Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydinn amin inss
Canım benim sağol amin
Sen uzerine duseni yaptim canim. Dedigin gibi suan sira sadece dua ve tevekkülde:dua:
Evet yaptım geç bile olsa.. Artık dediğin gibi tevekkül gerisi ama şimdi sizi inanın daha iyi anlıyorum hani sen en son yumoşlar boş çıktı diye çok üzülmüştün ya ben de toparla falan demiştim sana ama inan daha iyi anlıyorum çünkü hiç kolay bir süreç değilmiş.....

Günaydın Canım, Bugün böyle içimden haykıra haykıra dua etmek geliyor nedense hormonlar sanırım tepe taklak oldu sanırım gözüm telefonda hep labaratuvardan arayacaklar ya böyle pır pır kalbim...

Yer gok duayla canim,icinden nasil geliyorsa oyle et duani,bize de et demiyorum,edecegine eminim:KK19:

Dollenecek canim insallah,icini ferah tut. O telefonu bekleme sabirsizligibi bilirim.

Canım benim sağol amin

Evet yaptım geç bile olsa.. Artık dediğin gibi tevekkül gerisi ama şimdi sizi inanın daha iyi anlıyorum hani sen en son yumoşlar boş çıktı diye çok üzülmüştün ya ben de toparla falan demiştim sana ama inan daha iyi anlıyorum çünkü hiç kolay bir süreç değilmiş.....

Canim evet hic kolay bir surec degilmis,ben de yasadikca gordum,defalarca deneyenleri okuyunca tabiki uzuluyordum,anlamaya calisiyordum ama kendim ayni surecleri yasayinca o insanlarin ne hissettigini daha iyi anladim.

Ama her seye ragmen umut devam etmeli. Umudumuzu kaybetmemizin bize hicbir faydasi yok daha cok zarari var.

Diliyorum ki ilk seferinde bebisinize kavusursunuZ.

Canım benim sağol amin

Zaman gercekten en iyi ilac sanirim. Ilk ogrendigin anda dibe vuruyorsun,bir negatif daha ekleniyor bunyene,galiba olmayacak bu is diyorsun ama iste en onemli nokta o 3-5 gun uzuldukten sonra basliyor. Ya dipte kalacaksin,ya da yukari cikmayi sececeksin. Zaman iste bu noktada bize yeni tedavi icin guc veriyor,biz farkinda olmadan. Bizim yapacagimiz sey doktordan olumsuz bir sey duymadikca son ana kadar umut etmek,dua dua dua ve tevekkül.

Aminnnn canim inşallah, cook saol... sen de yapsana bi test, 8 gün çok geçmiş canim benim, ayyy inşallah vardır bebisin...dualarim hep sizlerle canim benim etmez miyim hic
sagol canım :KK200:koyde annemlerdeyim canım test alma imkanım yok burda malesef , pazartesi evime dönüyorum hemen yapacagım test .tabi adetim gelmesse :dua:

Cok iyi canim,super:)
Tranafer hemen olmayacak sanirim,pgt mi yapilacak?
Evet canım pgt yapılsın istiyor doktorum eğer her şey yolunda giderse inşallah pazartesi veya salı olur herhalde yani rahmimde müsait olursa tabi..

Bu arada eşimin doğum günü bugün babasına mujde verdi minik bebişimiz..

Evet canım pgt yapılsın istiyor doktorum eğer her şey yolunda giderse inşallah pazartesi veya salı olur herhalde yani rahmimde müsait olursa tabi..

Bu arada eşimin doğum günü bugün babasına mujde verdi minik bebişimiz..

Insallllllah esine verecegin en guzel dogumgunu hediyesi olur bebisiniz:)

Nice mutlu yillariniz olsun canim,yeni yaslariniz mutluluk getirsin size.

X