Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım sen nasılsın? Tedaviye başlayacak mısın bu ay? Kime gitmeye karar verdin?

Cok sukur canim iyiyim. Sen nasilsin?
Bursada yeni bir merkezde basladim. Eski merkez defterini kapadim.

Yarin bitiyor dogum kontrol hapim,carsamba gunu de kontrol var. O gun gittigimizde doktor neye karar verecek bilmiyorum. Ilk defa d.kontrolle tedavi olacagim icin bir bilgim yok ve ilk defa da nolacak diye cok fazla sormadim. Carsamba adet olmussam ve baslayalim derse baslayacagim. 2.5 ay oldu baslayali vitaminlere,umarim faydasi olmustur.

Yarin bitiyor dogum kontrol hapim,carsamba gunu de kontrol var. O gun gittigimizde doktor neye karar verecek bilmiyorum. Ilk defa d.kontrolle tedavi olacagim icin bir bilgim yok ve ilk defa da nolacak diye cok fazla sormadim. Carsamba adet olmussam ve baslayalim derse baslayacagim. 2.5 ay oldu baslayali vitaminlere,umarim faydasi olmustur.
Canım inşallah istediğin gibi olur herşey :KK51:herşeyden önce ,zor biliyorum ama stres yapmamaya çalışın kafanizi başka şeylere yonlendirin. stres eň büyük etken bence
dualarimdasiniz her zaman inşallah güzel haberlerinizi alacağız yakında :dua:

Canım, benim oğluma hamileliğimde 9 ay boyunca, yalnızca 1 kere midem bulandı. Hiç kusmadım, hiç aşermedim. Gayet sağlıklı ve rahat bir hamileliğim ve doğumum olmuştu. Gayet normal yani.

Bu arada benim 6. Günüm bugün, 5. Gün embriyosu. Dün akşam kahverengi akıntı oldu. Bu sabah da açık pembe. Ödüm patladı. Gerginim bayağı:KK17::KK17:Hayırlısı olsun.

Doktor bana yatmana gerek yok demişti. Ben de o yüzden devamlı yatmadım. Günlük hayatıma kısmen devam ettim. Dışarı filan çıkmıyorum ama evde yemek yaptım, evi topladım filan. Bu sabah basit işler yapıp yattım. Bundan sonrasını biraz daha dinlenerek geçireceğim. Doktoru aradım, progestan iğne verdi. Eğer kanama olursa vurduracağım. Hayırlısı olsun artık.
Cok sagol canim boyle duyunca rahatliyorum insallah benim de olmayan mide bulantisi sorundan degil rahat hamileliktendir cok tesekkurler :)
Senin belki yerlesme kanamasidir canim cok duydum oyle olan unsallah oyledir ama sen yinede dinlen dinlenmekten zarar gelmez.. arada bi kalk dolas ev icinde dolasimi artir ama is yapma lutfen.. hayir olsun insallah :KK33:

Canım inşallah istediğin gibi olur herşey :KK51:herşeyden önce ,zor biliyorum ama stres yapmamaya çalışın kafanizi başka şeylere yonlendirin. stres eň büyük etken bence
dualarimdasiniz her zaman inşallah güzel haberlerinizi alacağız yakında :dua:

Cok sagol canim,insallah bizler de bu duyguyu yasayacagiz:dua:
Evet stresle basa cikmak hc kolay degil,gittikce artan bir ozlem var ama umudum da var.
Kendimi temizlige vermistim,her yeri bastan asagi bir temizledim:)
Simdi de kitaba sardim,iyi oldu,kendimi kitaba kaptirinca kafam dagiliyor:kahve:

Kaç folikül var, e2 progesteron lh fsh kaç baktır öyle başla canım nacizane tavsiyem. E2 50 biraz daha toleransla bilemedin 75 üstü olduğunda başlatmıyordu tedaviye benim gittiğim doktorlar. İnşallah olmuştur faydası vitaminlerin.

Kızlar Aidin Salih'in Gerçek Tıp kitabını okumaya başladım. Çok uzun zamandır aklımdaydı ancak vakit bulabildim. Çooook etkilendim yazdıklarından ve tavsiyelerini denemeye karar verdim. Çok yanlış yaşıyoruz hepimiz :/

Naber :) nasıl gidiyo hamişlik :)
Valla canim dunden beri migren atagi yasiyorm pek iyi degilim bugun dunden biraz daha iyi gibiyim..dun butun gun ve gece basimi yastiktan kaldiramadm.ilac da alamiyorm tabi kotu oldu biraz insallah yarina gecer :KK43: bi de ben persembe gunu estrofem denilen hapi biraktigimdan beri gece terlemelerm cok fena kan ter icinde kalkiyorm defalarca saclarim boynun ve gogus bolgem sirilsiklam oluyo.. bu progestan yapio heralde:KK43: estrofemin prospektusunde hormon degisimlerinin neden oldugu ates basmalarini engeller yaziyodu.. yarin gidince bi doktora sormak istiyorm normal mi diye..

Valla canim dunden beri migren atagi yasiyorm pek iyi degilim bugun dunden biraz daha iyi gibiyim..dun butun gun ve gece basimi yastiktan kaldiramadm.ilac da alamiyorm tabi kotu oldu biraz insallah yarina gecer :KK43: bi de ben persembe gunu estrofem denilen hapi biraktigimdan beri gece terlemelerm cok fena kan ter icinde kalkiyorm defalarca saclarim boynun ve gogus bolgem sirilsiklam oluyo.. bu progestan yapio heralde:KK43: estrofemin prospektusunde hormon degisimlerinin neden oldugu ates basmalarini engeller yaziyodu.. yarin gidince bi doktora sormak istiyorm normal mi diye..
Sıkıntı etme bence önemli bişe değil. Yarın ne için gidiyorsun doktora

Sıkıntı etme bence önemli bişe değil. Yarın ne için gidiyorsun doktora
Tekrar kese icin canim hem ben goremedm ustten biraz da kucuktu tam anlasilmadi 1 mi 2 mi kese alttan ultrason olucak bu sefer.. belki bebek var mi kesede o da anlasilir bilmiyorm senin yolk kesesi goruldu mu icerdeki ikinci kese yani?

Tekrar kese icin canim hem ben goremedm ustten biraz da kucuktu tam anlasilmadi 1 mi 2 mi kese alttan ultrason olucak bu sefer.. belki bebek var mi kesede o da anlasilir bilmiyorm senin yolk kesesi goruldu mu icerdeki ikinci kese yani?
İkiz de olabilir yani :) . Hadi hayırlısı. Ben 10gün önce gitmiştim sadece iki tane keseyi gördük. Daha 5 haftalıktı şimdi 7 haftalık olacak. Nasipse salı tekrar gidicem kalp atışı için inşallah duyarım bende.

İkiz de olabilir yani :) . Hadi hayırlısı. Ben 10gün önce gitmiştim sadece iki tane keseyi gördük. Daha 5 haftalıktı şimdi 7 haftalık olacak. Nasipse salı tekrar gidicem kalp atışı için inşallah duyarım bende.
Allah duymayi da nasip etsin insallah kalplerini pitirciklarn.. benim.de tam gittigim.gun 4+5 gundu ustten gordum dedi doktor ama ben hicbisey anlamadm 1 de olabilir 2 de daha kucuk alttan bakalim p.tesi dedi 5+2 olucak p.tesi insallah tam.net gorulur benim de :)

X