Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Herkesler iyi mi?
D dstn33 nasil gidiyor igneler?
Kacta vuruyorsun?
Aksam 18.00 da vuruyorum.elim ayagima dolasiyor valla igneyi vururken
Hemsire fire verebilecegini soylemisti ama gobegimde damlalar gorunce acep gitmedi mi ilac diyorum psikopatlik var serde anacim ben kafami nereye vurim

Hemsire fire verebilecegini soylemisti ama gobegimde damlalar gorunce acep gitmedi mi ilac diyorum psikopatlik var serde anacim ben kafami nereye vurim

Gider gider canim merak etme

Ben hic kendim vurmadim,vuramam
Ben igneyi batirana kadar zamani gecer

Saglik ocagindaki ablalar vurdu sagolsunlar.

canım dün yanlış hatırlamıyosam tsh ına baktırmıştın.çıktı mı sonuçlar

Evet canim. Dun yaptirdim. Tsh cikmistir da baska tahliller de istedi,onlar 15 gun sonra cikacakmis. Hepsini beraber gosteririm dedim ben de,gidip almadim. Netten girip tsh a bakayim bari dedim ama sayfa acmiyor

valla ne yalan söyliim ben de kendime iğne yapabiliceğimi sanmıyorum eşim de hayatta yapamaz eminim o işi nasıl çözerim tedavi başlayınca bilmiyorum çünkü bazen iğneyi gece fln da yapmak gerekiyo arkadaşım toplamadan önceki iğneyi gece 3,5 da yaptım demişti mesela o saatte nerde yaptırıcazki iğne ne zor işler yaa Allah kolaylık versin canım

Sabaha karsi 5te yaptirdigim bile oldu canim catlatmayi:)
En yakin ozel hastaneye gidip vurduracaksin. Haftasonlari saglik ocagi kapaliyken esim vururdu bana. 1 2 kez vursa alisir vurur.
Ilk gun vurdugun igne saati onemli. Is cikis saatinde vurursun ilk igneyi,yakinlarda hastane falan varsa ve gitmeden vurdurursun. Ama mesela ilk igneyi 10-11 gibi vurdurursan isin arasinda zor olur.
Ilk igneyi merkezde hemsire vurup sana gosterecek. Sen sabah saatlerinde baslamak istemedigini soylersin,5 6 gibi baslarsin ilk ignene.

Canım o damlamaları engellemek için bana uygulamayı gösteren hemişire iğneyi çıkarmadan 5'e kadar say ve öyle çıkar demişti. İstersen sende böyle bir dene derim.

Son düzenleme:
Aminn inşallah canım çok sağol :))
Çok iyi yapmışsın. Ben de bir aydır filan düzenli yürüyordum şimdi birkac gündür pek yuruyemiyorum ama bayramdan sonra tekrar düzene koyacagim.

ben aslında iş saatlerime gelirse çok rahat ederim çünkü işyerinden arkadaşım ben yaparım dedi :) akşam 5 de çıkıyorum işten yani 5den önce olması lazım.. eşim gerçekten yapamaz alışmasından değil fobi gibi bişey ikimiz de öyleyiz yakında hastane poliklinik fln pek yok ama annem de emekli hemşire en kötü onda kalırım napiim artık

Evet canim. Dun yaptirdim. Tsh cikmistir da baska tahliller de istedi,onlar 15 gun sonra cikacakmis. Hepsini beraber gosteririm dedim ben de,gidip almadim. Netten girip tsh a bakayim bari dedim ama sayfa acmiyor
Dün ben de tsh için tahlil yaptırdım. Nodül var bende arada tsh kontrolü yaptırıyorum. 6 hafta önce 0.89 lardı 2 ye çıkmış. Şimdi hastanedeyim bakalım ne dicekler. Aman 2 buçuğyn üstüne çıkmasın da :)

Arkadasin vurursa daha iyi tabi canim. Ugrasmak zorunda kalmazsin.

Bende nodül degil de cok minik bisey vardi. Senede 1 ultrason cektiriyordum. Gecen seneden sonra cektirmedim bir daha. Cektirmem lazim.
Tsh 2 normal canim.
Kaclik hap iciyosun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…