Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benim e2 694 cikmsti,saracoglunun asistani da sasirdi,baya yuksek dedi:KK48:
Valla hepsi yerli yerinde dursun iste,oynamaya ne gerek var:sinirli:

Benim de Fsh dusuk ama E2 çok yuksekti bir keresinde. Hevesim kursagimda kalmıştı :))

Hepsi olması gerektiği gibi olsun diye dua ederim hep :)

Merhaba arkadaşlar.
Ben 1 aydır Hayıt hapı içiyordum. Dün benim kırmızılar geldi. Sabaha kadar cok ağrim oldu. Uyuyamadim. Bugunde çok az geliyor.uzun zamandır böyle olmamıştım. Sanırım Hayıt hapı birşeyler yaptı anlamadım niye böyle oldum. Iki gündür ilacı içmiyorum.
Sana doktorun vermişti galiba değil mi canım? Doktoruna sor bence. ben de başladıktan iki gun sonra adet oldum hayittan mıdır bilmiyorum baya sancı oldu ama çok şükür normal gidiyor.

Kızlar zaten e2 çok yüksek çıktığında fsh yi baskılamış olduğu için fsh çok düşük çıkıyor, doğru sonuç olmuyormuş, e2 50 altı olması lazım adetin ikinci günü, değilse o ay tedavi için pek doğru bir ay olmaz demişti Semra Hanım bana. Sebebi de büyük ihtimalle kist oluyor.

İşte böyle olunca insan sevinemiyor. Benim böyle durumlarda hep kistim vardı. Hayıt bütün hormonları dengeliyor. İnşallah hepsi olması gerektiği gibi olacak kullandıkça.

Bu degerlerim ciktigi tedavim kimyasal olmustu.
Stres de hormonlari alt ust ediyor. Rahat olmak sart. Rahat oldugumuz zaman hormonlar da duzene girecek,yumurtalar da kaliteli olacak.

adet olurken de hayıtla aslan pençesine devam ediyoruz di mii

Hepsini ardi arkasina yapacaksiniz dediler canim. Ara verilecek olsa adet olunca birakin derlerdi sanirim.
Bilgi kagidinda su yaziyor.

Not:sogan kurune adet bitiminden sonra baslanmalidir. Sonraki donemlerde adet goruldugu takdirde ara vermeden devam edilmelidir.

X