Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bugun kontrolde opu gününe karar verildi Çarş sabah. İnofolik de vardı reçetede ama hemşireler hiç bişey demedi; bugun sorunca kullanmadınız mı diyor :eek: allam ya
Neyse normalde folbiol alıyorum ama inofolik sabah akşam vermiş yoğun kullanım.geç kullanımlı başlıycamm:63:
Hadi canım hayırlısı olsun. İnofolik unutulmul ama olsun inşallah hepsi dolu dolu olsun...

Hadi canım hayırlısı olsun. İnofolik unutulmul ama olsun inşallah hepsi dolu dolu olsun...
Bu arada bugun sordum Şahin beye ngs yapılıyor mu merkezinizde diye Ewt dedi; ama hepsinin iyi ve kötü tarafları var konuşuruz bunları opu dan sonra dedi. Bu kadar az embriyonla yollamıyoruz ; belki bir kaç ay yumurta toplayıp gönderebiliriz dedi. Havuz yani. Aldığım bilgileri sureci aktarırım.

Havuzla bu yöntemleri(pgt cgh ngs ) deneyen var mı

Çok teşekkür ederim tatlım.. Geçen haftayı biraz kötü geçirdim ama isyan etmiyorum.. Allah'ım inşallah güzel günler gösterecek bize de.. İnanıyorum :KK200:
Çok geçmişler olsun canım, sevinçlerimiz paylaştıkça çoğaldığı gibi, üzüntülerimiz de paylaştıkça azalıyor. rabbim en kısa zamanda yüreğine ferahlık verir, ve bir daha ki sefer yüzünü güldürür canım inşallah.

gibigibiyim gibigibiyim canım çok üzüldüm, fazlasıyla empati yapabiliyorum ama derler ya sıkıntılar günahlara kefarettir diye.. Büyük bir sınav bu senin için.. Demekki hamile kalabiliyorsun öyle düşün ama tabi sorunun tam olarak nereden kaynaklandığının cevabını da almaya çalış mümkünse, geçen yıl 1 kere daha mı olmuştu senin yoksa yanlış mı hatırlıyorum canım?

gibigibiyim gibigibiyim canım çok üzüldüm, fazlasıyla empati yapabiliyorum ama derler ya sıkıntılar günahlara kefarettir diye.. Büyük bir sınav bu senin için.. Demekki hamile kalabiliyorsun öyle düşün ama tabi sorunun tam olarak nereden kaynaklandığının cevabını da almaya çalış mümkünse, geçen yıl 1 kere daha mı olmuştu senin yoksa yanlış mı hatırlıyorum canım?
Evt canım geçen yıl da olmuştu böyle doğal gebeliğim kalp atımı alınamayarak sonlandırılmıştı.. Hepinize çok teşekkür ederim.. Bana moral veriyosunuz inşallah bi daha yaşamam..hiçkimse böyle şeyler yaşamaz inşallah :KK33:

Çok geçmişler olsun canım, sevinçlerimiz paylaştıkça çoğaldığı gibi, üzüntülerimiz de paylaştıkça azalıyor. rabbim en kısa zamanda yüreğine ferahlık verir, ve bir daha ki sefer yüzünü güldürür canım inşallah.
Amin canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun :KK33:

Can'ım üzülme demek çok zor; benim de aynı durumum olmuştu; ama lütfen gücünü umudunu kaybetme; kendine iyileşmek için zaman var en iyisi de manevi iyilik için. Küçük embriyoların bile bir kaderi var. Ve herşey insan için.
sana da çok geçmiş olsun canım.. inşallah Allah bi daha yaşatmasın :KK33: Çok sağol desteğin için :KK33:

Meraba hanımlar.Ben bugün b12 vitaminiyle efa s 1200 aldım kullanmaya başlıycam.Efa s 1200 günde 1 kez mi yoksa 2 kez mi kullanmalıyım.Kullananlar yardımcı olursa çok sevinirim

Bu arada bugun sordum Şahin beye ngs yapılıyor mu merkezinizde diye Ewt dedi; ama hepsinin iyi ve kötü tarafları var konuşuruz bunları opu dan sonra dedi. Bu kadar az embriyonla yollamıyoruz ; belki bir kaç ay yumurta toplayıp gönderebiliriz dedi. Havuz yani. Aldığım bilgileri sureci aktarırım.

Havuzla bu yöntemleri(pgt cgh ngs ) deneyen var mı
Canım benim tek embriyo gitti 2 seferinde de cgh testine ikiside 5. gün embriyosuydu. Yani başka şansımız yoktu tek oldukları için. Acaba kötü tarafı neymiş ben merak ettim. Gittiğin zaman bana da haber verir misin canım. Bu arada yarındı dimi opu?

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı. 2 tane minik yumoş büyümüyorlar yine :) 225 merional şimdi 450'ye çıktı dozu.

Bu herhalde en yüksek doz dimi kızlar? Bugün yarın yapacağım Perşembe kontrol var. Ama bu doz olan var mı acaba?

Canım benim tek embriyo gitti 2 seferinde de cgh testine ikiside 5. gün embriyosuydu. Yani başka şansımız yoktu tek oldukları için. Acaba kötü tarafı neymiş ben merak ettim. Gittiğin zaman bana da haber verir misin canım. Bu arada yarındı dimi opu?
Ewt elbette paylaşırım; tabi önce bakalım kaç yumurta toplanacak kaç embriyo oluşacak ...opu yarın sabah. Biraz tedirginim tuhafım açıkcası

X