. :KK43:

Şimdi iyi sayılırım canım. Teşekkürler. Primolut n kullandım 10 gün. 3 gün sonra yeniden kanamam başladı, o da 10 gün kadar sürdü. Kansızlıktan yorgun düştüm. Şimdi 16. günü başlıycam ilaca. 10 gün içicem. 2 ay böyle devam et dedi doktorum. Sonra bebek için uğraşıcam bakalım. Umarım yumurtalarım olur ve büyür. Bana bugünlerde sıcak basmalar başladı, gece de terliyorum. Nasıl geçiricem bu sıcak basmalarını bilmiyorum. Benim gibi olanlar ne yaoıyo bana da söyleyin. Çok korkuyorum tamamen menopoza girmekten. :KK43:
kendiliğinden adet olmuyormusun

Merhaba ,

Kendime söz vermiştim, FSH değerim düşerse buraya yazacaktım. Geçen ay FSH değerim 13 tü ve bu ay 8e düştü . Çok şaşkınım ve mutluyum . Doğal kürlere hiç inanmıyordum ( ta ki bugüne kadar) bir deneyeyim ne kaybederim ki dedim. 15 gün sabah-akşam soğan kürü uyguladım(rahmim temizlensin diye) Ve sadece 8 gündür sabah-akşam testere dişli aslan pençesi içiyorum. Saatlerine çok dikkat edemedim ama düştü değerim .Sadece paylaşmak istedim . Belki birilerine ufacık da olsa umut olur :KK19:

Benimde 18 idi fsh bir ay düzenli civan perçemli karışık çay içtim ve şuan 15 iki ay sonra tekrar baktıracağim tabi sadece fsh yeterli değiş asıl yumurta rezervine baktırmak

kızlar ben bu konuyu alakasiz bir sekilde uye olmadan once de takip ediyordum. konunun sahibi neden gitti bilgisi olan var mi merak ettim.
Allah hepinize şifa versin ayrica. hepimize daha dogrusu. benim sorunlarim var da, fsh degil.

Kızlar iyi akşamlar benimde yüksek 12 çıktı ilaçla 4 indi geçen ay bu ay kaç bilmiyorum 2 ayda bir gel dedi bebek düşünüyoruz 4 değeri engel mi

kendiliğinden adet olmuyormusun
Yok canım olmuyordum, bitkisel macun kullandığımda oldum kendiliğinden ama kalınlaşma olduğu için kanamam durmamıştı. Durdurmak için ilaç kullanıyordum şimdi de. Düzenli olması için 2 ay daha primolut n kullanıcam 16. günden itibaren.

Yok canım olmuyordum, bitkisel macun kullandığımda oldum kendiliğinden ama kalınlaşma olduğu için kanamam durmamıştı. Durdurmak için ilaç kullanıyordum şimdi de. Düzenli olması için 2 ay daha primolut n kullanıcam 16. günden itibaren.
geçmiş olsun canım zor bende ilaçsız adet olmuyorum

X