Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

muayene ücreti falan ödüyomusun? haftaya perşembeye kadar olan ilaçlar için eczaneye gittim...2160 tl dediler... 1430 a aldım :) muhasebeye gidin dosyanızı açsınlar dediler. gittim 500 de orası istedi, dedim bi daha ki gelişe artık :KK70:
Oduyorum canim 250 odedim geçen sefer. Su an tek istediğim şu verdiği ilaçları biraktirmasi.. benim doktor bırak içme artık dedi, Kaan bey devam diyor, ne halt edeceğimi bilemiyorum,doktorumdan gizli iciyorum resmen..bi gorsun 10. Haftada. Ne diyecekse desin...

Oduyorum canim 250 odedim geçen sefer. Su an tek istediğim şu verdiği ilaçları biraktirmasi.. benim doktor bırak içme artık dedi, Kaan bey devam diyor, ne halt edeceğimi bilemiyorum,doktorumdan gizli iciyorum resmen..bi gorsun 10. Haftada. Ne diyecekse desin...
prednolu diyosan onu kullandırıyo kaan bey genelde 12. haftaya kadar. ama karar senin tabi. ben sıkıntı yaratacağını sanmıyorum

Montecim beni hatirladinmi sizin konuya arada sirada girip bakiyordum hamilelik takvimini gordüm cok sevindim hamilesin dimi
Canim hatırlamaz miyim tatlim yaaaa, iyiyim çok sukur,evet hamileyim maşallah :KK66: senin de az kalmış çok sukur, Rabbim bi avazda kurtarsın inşallah. Nasil geçti hamisligin tatlimmm :KK66:

Canim hatırlamaz miyim tatlim yaaaa, iyiyim çok sukur,evet hamileyim maşallah :KK66: senin de az kalmış çok sukur, Rabbim bi avazda kurtarsın inşallah. Nasil geçti hamisligin tatlimmm :KK66:
Maşallah masallah:) forumdaki herkese nasip olsun insallah. Cok az kaldi benim hamisligimde zor olsada bitiyor artik nazli kizim geliyor insallah.

prednolu diyosan onu kullandırıyo kaan bey genelde 12. haftaya kadar. ama karar senin tabi. ben sıkıntı yaratacağını sanmıyorum
Prednol çok acı bi ilaç artık çok zor iciyorum,midemi çok bulandırıyor.zaten gebelik bulantilarimda var, kortizon olduğu için tuzlu kraker falan yiyemiyorum. 2 ayda 5 kg sismisim, prednol inanılmaz ödem yapıyor ve sisiriyor :KK43: neyse gidince bıraktırır inşallah.ben de özürlü gibi adama yazıp duruyorum bırakayim mı diye! Kadın anlamadı bi turlu diyordur.her defasında da bırakma,devam diyor..vardır bi bildigi herhalde

havuz gibi duruyo ama bakalım. 3-4 solda; 2-3 de sağda ölçülebilir folikül gördü. daha önce sağda ölçülebilir olmuyodu çok küçük oluyolardı. başlangıçta havuz olarak konuştuk. gerçi kaan bey genelde havuz yapıyo.
iğnelerde gonal-f 300 ve menorial mi ne öyle bi ismi var bunu ilk kez kullanıcam; 150 doz da ondan.

Maşallah masallah:) forumdaki herkese nasip olsun insallah. Cok az kaldi benim hamisligimde zor olsada bitiyor artik nazli kizim geliyor insallah.
Oyyy maşallah size, sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah...geçen hafta bernussss doğurdu, hatırlarsın bernusu, oğlu oldu, maşallah, o da iyi, uğraşıyor bebisle..bu arada çok selami var herkese

Prednol çok acı bi ilaç artık çok zor iciyorum,midemi çok bulandırıyor.zaten gebelik bulantilarimda var, kortizon olduğu için tuzlu kraker falan yiyemiyorum. 2 ayda 5 kg sismisim, prednol inanılmaz ödem yapıyor ve sisiriyor :KK43: neyse gidince bıraktırır inşallah.ben de özürlü gibi adama yazıp duruyorum bırakayim mı diye! Kadın anlamadı bi turlu diyordur.her defasında da bırakma,devam diyor..vardır bi bildigi herhalde
prednolü transfer öncesi veriyorlar tadını biliyorum canım ya. ama açıkcası ben öyle tuzlu kraker yenemez falan olduğunu zannetmiyorum. ki özellikle sormuşluğumda var, tuzlu yememeye dikkat etmemiz gerekmiyo mu bu kortizonlu sonuçta diyerek. ama bana gerek olmadığı söylendi. istersen bu ilacı içerken çubuk kraker tüketebilir miyim diye sor....

oyyyy maşalllahhhhhh :))))) gebesin kuzum gebesinnnnn.... zaten silik de olsa çıkmazdı idrarda.... ama umutlandırmak istemedim, ilaç etkisi vs olursa diye
daha doktor aramadı ama heralde yüksek sayılır dimi bu sonuç yaaa Allahım sana çok şükürrrrr :dua::dua::dua::dua:

Oyyy maşallah size, sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah...geçen hafta bernussss doğurdu, hatırlarsın bernusu, oğlu oldu, maşallah, o da iyi, uğraşıyor bebisle..bu arada çok selami var herkese
Aslm evet hatiadim. Hepinizin guzel haberlerini takio edicem insallah. Bakalim seninki kizmi oglanmi insallah saglikla gelsjn herseyden önce

daha doktor aramadı ama heralde yüksek sayılır dimi bu sonuç yaaa Allahım sana çok şükürrrrr :dua::dua::dua::dua:
kaçıncı gündü bugün transfer sonrasında????

değerin oldukça güzel hiç endişelenme tatlım... bi de 2 gün sonra bi kez daha kan ver aynı yere... bakalım sonucuna, hem için biraz daha rahat eder

kaçıncı gündü bugün transfer sonrasında????

değerin oldukça güzel hiç endişelenme tatlım... bi de 2 gün sonra bi kez daha kan ver aynı yere... bakalım sonucuna, hem için biraz daha rahat eder
12. gündü canım 3. gün embriyosu :) İsterler zaten heralde ayy elim ayağım titriyo şu an valla yazamıyorum ağlamaktan gözüm görmüyo :KK33::KK33:

X