Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

hayıtı ihmal etmedim ama aslan pençesinde 2-3 gün aksamalar oldu,o yüzden 12 tane fln kaldı,hayıtımda öndeki şeffaf bölümden yarısından daha az kaldı =)

Benim aslan 12 kaldi bugunku dahil.
Hayitin da seffaf kisminda biraz hayit gozukuyor. Yarin alttaki mavi seritten dolayi gozukmez.
Bu ikisi bitince sogan yapacak misin 10 gun daha?

aşağı yukarı aynı kalmışş ikimizin de
yapcam canım soğanı da sonra da civanperçemi

Ben sogani yapmayabilirim. Sogani ilk yaptigim gunden itibaren lekelenme sonra da kanama basliyor,durdurana kadar da canim cikiyor. Hapla bile zor duruyor. Merkeze sordum,eger sorun yasiyorsaniz sogani atlayip civana gecin dediler.

Bi yol olmaz bence cunku zaten 5.gune cikamayabilirler diye cagirmislardi bugun
canım neden öyle düşünüyosun 5. güne gitmeyeceğine inanmasalardı transferini bugün yaparlardı.. bildiğim kadarıyla 5. gün transferi tutunma ihtimali en yüksek transfer lütfen kalbini ferah tut herşey çok güzel olacak

Oyle konustular canim.5.gune gidecegini garanti gordukleri icin degil bugun yapilacak transferin anlamsiz oldugunu etik olmadigini dusundukleri icin...sadece risk aldilar

Ben sogani yapmayabilirim. Sogani ilk yaptigim gunden itibaren lekelenme sonra da kanama basliyor,durdurana kadar da canim cikiyor. Hapla bile zor duruyor. Merkeze sordum,eger sorun yasiyorsaniz sogani atlayip civana gecin dediler.
tabi tabi öyle sorun yaşıyosan hiç başlama,soğanda bir sorun yaşamamıştım ben tekrar başlıcam bakalım

Oyle konustular canim.5.gune gidecegini garanti gordukleri icin degil bugun yapilacak transferin anlamsiz oldugunu etik olmadigini dusundukleri icin...sadece risk aldilar

Neden anlamsiz olacakmis ve etik olmayacakmis bugun yapilsa?

Bence 5e gidebilir diye dusundukleri bir embriyoyu 3.gun transfer etmek istemediler. 5.gune gidebiliyorsa bu iyi bisey canim.

Neden anlamsiz olacakmis ve etik olmayacakmis bugun yapilsa?

Bence 5e gidebilir diye dusundukleri bir embriyoyu 3.gun transfer etmek istemediler. 5.gune gidebiliyorsa bu iyi bisey canim.
3.gun orta kalite bir embriyoyu transfer edersem akibetini takip edemem.benim icin amac sadece gebelik degil canli ve saglikli bebekle eve gitmek dedi.zaten bugun 3.gunde bir ben vardim.bir beni yollladilar.benim cagrilma sebebim de embriyo sayi ve kalitesinin istenen duzeyde olmamasiydi.digerlerini aldilar transfere.belki transfer yapmanin uygun olmadigini soylemenin en kibar yoluydu bu aciklama bilmiyorum.

Hepinize Merhaba canlarim.
purplebliss B bursa_83 ucumuzde de aynı anda olan akıntı vardı ya, o durmuştu. Ama dünden beri tekrar bir akıntı başladı adet gibi çoğalacak galiba. Ama rengi ona da benzemiyor. Normalde haftaya olmam lazım. Karın şişliği dışında bir adet belirtisi de olmadı. Erken mi oldum acaba anlayamadım..

Kusura bakma cok giremiyorum nete canim yumurtarezervim dusuktu 3tane falandi omega 3 ve q10 ayri tablette kullandim kuru incir yumurta sayisini arrtiriyor gunluk yiyebilirsin prolaktin sorunun yoksa hayirlisiyla kavusursunuz insallah enbkisa zamanda

Her merkezin politikasi farkli canim iste. Embriyo 5.gune gitmeyince transfer yapmayanlar da var,anne rahmi laboratuvardan daha dogal deyip 2.gun transferi yapanlar da var. Eminim doktorun senin ve embriyon icin en dogru karari verip onu uyguluyordur.

Sana da merhaba canim.
Bende bir daha baslamadi,seffaf akinti oldu biraz,onu da yumurtlamaya yordum. Test falan da yapmadim ovulasyon icin,kendi haline biraktim her seyi.

Erken gelecek olabilir canim adetin. Her ilacin,bitkinin,kürün her vücutta tepkisi farkli oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…