Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ben de ilkinde 225 gonal 75 menopur,10 tane de letu ictim. 3 tane vardi,1i dollendi.
Bugun de 3 toz 1 su menopura basladik.

Benim de adetten 10 gun sonra geldi adet
Cumartesi basladi ve bugun bitti,iyice azaldi suresi,moralim bozuluyor buna:KK43:
Sakin moralini bozma birsürü hormon alıyoruz o yuzden olabilir. Her ay farklı oluyor adette.benimde tek yumurtam gelişiyor ne yaparsam yapayım. Üzülüyorum ama elimden birşey gelmiyor.mücadelemize devam edeceğiz. Rahime çizik atılması tutunmaya yardımcı oluyormuş.onuda deneyecegiz.

Sakin moralini bozma birsürü hormon alıyoruz o yuzden olabilir. Her ay farklı oluyor adette.benimde tek yumurtam gelişiyor ne yaparsam yapayım. Üzülüyorum ama elimden birşey gelmiyor.mücadelemize devam edeceğiz. Rahime çizik atılması tutunmaya yardımcı oluyormuş.onuda deneyecegiz.

Adet gunu azaldikca menopoza mi giriyorum diye aklima geliyor,ya adet olamazsam diye korkuyorum. O yuzden gorunen her yumurta,1 tane de olsa bana umut oluyor.
Ben de bu tedavide ne varsa yapmak istiyorum. Cuma gunu bu çizik islemini de sorayim:)
Tek tek de olsa sonuca ulasacagiz rabbimin izniyle.

Herhangi bir vitamin takviyesi verdi mi doktor veya kür yaptin mi canim,beslenmeyle ilgili bir seyler falan?

selam kızlarrrr ;
geçen adette yüksek olan e2 bu ay düşmüş yarı yarıya onun sevinciyle geçirdim bütün günümü.1 ay daha vitamin takviyesine devam etcem.Doktorum önümüzdeki adette tedaviye başlarız artık dedi.O heyecanla,stresle insan sormayı unutuyo herşeyi.İlaç tedavisi mi olcak acaba bu tüp bebek tedavisinin ilk aşaması nedirki acaba =))
Hangi doktora gidiyorsun

Bir ay daha vitamin takviyesi dedigin saracoglu kurleri mi canim,yoksa hap mi?

Canim ilk tedavi oldugu icin igneli tedavi yaparlar. Yumurta buyutucu igneler veriliyor adetin 2.gunu basliyorsun. Her gun ayni saatte vuruyorsun.
yok canım saraçoğlunu bitirdikten sonra başka kür almadım.dokrotumun verdiği vitaminleri kullanıyorum şimdi.
ayy evet adetin 2.günü gel dedi doktorum başlıcaz hemen demekki

Yaptırdığın Akupunkturu doktor hangi sorun icin yapıyor. Nereye yaptıriyon? Seans ücreti ne kadar ödüyorsun

Stresi azaltmak,
Rahme kan akisini arttirmak,
Embriyonun tutunmasini kolaylastirmak,
Yumurta kalitesini arttirmak ve endometriumun kalinlasmasini saglamak amaciyla yapiliyor. Ilk baslarda igne batirirken acimiyordu ama artik cok aciyor,sinir uçları açılıyormus ve bu da iyi bir seymis.

Bursada yaptiriyorum. Seansi 150 tl diger hastalara ama ben tup bebek hastasi oldugum icin bana 100 tl,doktor bir katkimiz olsun diye az aliyoruz tup bebek hastalarindan dedi. Allah razi olsun.
Bir de illa hacamat yapalim diyor ama ben korkudan yaptiramadim. Belki transfer olmadan yaptiririm.

Stresi azaltmak,
Rahme kan akisini arttirmak,
Embriyonun tutunmasini kolaylastirmak,
Yumurta kalitesini arttirmak ve endometriumun kalinlasmasini saglamak amaciyla yapiliyor. Ilk baslarda igne batirirken acimiyordu ama artik cok aciyor,sinir uçları açılıyormus ve bu da iyi bir seymis.

Bursada yaptiriyorum. Seansi 150 tl diger hastalara ama ben tup bebek hastasi oldugum icin bana 100 tl,doktor bir katkimiz olsun diye az aliyoruz tup bebek hastalarindan dedi. Allah razi olsun.
Bir de illa hacamat yapalim diyor ama ben korkudan yaptiramadim. Belki transfer olmadan yaptiririm.
Teşekkürler cevap için. Igneleri karnina mi batiriyor?

X