Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bugun test günüm 12.gun .ama sabah erken tuvalete girdiğimde tuvalet kağıdına ve iç çamaşırıma baktığımda pembe açık renk kanama başladığını gördüm.kanama devam edecek gibiydi ped koydum.sanırım regl oluyorum:KK43:
Göğüslerimin şişliği ve acısı bi gunde inmiş gibi
Sanırım kimyasal gebelik geçirdim
Sabah kan vereceğim ama pek umudum kalmadı

Canim insallah yerlesme kanamasidir. Verdin mi kanini?

Ben de akupunktura gidiyorum. Bana da seanslardan birini nöral yapariz demisti. Akupunkturdan biraz daha agrili oldugunu duydum,oyle mi?
Disetlerine de uygulaniyormus sanirim.
evet canım yalan söyleyemeyeceğim canım çok acıyor. özellikle vücuttaki hasarlı bölgelerde daha da canım acıyor. diş etlerine damağına da yapıyorlar :)

Bugun test günüm 12.gun .ama sabah erken tuvalete girdiğimde tuvalet kağıdına ve iç çamaşırıma baktığımda pembe açık renk kanama başladığını gördüm.kanama devam edecek gibiydi ped koydum.sanırım regl oluyorum:KK43:
Göğüslerimin şişliği ve acısı bi gunde inmiş gibi
Sanırım kimyasal gebelik geçirdim
Sabah kan vereceğim ama pek umudum kalmadı
İnşallah güzel haberler alırsın korkutma kendini bize de haber ver

Can'ım kanamam arttı iyce kan verdi sabah değerim düzgün yukselmiş ama düşük yapıyo olabilirmişim iyi iğne verdiler gidip onları yaptırmaz hastanede
Pzt yine kan testi istediler

Can'ım kanamam arttı iyce kan verdi sabah değerim düzgün yukselmiş ama düşük yapıyo olabilirmişim iyi iğne verdiler gidip onları yaptırmaz hastanede
Pzt yine kan testi istediler

Hadi insallah igneler iyi gelir canim. Umudunu kaybetme. Kanamasi olup da hamileligi devam edenler var. Yat dinlen pazartesiye kadar bence.

Pzt yine kan testi istediler[/QU
aynen canım dinlen bol bol hiçbirşey olmaz allahın izniyle dualarım seninle

Arkadaslar sağolun; ne yazmışım öyle Türkçesi de bozuk bozuk:eek:hakijaten çok üzüldüm ağlayarak uyudum sabah erken kanı görünce. Ağlayarak uyandım. Yani böyle depresyon gibi değil de bilen bilir kaybediyorum şeklinde. Değer yukselmiş iyi dedi hemşire ama pzt önemli dedi. Hakketen şu an regl oluyorum resmen damla kekelenne felan değil çok acayip:dua:

Pruloton diye bi iğne verdi onu yaptırdımve yarından sonra da progestron ipneleei devam

Dinlen dedi hemşire hanım. Ayaklar havada yatıstayım şimdi. Sarsıldım biraz zaten uyurum bugun direk:eğlence:

Hepimize sabırlar şifalar olsun

Arkadaslar sağolun; ne yazmışım öyle Türkçesi de bozuk bozuk:eek:hakijaten çok üzüldüm ağlayarak uyudum sabah erken kanı görünce. Ağlayarak uyandım. Yani böyle depresyon gibi değil de bilen bilir kaybediyorum şeklinde. Değer yukselmiş iyi dedi hemşire ama pzt önemli dedi. Hakketen şu an regl oluyorum resmen damla kekelenne felan değil çok acayip:dua:

Pruloton diye bi iğne verdi onu yaptırdımve yarından sonra da progestron ipneleei devam

Dinlen dedi hemşire hanım. Ayaklar havada yatıstayım şimdi. Sarsıldım biraz zaten uyurum bugun direk:eğlence:

Geçmiş olsun. Pruloton ve progesteron igne çok iyi.o durdurur kanamayi

Gunaydin canim. Moraalini lutfen bozma hemen. Umutsuz bir durum olsa doktor soylerdi. Yarina insallah hayirli haber alacaksin. Allahim yardim etsin.

Gunaydin canim. Moraalini lutfen bozma hemen. Umutsuz bir durum olsa doktor soylerdi. Yarina insallah hayirli haber alacaksin. Allahim yardim etsin.
Canım benim doktoru mu görebiliyoruz da?deger yüksek kanama var hemşire hanım yazdı reçeteyi.fabrika gibiydi yine dün Acıbadem tüp bebek; operasyondaymış doktor;bekleyecek halim olmayınca geldik ipneyi yaptırıp hemen
Dün bütün gun yattım sadece tuvalrte kalktım ama kanama bitmedi. Hatta ben böyle regl olmam ilk gün; Reglden de fazla aşırı kanamam var,göğüslerim iyce indi felan.
Hiç kanamalı düşük yapmadım .dün bayag okudum forumu.yuzde 50düşük ilk hafta için sanırım.ama kanama bitmezse düşük diyor.kanamam acayip arttı

Yani iğne bi işe yaramadı
Hayırlısı olsun Diyip yatarak yarını bekliyorum

Geçmiş olsun. Pruloton ve progesteron igne çok iyi.o durdurur kanamayi
Can'ım nerde ?danki kan iğnesi vurdurmuş gibi aşırı attı kanamam. Özür dileyerek söylüyorum 3.pedim hiç kalkmama rağmen

Hayırlısı .insallah dış gebelik kürtaj vs felan olmasın da.inanın düşüğe razı oldum

Canım benim doktoru mu görebiliyoruz da?deger yüksek kanama var hemşire hanım yazdı reçeteyi.fabrika gibiydi yine dün Acıbadem tüp bebek; operasyondaymış doktor;bekleyecek halim olmayınca geldik ipneyi yaptırıp hemen
Dün bütün gun yattım sadece tuvalrte kalktım ama kanama bitmedi. Hatta ben böyle regl olmam ilk gün; Reglden de fazla aşırı kanamam var,göğüslerim iyce indi felan.
Hiç kanamalı düşük yapmadım .dün bayag okudum forumu.yuzde 50düşük ilk hafta için sanırım.ama kanama bitmezse düşük diyor.kanamam acayip arttı

Yani iğne bi işe yaramadı
Hayırlısı olsun Diyip yatarak yarını bekliyorum

Canim ben de 1 defa yasadim o fabrikasyon olayini,iyi bilirim. Ama suandaki merkezimden memnunum,hic bir kosturmaca yok,telaş yok,dakikalarca sorsam hadi yeter diye bakan bir doktor yok.
Neyse sen doktor kismini takma. Hemsire igne icin 'tamamen kesmesi lazim'dedi mi?

Insallllah düşük degildir ama kürtaj veya dis gebeliktense allah korusun boyle olmasi daha iyi dedigin gibi. Allahim hayirlisini versin insallah. Yatip dinlenmeye devam et.

Can'ım nerde ?danki kan iğnesi vurdurmuş gibi aşırı attı kanamam. Özür dileyerek söylüyorum 3.pedim hiç kalkmama rağmen

Hayırlısı .insallah dış gebelik kürtaj vs felan olmasın da.inanın düşüğe razı oldum
Canım, içini ferah tut. İnşallah kalır o bebek. Ben de yeni düşük yaptım, yoğun kanamayla kaldırıldım hastaneye. İlk tüp bebek denemem. Devamlı kanamayla hamileliğinin ilk üç ayını geçirmiş bir arkadaşım da vardı. Ümidini kesme direk bebeğin kalbi attığı sürece. Ben de dış gebelik olmamasına şükrettim en azından.

Canım, içini ferah tut. İnşallah kalır o bebek. Ben de yeni düşük yaptım, yoğun kanamayla kaldırıldım hastaneye. İlk tüp bebek denemem. Devamlı kanamayla hamileliğinin ilk üç ayını geçirmiş bir arkadaşım da vardı. Ümidini kesme direk bebeğin kalbi attığı sürece. Ben de dış gebelik olmamasına şükrettim en azından.
Tesekkur ederim iyi dileklerin için Can'ım.şindi progestan iğnesini vurdurup geldik yine yatış. Ama kanama devam ediyor çok yoğun .yazık eşim çok umutlu yarın hcg ölçümü var. Ben tevekkül ettim bıraktım artık
Sana da çok geçmiş olsun. Tüp benim de anlıyorum seni daha da zoroluyor kayıp.ama Allah'tan hayırlısını diliyorum. İnsallah sağlıklı yavrun olacaktır yine.
Eskiyi açmak istemem ams kanaman nasıl olmuştu ;ne zaman başlamıştı ?sanırım senin de kesilmedi iğnelere rağmen
Herşeyin hayırlısı :dua:

Tesekkur ederim iyi dileklerin için Can'ım.şindi progestan iğnesini vurdurup geldik yine yatış. Ama kanama devam ediyor çok yoğun .yazık eşim çok umutlu yarın hcg ölçümü var. Ben tevekkül ettim bıraktım artık
Sana da çok geçmiş olsun. Tüp benim de anlıyorum seni daha da zoroluyor kayıp.ama Allah'tan hayırlısını diliyorum. İnsallah sağlıklı yavrun olacaktır yine.
Eskiyi açmak istemem ams kanaman nasıl olmuştu ;ne zaman başlamıştı ?sanırım senin de kesilmedi iğnelere rağmen
Herşeyin hayırlısı :dua:
Çok eski değil zaten 1 hafta oldu :-/ 2 aylıktı. ama senin değerlerin iki katı yükseliyorsa şansın daha çok demektir kanamaya rağmen. Benim değerlerim düzenli yükselmedi. Bebek büyümeye devam etti ama haftasının gerisindeydi ve doktor zaten hiç umutlu konuşmadı en baştan beri. 8. Haftada başladı kanama, önce hafifti, normal bir adet gününe döndü. Ben kürtaj istemediğim içşn evde bekledim ama 1 hafta sonunda çok yoğun kanamayla hastaneye gittim. Çok kan kaybettim, aniden açıldı. Bana doktor zaten çok küçük, gelişmez dediği için iğne bile vermemişti. Eve gidip kendi kendine düşmesini bekleyin demişti. Eğer ümit olsaydı, iğneyle tutmaya çalışırdı.

Bursa_83 sen nasılsın, ikinci yumurta takibi başladı mı? Nasıl gidiyor?

Iyiyim canim,sen nasilsin? Daha iyi misin?
Gecen pazartesi basladik tedaviye. 3 yumis vardi cuma gunu. Yarin yine kontrol var,umarim buyumuslerdir.
1 tane onden giden 16mm.lik vardi. Onu alirsak ve dollenmezse diger 3 tanesi bosa gidecek dedi doktor,o yuzden buyuk olan 1 taneden vazgectik,kucuk olan 3 taneye yoneldik. Insallllah 3ü de embriyom olur:)

Canim nasilsin?
Kan verdin mi? Umarim iyidir cikan sonuc.

X