Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Aminn canim benimm darisi sana insallah :KK33::KK33: vallahi ozledim seni nerelerdesin nasilsin :KK72:
Amin canım. İyiyim, tedaviye devam ediyorum. Evden işe işten eve. Rutin hayat. Bende sizleri özledim tatlım ama şu sıralar bu konulardan biraz uzak durmaya çalışıyorum. Kafamı dağıtmam gerek. Tekrar döneceğim. :KK69:

Yalnız ben yandım vallahi, asli5361 asli5361 şimdiden asermeler başladı...her akşam şehrin farklı yerlerinden pastanelerden kurupasta topluyoruz,inanilmaz kuru pasta,tartolet vs çekiyor canim, yemezsem olecem sanki..geçen uykudan uyanıp dustum yollara kurupasta diye :KK66: belki 10 yıldır yememisimdir bu arada,oyle çok sevdiğim bir şey değildi :)
Sen degil bebiş istiyo mecbur yiyeceksin. Ben hiç aşermedim heraldr canım bişeler istiyo ama her zaman istediğim şeyler oluyo. :)

İyiyim bebeğim. Şimdilik bir sıkıntı yok canım. Tedaviye devam ediyorum. Şimdilik bir gelişme yok. İnşallah en kısa zamanda bende sizlere hamiş olduğum haberini verebilirim.
İnşallah tatlimmmm, bunu çok istiyorum biliyorsun.dualarim sizler icin

Biliyorum canım. Topikteki hamiş olan arkadaşlar bizim için bolca dua edin.
Canım merhaba sen de tedaviye devam edeceksin değil mi bu ay Kaan Beyle?

Kaan Bey'in dondurulmuş transferi öncesi neler verdiğini biliyor musun? Sabah yazdım sordum ama cevap vermedi merak ediyorum.

Öğlen gittim doktora kist gitmiş, doğum kontrol hapının etkisiyle folikül de yok.
E2 5 çıktı, fsh baskılanmıştır gerek yok bakmaya dedi. Estrofem içiyorum bu ay bakalım rahim duvarı kalınlığı nasıl olacak, nar suyu iyi geliyordu değil mi kalınlaşması için sabah akşam içeyim :p
Bi taraftan boğazım ağrıyo okulda herkes hasta, vitamin içiyorum diye bana bulaşmaz diyodum ama yok sıra bana da geldi galiba :KK1:
Dudakta uçuk gözlerde arpacık yetmezmiş gibi alnımın tam ortasında 3.göz gibi dev bir sivilce çıktı, sefil perişan haldeyim :KK61:

Canım merhaba sen de tedaviye devam edeceksin değil mi bu ay Kaan Beyle?

Kaan Bey'in dondurulmuş transferi öncesi neler verdiğini biliyor musun? Sabah yazdım sordum ama cevap vermedi merak ediyorum.
Canım ben tedavime Kaan beyle başladım. Halen de onunla devam ediyorum. Transfer aşamasına henüz gelemedim. O yüzden transfer öncesi hangi ilaçları kullandırdığını bilmiyorum.

İnşallah, Rabbim hayırlısıyla hepimize nasip etsin, yüzümüzü güldürsün. Eşim bebekle sevişmekle olmaz, nasiple olur diyor :oops:, inşallah benim bebeklerdir o embriyolar. Olursa 15, hatta 20 tane gebelik testi alacağım ve hepsinde çift çizgiye göreceğim :KK45:

Pazar günü transfer olacak. Bana evde bakacak kimse yok. İlk günde ne yapmalıyım? Yemek bir gün önceden yapmayı düşünüyorum, ama sofra filan kursam, basit ev işini yapsam sorun olur mu ilk 3 gün? Sonrasında yaparım zaten diyprum.

Canim transferin oldu mu?
Insalllllah cok basarili gecmistir ve sana tutunurlar.

Kızlar izmirli olduğumuz için doğumumu orada yapma planım var, oradan da yazlığa gitmesi daha kolay olur diye bir de. Ama tabi 5-6 yıldır istanbuldayım bilmiyorum izmirde hangi hastaneyi önerirsiniz?
Kaan bey diye duyuyorum sizlerden arada, hangi hastanededir kendisi? 1-2 ay önceden gideceğim izmire.
no_name_ no_name_ canım sen mi gidiyordun Kaan bey'e?

Canim transferin oldu mu?
Insalllllah cok basarili gecmistir ve sana tutunurlar.
Amin canım inşallah, bugün oldu sabahtan , hayırlısıyla güzel sonuçlar olur inşallah.

1 i transfer edildi, 2 embriyo donduruldu.

Dinlendim geldim, gitmeden yatağımı sarmıştım, eve gelince de içine girdim. Doktor normal hayatına devam et, işini gücünü yap dedi ama yarın düşüneceğim bakalım. Bugünü kurtardık en azından sigara da içmediğim için bugün biraz garip, yarın dinlenmiş olurum muhakkak.

Amin canım inşallah, bugün oldu sabahtan , hayırlısıyla güzel sonuçlar olur inşallah.

Dinlendim geldim, gitmeden yatağımı sarmıştım, eve gelince de içine girdim. Doktor normal hayatına devam et, işini gücünü yap dedi ama yarın düşüneceğim bakalım. Bugünü kurtardık en azından sigara da içmediğim için bugün biraz garip, yarın dinlenmiş olurum muhakkak.
Hadi hayirlisi olsun cnm insallah tutunur bebisin sana nerde oldun tedavini ve kac gun sonra kan testine caarcaklar ay cok heycanlii

Hadi hayirli olsun canim,insallllllah saglikla tutunur annesine embriyocuk:)
Yavas yavas kendini yormadan kahvalti falan hazirlarsin. Yoracak islerden kacinirsin.

Hadi hayırlı olsun canım inşallah güzel haberler verirsin bize :) İşini gücünü yap derken yatma ama günlük hayatına devam et ama süpürge fln belini karnını zorlayacak şeyler yapma canım.. Yukarı biyere uzanma bunlara dikkat et olur mu :KK54:

Kızlar izmirli olduğumuz için doğumumu orada yapma planım var, oradan da yazlığa gitmesi daha kolay olur diye bir de. Ama tabi 5-6 yıldır istanbuldayım bilmiyorum izmirde hangi hastaneyi önerirsiniz?
Kaan bey diye duyuyorum sizlerden arada, hangi hastanededir kendisi? 1-2 ay önceden gideceğim izmire.
no_name_ no_name_ canım sen mi gidiyordun Kaan bey'e?
Günaydın cnm, Kaan bey benim doktorum değil o yüzden cok bir şey söyleyemeyeceğim..... doğuma giriyor mu bilemiyorum tüp bebek doktoru ya,gebelik takibi falan yapmıyor.irenbede bi ara sor bence... bu arada İzmirde kent hastanesi en güzeli , kenti de araştırabilirsin...

@amayaa canım seni etiketlememişim şimdi fark ettim özür dilerim. Rabbim seninde gönlünde yatan muradı en kısa sürede versin inşallah. Bu arada güneş görmeyen arı sütünden bashsetmiştin.

ARI SÜTÜ
BAL
POLEN

PROPOLİS'İ nasıl tüketiyorsunuz? nereden temin ediyor ve günlük kullanımınız nasıl?

Ben arı sütünü cam minik şişelerde alıyorum eczaneden veya arifoglundan dolapta saklıyorum günde bir şişe içiyorum. Propolisi de aynı şekilde.
Polenide dışarda saklıyorum 1,5 çay kaşığı içiyorum günde bunuda eczaneden alıyorum veya aktardan.
ben karışım olarak almıyorum saf arısütü alıyorum, ayrıca polen de var onu da bir tatlı kaşığı kadar ılık süt ile birlikte tüketiyorum. kaan beyin de önerdiği bir marka var galiba ama bana saf bulabilir misin dedi buluırum diyince marka önermedi.

Öğlen gittim doktora kist gitmiş, doğum kontrol hapının etkisiyle folikül de yok.
E2 5 çıktı, fsh baskılanmıştır gerek yok bakmaya dedi. Estrofem içiyorum bu ay bakalım rahim duvarı kalınlığı nasıl olacak, nar suyu iyi geliyordu değil mi kalınlaşması için sabah akşam içeyim :p
Bi taraftan boğazım ağrıyo okulda herkes hasta, vitamin içiyorum diye bana bulaşmaz diyodum ama yok sıra bana da geldi galiba :KK1:
Dudakta uçuk gözlerde arpacık yetmezmiş gibi alnımın tam ortasında 3.göz gibi dev bir sivilce çıktı, sefil perişan haldeyim :KK61:
Kaan bey arı sütünü ve nar suyunu (%100 doğal olmak şartıyla) öneriyo. bunun dışında bana verdiği vitaminler destek döneminde; minamix, coenzqh, b12 plus, ace plus selenyum ve melatonin günde 1 kez tok; biosteron günde 3 kez tok ve bazı dönemlerde (reglin 14. günü başladım bir sonraki regle kadar) estrofem günde 3 kez aç. tedavi başlamadan 2 ay kadar kullandım. oldukça yüklü bir tutarı var :KK43: ama yapcak bi şey yok.

X