Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Slm kizlar yumurta toplama islemim basariyla gerceklesti.. 3 yumurtamin ucunu da alabilmisler sorunsuz..simdi dinleniyorm..yarin embeiyo olusumuyla ilgili bilgi verilecekmis
@brnh canim Allah bebegine ve sana uzun saglikli omurler versin insallah
Canim hadi yariladin yolu.allah yardimcimiz olsun.

Arkadaşlar aslanpençesi internette okuduğumda yemek yedikten 2saat sonra içilcek yazıyo . Acaba sabah direk kalktığımda aç karnına ilk onu içsem olur mu

Arkadaşlar aslanpençesi internette okuduğumda yemek yedikten 2saat sonra içilcek yazıyo . Acaba sabah direk kalktığımda aç karnına ilk onu içsem olur mu
Tok iç tatlim ben yemekten yarım saat sonra falan ictim hayıt aç karna,aslanpencesi tok karna iciliyor

Gunaydinlarrrr umutlarin gerceklesmesine birer adim daha yaklastigimiz bir gun olsun insallah. Doktordan geldim. Hormon ve amh icin kan verdim. Antral folikul sayimin guzel oldugunu soyledi. Minik birde cikolata kistim varmis yeni ogrendim. Zararsiz dedi ama onunla ilgilide bi test istedi. Sonuclar yarin cikicak hayirlisi herkes icin. B bursa_83 evet dun yoktun umarim hersey yolundadir.

Canım eğer antral folükül sayın iyiyse hiç korkma testlere bakmıyor bile çoğu doktor önemli olan ultrasonda gördükleri. Çok sevindim canım.
B bursa_83 evet canım ben de merak ettim seni nerelerdesin_?

Cok sukur tatlim yavaş yavaş yakın yerlere alışverişe başladım.sıkıldim evde yatmaktan
Amannn canım ne olur dikkat et, en küçük bir ağırlık bile kaldırma çok yavaş hareket et usul usul.. Allaha emanet olun valla 41 kere maşallah dersen nazarda değmezmiş hep bu cümle ile başla her lafa.. şu ilk aylar su gibi geçsin inşallah sonra bir bakmışsın kucağında olmuş bebişin ayyy inşallah hepimiz aynı yıl yaparız bu sıpaları yaa

İnşallah tatlimmm, ağır kaldırmamaya çalışıyorum Rabbim korusun artık minigimi, elimden geleni fazlasıyla yapıyorum, bundan sonra takdir Allahtan. Tutunur gider inşallah... en yakın zamanda sizlerinde güzel haberlerini alalım inşallah

İnşallah canım yaaa amin.... Sen uğurlu geldin bak tedaviler arttı, hamile haberleri geldi, doğum haberi aldık, embriyolar oluştu, transferler oldu.. 41 kere maşallah
Hadi inşallah sırayla hepimizin gölünden geçen olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…