Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bu arada öğrendiğim bişeyi daha paylaşmak istiyorum,ne kadar faydası olur bilemem ama ben bu ay denicem.
Eski manken Ebru Destan bi programda çıkmıştı,o da zor hamile kalanlardanmış,bi kitap yazmış bunla ilgili hatta.yaptığım kürle hamile kaldım deyince hemen dikkatimi çekti gitti aldım kitabını,2 kür yazıyodu birisi bizim aslanpençesi civan perçemi fln diğeri de rakı,maydanoz ve sütle yapılan bir kür.Söylediğine göre arkadaşlarına da yaptırmış ve onlar da bu şekilde hamile kalmışlar

Kızlar bir kaç gündür kokulara dayanamıyorum eşim de göğüslerin şiş deyince erken predictor early testlerinden yaptımdun ve bugun ; 6 gün önce anlayanlardan. Çok silik çizgi çıktı. Öyle tuhafız ki daha önce 9 haftalık kaybımız olunca Yok daha sevinmeyelim 3 ay geçsin felan böyle rasyonel tavırlar:KK53: ama gerçekten sürpriz.insallah sağlıkla gelişir herşey

Bu arada Hematoloji doktoru raporlarıma bakıp gebe kalır kalmaz benim için kesin kan iğnesi dedi ama tüp bebek doktorum gerek Yok dedi.kan testim cmt günü. Yarın hematologa bi daa gidip reçete yazdırıp tüp bebekçimle görüşeyim diyorum kan iğnesi için ısrarcı olayım ne dersiniz
Hematolog kesin önlemez düşüğü ama bir düşük riskini ortadan kaldırır dedi

Ben bu tür alternatif yardımcı tıbba inanılmaz güveniyorum ve inanıyorum. İnşallah şifa olarak dönecektir :dua:

Aynen canim. Bir de bilimsel calismalar var,o yuzden daha da inaniyorum. Almanya'da,amerika'da akupunkturla ilgili calismalar var,akupunktur yaptiranlarin sonuclarinda belirgin bir artis olmus.

Kızlar bir kaç gündür kokulara dayanamıyorum eşim de göğüslerin şiş deyince erken predictor early testlerinden yaptımdun ve bugun ; 6 gün önce anlayanlardan. Çok silik çizgi çıktı. Öyle tuhafız ki daha önce 9 haftalık kaybımız olunca Yok daha sevinmeyelim 3 ay geçsin felan böyle rasyonel tavırlar:KK53: ama gerçekten sürpriz.insallah sağlıkla gelişir herşey

Bu arada Hematoloji doktoru raporlarıma bakıp gebe kalır kalmaz benim için kesin kan iğnesi dedi ama tüp bebek doktorum gerek Yok dedi.kan testim cmt günü. Yarın hematologa bi daa gidip reçete yazdırıp tüp bebekçimle görüşeyim diyorum kan iğnesi için ısrarcı olayım ne dersiniz
Hematolog kesin önlemez düşüğü ama bir düşük riskini ortadan kaldırır dedi

Canim insalllllah hayirlisiyla gebesindir ama yine de cumartesiyi bekle derim ben.

Kan ignesi icin de eger cumartesi test sonucunda gebelik cikarsa doktoruna israr et,icim boyle rahat edecek dersin. Onemli olan senin rahatligin.

Ben de merak saldım akupunktura. Ama sigorta ödemiyor :KK43:

Almanyada calismalar yapilmis bunun uzerine. Ben de baya okudum arastirdim,oyle verdim kararimi. Evet her hafta 100 tl vermek zorluyor ama napayim yapmadigim bir sey kalmasin istiyorum,gitmezsem aklimda kalacakti hep,alacagim bir cantadan bir ayakkabidan bir monttan vazgeciyorum,seansa gidiyorum.
Oradaki fiyatlari bilemiyorum tabi canim. Cok mu fark var arada?

Forumlarda gezerken hamile kalmak isteyen kilo sorunu olan Pko lı kadın arkadaşın zayıflamak için saraçoğluna gittiğini okumuştum.hamile kalmak istediğini duyunca Saraçoğlu ona akupunktur ve masaj da önermiş hatta İstanbul da masör de. Bence Bursa'nın termalleri de çok şifalı Can'ım. Belli termallere gidip spa ya ta felan girilebilir 10/15 günde bir bütçe yettiğince

Almanyada calismalar yapilmis bunun uzerine. Ben de baya okudum arastirdim,oyle verdim kararimi. Evet her hafta 100 tl vermek zorluyor ama napayim yapmadigim bir sey kalmasin istiyorum,gitmezsem aklimda kalacakti hep,alacagim bir cantadan bir ayakkabidan bir monttan vazgeciyorum,seansa gidiyorum.
Oradaki fiyatlari bilemiyorum tabi canim. Cok mu fark var arada?
100 tl olan burda 100 erodan başlıyor

Forumlarda gezerken hamile kalmak isteyen kilo sorunu olan Pko lı kadın arkadaşın zayıflamak için saraçoğluna gittiğini okumuştum.hamile kalmak istediğini duyunca Saraçoğlu ona akupunktur ve masaj da önermiş hatta İstanbul da masör de. Bence Bursa'nın termalleri de çok şifalı Can'ım. Belli termallere gidip spa ya ta felan girilebilir 10/15 günde bir bütçe yettiğince

Evet canim bursa kaplicalari cok guzel. Karamustafapasa ya gidiyorum ben. Yaz girince araya gidemedim ama bu tedavi tamamlansin transfer zamani gelmeden gidecegim. Cok iyi geliyor.
Hepsi iste rahatlamaya yonelik. Vücutlarimizi serbest birakmamiz lazim. Farkinda olmadan kasıyoruz kendimizi.

100 tl olan burda 100 erodan başlıyor

Hımmmm:işsiz:
Istanbulda da iyi yerlerin ucretleri 250 300 tl civari ama bursa daha uygun tabi.
Bu zaten maddi olarak zor bir surec,tup bebek hastalarina daha uygun olabilir. Bi konussan durumunu anlatsan belki indirim yaparlar canim.
Bu dedigin ozel merkez mi yoksa hastane bunyesinde mi?

arkadaşlar mrb benim fsh 8.98 çıktı doktor biraz yüksek dedi başk doktora gösterdim normal dedi sizce durum nedir şimdi şimdiden teşekkürler cvplrnz için

Herhangi bir vitamin takviyesi verdi mi doktor veya kür yaptin mi canim,beslenmeyle ilgili bir seyler falan?
İlk toplama dan 3 ay önce soğan incir kuru ,arisutu balpolen ,bisteron ,inofolik ,previt pozitive ,devit3 ,corekotu yagi ,omega birde beslenmeme çok dikkat etmiştim.bir tane olunca ise yaramıyor diye 2.toplamadan önce vitaminler hariç hepsini bıraktım.bu sefer hiç döllenme olmayınca şimdi tekrar başladım yapmaya.incir kuru bana etki etmediği için 2 inciri akşam dan zeytinyagina bırakıp sabah yiyorum.gece corekotu yağı,sabah arisutu balpolen yiyorum.hayit tohumuda aldım ama henüz baslayamadim .fsh normal değerlerde benim dengeyi bozmayayim diye baslamadim.

X